Marvel Universe

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
نسخه اکستندد فیلم Spider-Man: No Way Home با عنوان «راهی به خانه نیست: نسخه باحالترو سرگرم کننده تر» با ۱۱ دقیقه محتوای بیشتر مجددا در تاریخ 11 شهریور با قیمت دو برابر بلیط عادی اکران میشه!

پ.ن: فاز سونی رو چرا نمی فهمم؟ اون از اکران مجدد مورفیوس تو سینما اینم از این! درسته محبوبیت مرد عنکبوتی بیشتره ولی خب امیدی بهش ندارم حتی 10 درصد!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
View attachment 4_5960719028304489629.mp4

دکتر استرنجی که این‌جوری جلوی تانوس مبارزه می‌کنه، تو نو وی هوم مرد عنکبوتی با استفاده جبر و هندسه در بعد آینه ای که خود دکتر استرنج درستش کرده شکستش میده و گرفتارش می‌کنه! :)

پ.ن: نکته مهمش اینه تو کل فایتش با تانوس حتی یکبار هم از سنگ زمان استفاده نکرد، در حالی که تانوس داشت با استفاده از اینفینیتی استون هایی که داشت می جنگید!

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در مورد هالک کلا یکی از قوی ترین کارکتر های مارول توی کمیک ها هست در حالی که توی MCU رسما یکی از ضعیف ترین کارکتر هاست.
به بدترین شکل ممکن درش آوردن. به نظرم بهترین حضور هالک توی همون The Incredible Hulk بود. بعدش کلا به فنا رفت.
با این قرارداد های ترکمانچایی هم که مارول بسته هیچ وقت دیگه نتونست فیلم مستقل خودش رو داشته باشه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
در مورد هالک کلا یکی از قوی ترین کارکتر های مارول توی کمیک ها هست در حالی که توی MCU رسما یکی از ضعیف ترین کارکتر هاست.
به بدترین شکل ممکن درش آوردن. به نظرم بهترین حضور هالک توی همون The Incredible Hulk بود. بعدش کلا به فنا رفت.
با این قرارداد های ترکمانچایی هم که مارول بسته هیچ وقت دیگه نتونست فیلم مستقل خودش رو داشته باشه.
شایعاتی مطرح شده که مارول تو سال 2023 رایت کامل سینمایی هالک رو از یونیورسال پس می‌گیره.
شایعات دیگه ای هم خیلی وقته مطرح شده که انتهای سریال شی هالک قراره منتهی بشه به ورلد وار هالک، با توجه به شایعه پس گرفتن رایت کامل سینمایی هالک به نظرم احتمال به وقوع پیوستنش کم نیست.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
قسمت اول She-Hulk رو دیدم. بر خلاف تصوراتم بد نبود. یعنی طوری نبود که حالم به هم بخوره و بخوام فحش بدم و این طور چیزها
ولی meh بود. مثل همه محصولات اخیر مارول. هیچ حسی در آدم ایجاد نمی‌کنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
قسمت اول شی هالک رو دیشب از سر بیکاری دیدم ... این چه مزخرفی بود؟ چرا داستان تبدیل به هالک شدن طرف و نشون دادن هالک بودنش وسط جمع اینقدر مزخرف بود؟ یعنی انگار یک ادم بی تجربه همینجوری رفته گفته بیاید این کارو بکنیم هالک بشه این کارو بکنیم همه بفهمن اون هالکه! منطق داستانی تو دیوار بود کلا! MCU دیزنی هر چی میره جلوتر لوس تر و بی منطق تر و بچگانه تر میشه! فعلا لوکی با اختلاف منطقی ترین و قشنگ ترین سریال ایناس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
قیمت اول she hulk به معنای واقعی کودکانه و داغان! تهشم برای اینکه ازین حالت دربیاد با کپ شوخی کردن که بگن بابا ما خیلی بزرگونه ایم!:D حرفای اونجوری هم بلدیم!

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
نبینین اقا این سریال ها رو، من بعد از spider man با اون داستان نه چندان جالب دیگه مارول رو دنبال نمیکنم
وقت خودتون خیلی گران بها تره تا این آشغال ها رو ببینین

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هی فکر می‌کردم شاید مردم دارن در مورد افتضاح بودن She-Hulk اغراق می‌کنن و در اون حد هم بد نباشه، ولی الآن نشستم اولین قسمتش رو دیدم و... با اقتدار، آشغال‌ترین اثر MCU توی کل فیلم و سریال‌هایی هست که تا امروز ساختن. :| اتمسفر به شدت خاله‌زنکی و سخیف، شخصیت اصلی اعصاب‌خوردکن، طنز زورکی و لج‌درآر و یه سری از جلوه‌های ویژه در حد دهه ۹۰.
یعنی واقعاً از خودم ناامید شدم که تا آخر دیدمش و بیشتر از اون هم از این قضیه افسردگی گرفتم که می‌خوام ادامه‌ش رو ببینم! این مارول لامصب یه کاری کرده که معتاد این مجموعه فیلم و سریال‌ها شدیم و فکر می‌کنیم اگه یکی رو از دست بدیم، اتفاق خاصی می‌افته. یعنی این She-Hulk با این وضعیتش اگه برای مارول نبود، همون قسمت اولش رو هم نصفه ول می‌کردم و می‌رفتم سراغ یه کاری که حداقل یه سودی داشته باشه ولی چون برای MCU هست، باید به زور ببینمش. :|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
هی فکر می‌کردم شاید مردم دارن در مورد افتضاح بودن She-Hulk اغراق می‌کنن و در اون حد هم بد نباشه، ولی الآن نشستم اولین قسمتش رو دیدم و... با اقتدار، آشغال‌ترین اثر MCU توی کل فیلم و سریال‌هایی هست که تا امروز ساختن. :| اتمسفر به شدت خاله‌زنکی و سخیف، شخصیت اصلی اعصاب‌خوردکن، طنز زورکی و لج‌درآر و یه سری از جلوه‌های ویژه در حد دهه ۹۰.
یعنی واقعاً از خودم ناامید شدم که تا آخر دیدمش و بیشتر از اون هم از این قضیه افسردگی گرفتم که می‌خوام ادامه‌ش رو ببینم! این مارول لامصب یه کاری کرده که معتاد این مجموعه فیلم و سریال‌ها شدیم و فکر می‌کنیم اگه یکی رو از دست بدیم، اتفاق خاصی می‌افته. یعنی این She-Hulk با این وضعیتش اگه برای مارول نبود، همون قسمت اولش رو هم نصفه ول می‌کردم و می‌رفتم سراغ یه کاری که حداقل یه سودی داشته باشه ولی چون برای MCU هست، باید به زور ببینمش. :|

منکه که کاملا اون اشتهام را برای دیدن فیلم و سریالاش تو فاز سه از دست دادم. تا اینجا هم از سریال ها فقط Wanda Vision را دیدم، از فیلم ها هم Shang Chi و Eternals و Thor را ندیدم. یعنی تا اینجای کار من فقط دکتر استرنج را کمی خوب دونستم و واندا ویژن هم متوسط. بقیه هرچی دیدم از دم چرت و پرت

بدبختی هم اینکه برخلاف فاز های قبلی هیچ ارتباط درست حسابی و معناداری هم بین این همه فیلم و سریال وجود ندارد و همینجوری کشکی داره میره جلو. از فیلم نامه و اکشن گرفته تا جلوه های ویژه و گرافیک هم که تعطیل بودن از دم. یعنی اکثر CG های بازی های AA نشون داده شده توی این گیمز کام اخیر از جلوه های ویژه فیلم های مارول بهتر بود.

خلاصه واقعا آفتابه برداشتن توش.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
منکه که کاملا اون اشتهام را برای دیدن فیلم و سریالاش تو فاز سه از دست دادم. تا اینجا هم از سریال ها فقط Wanda Vision را دیدم، از فیلم ها هم Shang Chi و Eternals و Thor را ندیدم. یعنی تا اینجای کار من فقط دکتر استرنج را کمی خوب دونستم و واندا ویژن هم متوسط. بقیه هرچی دیدم از دم چرت و پرت

بدبختی هم اینکه برخلاف فاز های قبلی هیچ ارتباط درست حسابی و معناداری هم بین این همه فیلم و سریال وجود ندارد و همینجوری کشکی داره میره جلو. از فیلم نامه و اکشن گرفته تا جلوه های ویژه و گرافیک هم که تعطیل بودن از دم. یعنی اکثر CG های بازی های AA نشون داده شده توی این گیمز کام اخیر از جلوه های ویژه فیلم های مارول بهتر بود.

خلاصه واقعا آفتابه برداشتن توش.
کاملا موافقم که این فاز اصلا معلوم نشد چی بود و به کجا داره می‌ره. من بیشتر سریال های فاز رو دیدم. لوکی خوب بود، و واندا قابل تحمل. خانم مارول رو که اصلا شروع نکردم، شی هالک رو هم بعد از ۱۵ دقیقه دراپ کردم. از بین فیلمها، eternals که یه فاجعه عجیب غریبی بود کلا! دکتر استرنج هم خیلی بد بود به نظرم. فقط Shang Chi رو دوست داشتم، که اون هم چون سعی کرده بود کارای کارگردان محبوبم ژانگ ییمو رو تقلید کنه. خوبیش اینه که به قدری خزعبل و بی ربط شدن فیلما و سریالها که راحت میشه دراپ کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر