Marvel Universe

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اتفاقا زمان اکران NWH هم خیلیا حدس میزدن که حضورشون به این فیلم محدود نمیشه و تو Secret Wars (اون زمان حتی ساخت فیلم تایید هم نشده بود) بر میگردن. ناسلامتی کلایمکس Multivese Saga قراره باشه این فیلم.:D

مورد دیگه اینکه تو خود کامیک Secret Wars هم ما مایلز رو داشتیم که از دنیای التیمت به صورت دائمی وارد دنیای اصلی شد.
توی Secret Wars اه 2015 فقط Miles هست نه بقیه Spider-man ها.
والا Multiverse صرفا به اسپایدرمن خلاصه نمی شه. انقدر کارکتر اینا دارن از X-MEN و Fantastic 4 و Netflix Series میارن در کنار کارکتر های جدید که نیاز به اسپایدرمن ها نباشه. همین america chavez خودش یه نمونه کارکتر جدیدی که از Multiverse وارد شده.
با این تفاسیر باید بشینیم Avengers ببینیم با سه تا اسپایدرمن ولی یک سری سوپر هیرو ها مثل Ant-Man و DareDevil دارن Doctor Doom رو می بینن تخمه می شکنن.
کمیک ها سری سری ان. سر هر کارکتری توی هر سری ای یک بلایی میاد. یکی یه بار توی Defenders اه یه بار دیگه تو Avengers اه یه بار دیگه هیچی نیست. ولی همه رو ریختن توی Earth-616 همه هم تو خط اصلی همینجوری هم کارکتر می ریزن روش خدا بده برکت.
من تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که یک سری کارکتر ها برن یه Universe/Time Line اه دیگه وگرنه اینی که بیان Avengers بسازن بعد یک سری سوپرهیرو توش باشن یک سری هم در حال آفتاب گرفتن لب ساحل باش و ازشون خبری نباشه حداقل از نظر من خیلی مسخرست.

• Like
Reactions: Bax

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
من هنوز درک نمیکنم چرا تیچالا رو ریکست نکردن. مگه زمانی که هالک و وارماشین ریکست شدن مشکلی پیش اومد؟
به نظر منم دیزنی/مارول خیلی اشتباه کردن که همچین شخصیت مهمی رو به خاطر درگذشت چادویک بوزمن ول کردن. احترام بوزمن به جای خود و واقعاً مرگش توی اون سن و سال خیلی ناراحت‌کننده بود، ولی بلک پنتر هم جزو شخصیت‌های مهم مارول هست و خیلی زود حذف شد، در حالی که فقط یه فیلم اصلی داشت با دو تا حضور در کنار بقیه. می‌تونستن با یه سری ژانگولربازی و توجیهات مختلف، یه بازیگر دیگه رو انتخاب کنن و چمیدونم مثلاً یه اتفاقی می‌افتاد و آتیش می‌گرفت و صورتش منهدم می‌شد و با کمک تکنولوژی‌های خفن واکاندا و فلان و چنان، یه صورت جدید براش می‌ذاشتن. :D به هر حال فقر بازیگر که نبوده و می‌شده یکی رو با شباهت‌های فیزیکی به چادویک بوزمن پیدا کرد دیگه.
بالاخره بلک پنتر جدید معرفی می‌شه از بین گزینه‌های مختلف، از همون خواهره تا مثلاً مایکل بی جردن که وحید بهش اشاره کرد و می‌تونن بگن توی فلان دنیا، ایشون بلک پنتر بوده و در اثر اتفاقاتی شوت می‌شه توی این دنیا. :D ولی هرچی که هست، دیگه این بلک پنتر جدید تیچالا نیست و اون شخصیت مهم، به پایان مسیرش رسید. حتی با اینکه یادمه اعضای خونواده بوزمن هم گفته بودن بهتره یه بازیگر دیگه برای این نقش انتخاب بشه و مشکلی با این قضیه نداشتن.
احترام و این قصه ها شوخیه
مارول میخواد با سو استفاده از احساسات ملت فروش فیلم تضمین کنه
میخوان یه کمپین به وجود بیارن که تماشای فیلم = احترام گذاشتن به روح و خاطرات مرحوم بوزمن
دو سال پیش مشخص شد black panther بعدی shuri
The future of Black Panther is female
در فیلم های اینده female black panther جایگزین بوزمن می شه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
احترام و این قصه ها شوخیه
مارول میخواد با سو استفاده از احساسات ملت فروش فیلم تضمین کنه
میخوان یه کمپین به وجود بیارن که تماشای فیلم = احترام گذاشتن به روح و خاطرات مرحوم بوزمن
دو سال پیش مشخص شد black panther بعدی shuri
The future of Black Panther is female
در فیلم های اینده female black panther جایگزین بوزمن می شه
آره اینم هست. کلاً این جور وقت‌ها مرگ یه بازیگر می‌تونه به هایپ و هیاهوی فیلم کمک کنه و چادویک بوزمن هم به خاطر مرگ خاصی که داشت (توی سن چهل و خورده‌ای و به طور ناگهانی)، یه موج عجیبی ایجاد کرد و حتی تا همین الآن هم بیشترین تعداد لایک در تاریخ توئیتر (۷.۱ میلیون لایک) برای همین قضیه هست. همین ماجرا یه جورایی می‌تونه حکم تبلیغاتی برای فیلم داشته باشه و توی تریلر هم می‌شد این قضیه رو دید و کلاً فیلم خیلی تحت تأثیر این ماجراست.
ولی بعدش که این فیلم بیاد و بره، بیشتر از قبل مشخص می‌شه که کاش یه بازیگر دیگه برای بلک پنتر انتخاب می‌کردن و این شخصیت رو کنار نمی‌ذاشتن. :|

• Like
Reactions: Bax

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
آره اینم هست. کلاً این جور وقت‌ها مرگ یه بازیگر می‌تونه به هایپ و هیاهوی فیلم کمک کنه و چادویک بوزمن هم به خاطر مرگ خاصی که داشت (توی سن چهل و خورده‌ای و به طور ناگهانی)، یه موج عجیبی ایجاد کرد و حتی تا همین الآن هم بیشترین تعداد لایک در تاریخ توئیتر (۷.۱ میلیون لایک) برای همین قضیه هست. همین ماجرا یه جورایی می‌تونه حکم تبلیغاتی برای فیلم داشته باشه و توی تریلر هم می‌شد این قضیه رو دید و کلاً فیلم خیلی تحت تأثیر این ماجراست.
ولی بعدش که این فیلم بیاد و بره، بیشتر از قبل مشخص می‌شه که کاش یه بازیگر دیگه برای بلک پنتر انتخاب می‌کردن و این شخصیت رو کنار نمی‌ذاشتن. :|
بالا گفتم جایگزین شده :D
female black panther
مارول تمام شخصیت های مذکر به مونث تغییر داده و خواهد داد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کنار گذاشتن یه شخصیت با بیشتر از 60 سال تاریخچه به خاطر فوت بازیگری که 3-4 سال نقشش رو بازی کرده اصلا منطقی نیست.
وقتی یونیورست بزرگ میشه دیگه ری کست کردن چندان راحت نیست و شاید به مذاق خیلیا خوش نیاد...(حتی از روی اجبار)

با وضع جدید دنیای مارول(خط های زماتی و فلان و بیسار) و یا حتی اصلا تو خود دنیای بلک پنتر به نظر منم وجود یک بلک پنتر جدید شاید بهتر باشه:-"

درسته ما در آینده باید باز با اوریجین این کاراکتر و دلایلش آشنا بشیم...بالاخره شخص جدیدیه
ولی باز برای من قابل قبول تره تا صرفا ری کست کردن یک چهره ی قدیمی! (البته من کلا با این قضیه تغییر چهره همه جا مشکل دارم و تو بازی ها هم احتمالا زیاد دیدید طراحی تغییر میکنه دادم میره هوا، یا وجود لایو اکشن ها و ... :)) )

همینطور که کاپیتان آمریکا جایگزین پیدا کرد
اینم همون شرایط...حالا یکم ناگهانی:-"

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
وقتی یونیورست بزرگ میشه دیگه ری کست کردن چندان راحت نیست و شاید به مذاق خیلیا خوش نیاد...(حتی از روی اجبار)

با وضع جدید دنیای مارول(خط های زماتی و فلان و بیسار) و یا حتی اصلا تو خود دنیای بلک پنتر به نظر منم وجود یک بلک پنتر جدید شاید بهتر باشه:-"

درسته ما در آینده باید باز با اوریجین این کاراکتر و دلایلش آشنا بشیم...بالاخره شخص جدیدیه
ولی باز برای من قابل قبول تره تا صرفا ری کست کردن یک چهره ی قدیمی! (البته من کلا با این قضیه تغییر چهره همه جا مشکل دارم و تو بازی ها هم احتمالا زیاد دیدید طراحی تغییر میکنه دادم میره هوا، یا وجود لایو اکشن ها و ... :)) )

همینطور که کاپیتان آمریکا جایگزین پیدا کرد
اینم همون شرایط...حالا یکم ناگهانی:-"
ریکست نکردن تیچالا یعنی کل داستان و برنامه‌هایی که مارول برای این کرکتر داشت از بین رفت.

اتفاقا برعکس من فکر میکنم حالا که یونیورس مارول انقدر بزرگ شده، هر زمان ممکنه برای یکی از بازیگرها مشکلی پیش بیاد یا به هر دلیلی نتونه نقشش رو ادامه بده، این یعنی مارول باید مدام در حال توجیه های داستانی برای عوض شدن کرکتر ها باشه که چینن چیزی کلا اشتباهه. اونا باید برنامه خودشون رو داشته باشن‌.:-"

به نظرم نزدیک شدن مرگ چادویک به جنبش BLM باعث جو گیری و احساسی عمل کردن مارول شد. امیدوارم این اشتباه رو سر Thunderbolts با William Hurt فقید انجام ندن.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
ریکست نکردن تیچالا یعنی کل داستان و برنامه‌هایی که مارول برای این کرکتر داشت از بین رفت.

اتفاقا برعکس من فکر میکنم حالا که یونیورس مارول انقدر بزرگ شده، هر زمان ممکنه برای یکی از بازیگرها مشکلی پیش بیاد یا به هر دلیلی نتونه نقشش رو ادامه بده، این یعنی مارول باید مدام در حال توجیه های داستانی برای عوض شدن کرکتر ها باشه که چینن چیزی کلا اشتباهه. اونا باید برنامه خودشون رو داشته باشن‌.:-"

به نظرم نزدیک شدن مرگ چادویک به جنبش BLM باعث جو گیری و احساسی عمل کردن مارول شد. امیدوارم این اشتباه رو سر Thunderbolts با William Hurt فقید انجام ندن.
ویلیام هرت چون سفید پوسته ریکستش میکنن چادویک سیاه پوست بود که ریکستش نکردن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کوین فایگی، رویای برادران روسو را نابود کرد! کارگردان فیلم شانگ چی دستین دنیل کریتون فیلم اونجرز جدید را کارگردانی میکند!

رسما اعلام شد کارگردان شانگ چی فیلم AVENGERS: THE KANG DYNASTY را کارگردانی میکند، فیلم May 5, 2025 برابر با 15 اردیبهشت 1404 اکران خواهد شد.

برادران روسو در مصاحبه ای جدید قبل از کامیک کان گفتنه بودند که اگر قرار باشد مارول اقتباسی از کامیک Secret Wars بسازد، چون از 10 سالگی رویاشان ساخت این فیلم بوده دوست دارند آنها کارگردانان این فیلم باشند. اما کوین فایگی اعلام کرد که نه Avengers: The Kang Dynasty و نه Avengers: Secret Wars توسط برادران روسو کارگردانی نمی شود. او گفت: "نه برادران رسو رو هیچ پروژه ای از ما کار نمیکنن، من اونا رو دوست دارم و اونا هم ما رو دوست دارن و میخواییم باهشون دوباره همکاری کنیم ولی نه با این دو فیلم اونجرز."

پ.ن: از دید من که فاتحه اونجرز با این کارگردان خونده س :)

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
به گفته جان کمپیا در سال های اخیر بسیاری از اختیارت کوین فایگی از وی در دیزنی گرفته شده است، کنترل وی بر روی مارول محدودتر شده است، به همین دلیل در آینده و زمانی که مدیرهای دیزنی محدودیت های بیشتری برای فایگی ایجاد کنند(بالاخره اتفاق خواهد افتاد!) ، هورن و زاسلاو با پیشنهاد کنترل کامل و بدون قید شرط بر روی تمام شخصیت های دی سی به سراغ وی خواهند رفت و حتی شاید با پیشنهاد مدیریت کامل تمام بخش تولیدات وارنر.

یکی از عجیب ترین نکته های که در این گزارش به چشم میخورد این است که مدیرهای دیزنی قدرت‌های یکی از موفق ترین تهیه کنندگان این صنعت را محدود کرده‌اند، شاید یکی از دلیل های افزایش تعداد تولید های مارول و کاهش سطح کیفی آنها این محدودیت های عجیب باشد. اگر بنابر جابجایی فایگی میان دیزنی و وارنر باشد این اتفاق در پایان فاز ششم مارول رخ خواهد داد جایی که برنامه های حال حاضر فایگی به اتمام رسیده اند.

این توییت جدید جان کمپیا هم جالب بود: :D

FY0CIIWUsAITdG5.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
تا سال ۲۰۲۵-۲۶ مگه وارنر چیزی از دی‌سی باقی میذاره که فایگی بخواد بیاد بالاسرش! :D
جالبه که دوتا کمپانی گیر دادن به این بنده خدا فقط.کوین فایگی پس فردا نباشه کلا ژانر ابرقهرمانی با خاک یکسان میشه گویا!
دیگه خلق یونیورسی که برای مارول داشت کم از معجزه نبوده خدایی :D
حداقل حسابش رو پس داده!

ژانر ابر قهرمانی شاید با خاک یکسان نشه، ولی به وضعیت قبل میتونه برگرده بدون مدیریت درست:D

• Like
Reactions: Bax and Erebor

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
اولین تصویر از دردویل در سریال She-Hulk

View attachment 267341
با توجه به اینکه قبلا گفتن این سریال صحنه های جنسی داره یعنی میشه امید داشت خشونت درست حسابی هم داشته باشه =P~ دلملک زده واسه اینکه بزنه خون بقیه رو بریزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر