Marvel Universe

من با انتظار این که یک تحولی در MCU ایجاد بشه و خطوط زمانی رو تعیین تکلیف کنن این فیلم رو دیدم و کاملاً ناامید شدم.
ایده‌ی فیلم کپی DS: Multiverse of Madness بود. ۳،۴ تا کارکتر قدیمی از فیلم‌های قدیمی رو بیار و هوادارها رو هیجان‌زده کن، داستان و اینا هم که تعطیل.

• Like
Reactions: Arima Kishou
اسم نهایی ۲ فیلم بعدی اونجرز مشخص شد.

1000079382.jpg

1000079383.jpg
  • کارگردان هر دو فیلم برادران روسو هستند.
  • Robert Downey Jr نقش Doctor Doom رو بازی می‌کنه!!!
  • F4 در هر دو فیلم حضور دارن.

1000079381.jpg

تایتل جدید فیلم Fantastic Four

1000079384.jpg

پ.ن.: تنها حالتی که میتونم تصور کنم اینه که دکتر دوم یه variant از تونی استار باشه.

View attachment 344914

View attachment 344915

View attachment 344917

View attachment 344916

پ.ن.: تنها حالتی که میتونم تصور کنم اینه که دکتر دوم یه variant از تونی استار باشه.
زیاد امیدی به این دوتا فیلم ندارم، چون مشخصا اون بیلدآپ Infinity Saga رو نداره.

فقط امیدوارم حداقل فن سرویس دو فیلم زیاد باشه.
این Mutant Saga اگر از Woke و این جریانات نداشته باشه و همچنین مثل 97 باشه خیلی خوب در میاد.

آخرین ویرایش:

View attachment 344914

View attachment 344915

View attachment 344917

View attachment 344916

این همه امید و آرزو داشتیم برای Doom و آخرش باز رسید به این بند و بساط دنیاهای موازی! :|
من از دنیاهای موازی خوشم میاد، ولی دیگه نه اینکه برای همچین کاراکتر مهمی که جزو قله‌های مارول هست، یه بازیگر تکراری رو دوباره بیارن وسط و این دفعه یه نقش متفاوت بهش بدن که مثلا پند بگیریم تونی استارک نسبت به شرایط زندگی توی دنیاهای مختلف هم می‌تونه قهرمان باشه و هم خبیث.
اگه قراره آخرش مشخص بشه که این Doom اصلی MCU نیست و اصل کاری یکی دیگه هست هم خیلی تکراری شده این ماجراها.

رابرت داونی جونیور قراره در نقش دکتر دوم برگرده
با وجود استقبال زیادی که شده به نظرم واقعا حرکت جالبی نیست
مارول همچنان به بهونه مالتی ورس رسما انسجام و برنامه ریزی که مهم ترین عامل موفقیت اش تو مجموعه اینفینیتی ساگا بود رو فدا کرده . عملا شده لایو اکشن وات ایف ‌ . وات ایف کار خوبی بود اما فلسفه اش تک اپیزود های متفاوت بود که lore نبودن و فراتر از ۲۰ دقیقه هم نمی رفتن

الان اما تو سینما هر فیلم ساز خودش رو می زنه. داستانی که در اون تونی استارک دکتر دوم میشه یکی از داستان های فرعی بوده. در بهترین حالت دکتر دوم داونی جونیور باید یک وارینت از دکتر دوم اصلی باشه. که به نظرم وقتی هنوز خود دوم رو ندیدیم وارینت اش یکم بی مزه است

این همه امید و آرزو داشتیم برای Doom و آخرش باز رسید به این بند و بساط دنیاهای موازی! :|
من از دنیاهای موازی خوشم میاد، ولی دیگه نه اینکه برای همچین کاراکتر مهمی که جزو قله‌های مارول هست، یه بازیگر تکراری رو دوباره بیارن وسط و این دفعه یه نقش متفاوت بهش بدن که مثلا پند بگیریم تونی استارک نسبت به شرایط زندگی توی دنیاهای مختلف هم می‌تونه قهرمان باشه و هم خبیث.
اگه قراره آخرش مشخص بشه که این Doom اصلی MCU نیست و اصل کاری یکی دیگه هست هم خیلی تکراری شده این ماجراها.
دنیای موازی و این حرف‌ها فقط بهونه هست که رابرت داونی جونیور رو دوباره برگردونن به فیلم تا فروشش تضمین شده باشه. وقتی محبوبیت یه بازیگر از یه فیلم بیشتر بشه آخر و عاقبتش میشه همین :دی اون سری خوندم جمع فروش فیلم‌های این بابا بالای ۱۴ میلیارد دلار بوده، قشنگ دستگاه چاپ پول هست برای کمپانی‌ها :D

آقا الان کنگ چی شد ؟ کلا دکمه اش رو زدن ؟ با توجه به تجربه موفق داونی جونیور در نقش یک سیاه پوست در tropic thunder به نظرم وارینت کنگ رو میدادن بهش بهتر بود 😅

این بدترین حالتیه که میتونه اتفاق بیفته به نظرم :D حداقل اگه این تصمیمو گرفتن که تونی استارک، دکتر دوم باشه واقعا یه ویلن پدر مادر دار ازش دربیارن.

• Like
Reactions: Dinosaur
آقا الان کنگ چی شد ؟ کلا دکمه اش رو زدن ؟ با توجه به تجربه موفق داونی جونیور در نقش یک سیاه پوست در tropic thunder به نظرم وارینت کنگ رو میدادن بهش بهتر بود 😅
کنگ تو پایان فصل ۲ لوکی تکلیفش مشخص شد و اگه نخوان دیگه ازش استفاده کنن به نظرم مشکلی پیش نمیاد.

واقعا از بعد از تموم شدن End Game و دو تا فیلم SM دیگه هیچ کدوم از فیلم و سریال های دنیای مارول رو ندیدم و از فروش گرفته تا امتیازات مشخص بود که با چیزای سطحی طرف بودیم. امیدوارم بازگشت برادران روسو حداقل به قول بچه ها فن سرویس خوبی داشته باشه برامون.

پس بلاخره اتفاق افتاد. بازگشت قلب تپنده ی MCU . بزرگترین اشتباه مارول حذف رابرت از ام سی یو بود، و نقطه ی شکست اند گیم به این خاطر بود که سعی کرد خوب تمام کند، با قربانی کردن بهترین کاراکتر خود. اما نمی دانستند او همه چیز مارول است، من وقتی آن را سکانس دیدم به این فکر نکردم که چرا تونی استارک! به این فکر کردم که چرا رابرت دووانی جونیور.نقش ها جایشان پر می شود اما بازیگرها نه. به هر روی بسیار مسرورم که رابرت برگشت برای یک دکتر دووم کاریزماتیک و به یاد ماندنی آماده باشید، حداقل می توانیم به این فیلم امیدواریم چرا که روسوها کارشان را بلدند. حالا می ماند فیلم نامه که اگر همچون چند فیلم اخیر مارول فاجعه نباشد می توانیم شاهد فیلم سرگرم کننده ای باشیم که ملال آور نباشد نه چیزی بیشتر از آن.

پس بلاخره اتفاق افتاد. بازگشت قلب تپنده ی MCU . بزرگترین اشتباه مارول حذف رابرت از ام سی یو بود، و نقطه ی شکست اند گیم به این خاطر بود که سعی کرد خوب تمام کند، با قربانی کردن بهترین کاراکتر خود. اما نمی دانستند او همه چیز مارول است، من وقتی آن را سکانس دیدم به این فکر نکردم که چرا تونی استارک! به این فکر کردم که چرا رابرت دووانی جونیور.نقش ها جایشان پر می شود اما بازیگرها نه. به هر روی بسیار مسرورم که رابرت برگشت برای یک دکتر دووم کاریزماتیک و به یاد ماندنی آماده باشید، حداقل می توانیم به این فیلم امیدواریم چرا که روسوها کارشان را بلدند. حالا می ماند فیلم نامه که اگر همچون چند فیلم اخیر مارول فاجعه نباشد می توانیم شاهد فیلم سرگرم کننده ای باشیم که ملال آور نباشد نه چیزی بیشتر از آن.
کاپیتان مارول و این مزخرفات رو اول فیلم بکشند ممنون میشیم.
وجودیت نحس ایشون گند به همه چیز زد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or