LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم من الان روی lt+3 هستم.یه سری بازی مثل forza 4 و چندتا بازی xgd3 دارم که lt+2 هستن و الان روی lt+3 اجرا نمیشن.برای اجرای اینا روی lt+3 باید چیکار کنم دقیقا؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
میگم من الان روی lt+3 هستم.یه سری بازی مثل forza 4 و چندتا بازی xgd3 دارم که lt+2 هستن و الان روی lt+3 اجرا نمیشن.برای اجرای اینا روی lt+3 باید چیکار کنم دقیقا؟
1- اول از بازی به وسیله imgburn یا nero ایمیج بگیر با فرمت iso. (با nero اگر ایمیج می گیری فرمت پیش فرضش nrg هست برای ایمیج گرفتن با فرمت iso وقتی آدرس ایمیجو ازت می خواست بگیره اون پایین دو تا فرمت داره یکی iso یکی هم nrg. تو عوضش کن بشه iso)
2- نرم افزار XBC رو دانلود کن.
Download
3- این فایلو دانلود کن.
Download
4- XBC رو اجرا کن برو تو تب Image Tools سمت راست پایین گزینه Inject رو فعال کن بعد AP25 Sector رو بزن.
5- اول آدرس فایل ایمیج رو بده بعد آدرس فایلی که در مرحله 3 دانلود کرده بودی.
6- اگر پایین نرم ازار عبارت Operation Completed اومد کار تموم شده و می تونی همون ایمیجو دوباره روی DVD9 رایت کنی و حالشو ببری!
البته بگو بازی هات چیه بعضی بازی های جدید با این پچ ممکنه کار نکنه.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483

من TU 1 و TU 4 بازی رو ریختم ولی اجرا نشد.ریجن بازی رو با ABGX هم پیدا کردم که چهارتا تایتل آپدیت داشت ولی اجرا نشد.این چهارتا تایتل اپدیت با هم فرق دارن؟یعنی اون دوتا آپدیت دیگه رو هم امتحان کنم؟برای AC:R,MW3,Batman,GOW3 همون اول جواب داد.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام
یکی میتونه به زبون ساده به من راهنمایی کنه؟
من چندتا سوال دارم
برنر مکس که رایت مکنن یعنی چی؟
رایت 97 درصد یعنی چی؟
من lt3 دارم بازی های قدیمی میان روش؟
الان تو بازار بیشتر بازی ها lt3 هست یا lt2؟

راستی:
یا بازی باید با برنامه ABGX پچ بشه و بعد روی DVD 9 رایت یا از روش تایتل آپدیت که در بالا گفته شده استفاده شود
من خودم نمیخوام بازی رو رایت کنم فقط میخرم.
بخوام بخرم باید بگم برای lt3 میخوام؟
رو lt3 بازی های برنر مکس میان؟بهتر هستن بخرم؟

ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید:)
:(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام
یکی میتونه به زبون ساده به من راهنمایی کنه؟
من چندتا سوال دارم
برنر مکس که رایت مکنن یعنی چی؟
رایت 97 درصد یعنی چی؟
من lt3 دارم بازی های قدیمی میان روش؟
الان تو بازار بیشتر بازی ها lt3 هست یا lt2؟

راستی:

من خودم نمیخوام بازی رو رایت کنم فقط میخرم.
بخوام بخرم باید بگم برای lt3 میخوام؟
رو lt3 بازی های برنر مکس میان؟بهتر هستن بخرم؟

ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید:)
:(
برنر مکس یه جور رایته که دیسک به صورت کامل و صد در صد رایت میشه و تمام لایه های امنیتی هم رایت میشه ولی 97 در صد اینجور نیست و لایه های امنیتی رایت نمیشن به علاوه این که برنر مکس روی هارد نصب میشه ولی بازی های 97 درصد ممکنه روی هارد نصب بشن ولی بعد از چند دقیقه یک ارور میدن و کنسول ریستارت میشه و بازی های 97 درصدی توی لایو توصیه نمیشه چون ممکنه در آینده بن ویوی چیزی باشه و باعث بن شدن دستگاه شه
روی ال تی 3 تمام بازی های xgd2 و تمام بازی های xgd3 پچ ال تی 3 اجرا میشن.تو بازار هم اکثرا بازی ها پچ ال تی 3 هستند
بازی های برنر مکس معلومه که بهترن هم روی هارد نصب میشند و هم امنیت بالایی دارن و هم قیمت بیشتری دارند:))

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
من TU 1 و TU 4 بازی رو ریختم ولی اجرا نشد.ریجن بازی رو با ABGX هم پیدا کردم که چهارتا تایتل آپدیت داشت ولی اجرا نشد.این چهارتا تایتل اپدیت با هم فرق دارن؟یعنی اون دوتا آپدیت دیگه رو هم امتحان کنم؟برای AC:R,MW3,Batman,GOW3 همون اول جواب داد.

یکی جواب ما رو بده!
میخوام با روش تایتل آپدیت بازی AC:B رو که با LT+1 پچ شده رو اجرا کنم.دو تا تایتل آپدیت که اسمشون TU و TU 4 بود رو امتحان کردم ولی جواب نداد.اصلا میشه این بازی رو با این روش اجرا کرد؟امشب دو تا تایتل آپدیت دیگه رو هم امتحان میکنم.

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
سلام رفقا
من lt 2 ام،داشبوردمم قدیمیه،مربوط به زمان گیرز اف وار ۳ ایناست.
الان من بخوام ghost recon رو بازی کنم با ال تی ۲ می شه؟گوست رکون با ال تی ۲ موجوده؟
و اگه بخوام بیام ال تی ۳ همه این بازیایه ال تی ۲ مو باید بریزم دور؟!
نمی خوام دوباره رایت برنم.
ممنون

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
یکی جواب ما رو بده!
میخوام با روش تایتل آپدیت بازی AC:B رو که با LT+1 پچ شده رو اجرا کنم.دو تا تایتل آپدیت که اسمشون TU و TU 4 بود رو امتحان کردم ولی جواب نداد.اصلا میشه این بازی رو با این روش اجرا کرد؟امشب دو تا تایتل آپدیت دیگه رو هم امتحان میکنم.
اون دو تا رو امتحان کردم نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر