Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg 205083.jpg

آخرین ویرایش:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
تموم شد بالاخره، بدون استفاده از هیچ آیتم پرتابی 😁
کلا توی بازی های سولز لایک هیچ آیتمی استفاده نمی‌کنم، نه بخاطر اینکه خیلی حرفه ای هستم، اتفاقاً چون خیلی غیر حرفه ای هستم استفاده نمیکنم 😁
دوستان برای نیوگیم پلاس چه انگشتر هایی پیشنهاد می‌کنید؟
ولی انصافاً خیلی بازی خوش ساختی بود و خیلی لذت بردم، مطمئنم قسمت دومش بهتر هم خواهد شد

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
تموم شد بالاخره، بدون استفاده از هیچ آیتم پرتابی 😁
کلا توی بازی های سولز لایک هیچ آیتمی استفاده نمی‌کنم، نه بخاطر اینکه خیلی حرفه ای هستم، اتفاقاً چون خیلی غیر حرفه ای هستم استفاده نمیکنم 😁
دوستان برای نیوگیم پلاس چه انگشتر هایی پیشنهاد می‌کنید؟
ولی انصافاً خیلی بازی خوش ساختی بود و خیلی لذت بردم، مطمئنم قسمت دومش بهتر هم خواهد شد
بستگی به نوع و استایل بازیت داره، اگه داج محور بازی میکنی Vigor و امولت هایی که استامینا و وزن رو پیشرفت میدن رو استفاده کن، دنسینگ وانز هم کلا خیلی خوبه چون کمک میکنه وقتی نزدیک باس استامینات خالی شد، بتونی ازش فرار کنی... این خودش به شدت تاثیر مثبت داره... (رو لینک بزنی مشخصه چطوری به دستش بیاری) البته اگه دیدی بازی خیلی روونه، اینو بردار چون اون موقع دیگه استفاده ای نداره، و یک چیز مفید دیگه جاش اکوئیپ کن...

اگرم دفاع و پری بازی میکنی، باز هم همین که استامینات پیشرفت کنه رو تعداد و کیفیت حرکاتت تاثیر مثبت داره،

کلا به نظرم وقتی نیوگیم رو تموم کردی، یعنی کلیت بازی رو یاد گرفتی، دیگه قرار نیست چیزی خیییییلییییی تغییر کنه جز یکمی وحشی شدن باس ها و جون بیشترشون... پس خودتم رو استامینا مانور بده که بیشترین تاثیر رو در گیم پلی داشته باشه.. اینجوری ابتکار عملت میره بالا...

هروقتم به حدی رسیدی که اپگرید دیگه فایده ای نداشت، برو سراغ دمیج و جون... یا وزن حتی قبل اینا...

applemakintaj

کاربر سایت
Mar 31, 2010
29
از این فکرای شیطانی بیا بیرون >:):D
قلقشو یاد بگیری میتونی بزنی
:>

سعی کن ازش فاصله نگیری چون یهو قاطی میکنه میپره بالا ورجه وورجه میکنه سخت میشه جاخالی دادنش
همون نزدیکش که باشی حرکاتش محدود میشه بعد بری بغلش و پشتش و 3-4 تا ضربه بزنی
این شمشیر هم براش حرف نداره two dragon sword خیلی سریع و خوبه
کلا نیوگیم رو با این رفتم و به شدت توصیه میکنم

View attachment 324936
عزیز من تغریبا 10 درصد دیگه بازیم تمومه،ولی یه سوالی چرا من هیچ مواد مورد نیاز این سلاح های داخل تصویر رو ندارم؟فقط اون شمشیر سخره ای آبیه رو تونستم بگیرم،اونم اینقدر سنگینه که خدا میدونه
مثلا از بالا اولی سمت راست اون شمشیره king ergo میخواد من ندارم نمیدونم چرا باید از کجا بیارم؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من هرچی capacity رو زیاد میکنم،که سلاح ها واسم سبک تر شه،اما ضربه زدن با سلاح ها همچنان خیلی کنده،اینم ایا گزینه یا چیزی داره سلاحی که خیلی کند اتک میزنه،سریع تر شه؟

• Like
Reactions: MrElectricWizard

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
عزیز من تغریبا 10 درصد دیگه بازیم تمومه،ولی یه سوالی چرا من هیچ مواد مورد نیاز این سلاح های داخل تصویر رو ندارم؟فقط اون شمشیر سخره ای آبیه رو تونستم بگیرم،اونم اینقدر سنگینه که خدا میدونه
مثلا از بالا اولی سمت راست اون شمشیره king ergo میخواد من ندارم نمیدونم چرا باید از کجا بیارم؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من هرچی capacity رو زیاد میکنم،که سلاح ها واسم سبک تر شه،اما ضربه زدن با سلاح ها همچنان خیلی کنده،اینم ایا گزینه یا چیزی داره سلاحی که خیلی کند اتک میزنه،سریع تر شه؟

باس هارو كه ميكشى معمولا يه ارگو خاص خودشون ميده بهت بازى كه بايد ببرى اينا رو پيش alidoro باهاشون سلاح و اميولت بگيرى.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سرعت اتک سلاح رو نمی تونی تغییر بدی اون جز ویژگی های هر سلاح به حساب میاد.

applemakintaj

کاربر سایت
Mar 31, 2010
29
من الان رسیدم به یه مرحله،سلاحم خیلی زود قرمز میشه و میشکنه،فرصت تیز کردنشم نیست،چیا تو بازی رو قدرتش تاثیر داره؟ کمتر و دیر تر اسیب ببینه؟کجا باید چیکار کنم؟

• Like
Reactions: MrElectricWizard

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
من الان رسیدم به یه مرحله،سلاحم خیلی زود قرمز میشه و میشکنه،فرصت تیز کردنشم نیست،چیا تو بازی رو قدرتش تاثیر داره؟ کمتر و دیر تر اسیب ببینه؟کجا باید چیکار کنم؟
هرچی نوشته بود weapon durability مربوط به این قابلیت میشه

ترکیب دسته بوستر+سرنیزه که اتشی هست همون اولای بازی گیرت میاد تا اخر بازی جوابه اپگریدش کنی

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
نظر من در مورداين بازي بعد از پنجاه و چهار ساعت بازي و يك دور اتمام كامل بازي

نسخه كامپيوتري و ا ستيم بازي

امتياز من براي اين بازي هشت از ده مي‌باشد

براي من زامبي ها بازي و بعضي از زامبي ها كه به ديوار چسبيده‌اند يادآور سريال the last of us مي‌باشد

نكات مثبت بازي :

آيتم‌ها و گنج‌هاي دريافتي از كشته شدن boss ها بازي قابل قبول مي‌باشد برخلاف lord s of falen

طراحي باس ها زيبا و متفاوت مي‌باشد ولي هيچ‌كدام در دراز مدت نمي‌توانند در ياد و خاطره آدمي رخنه كند

بازي داراي ويژگي‌هاي منحصر به فرد خاص خود مي‌باشد

سيستم تل نت و قدرت‌هاي پي در بازي بسيار جالب مي‌باشد

سيستم human و pupet و دروغ‌گويي و يا دروغ نگفتن به نوع خود واقعاً زيبا مي‌باشد

پروانه قرمز رنگ كه از آن متريال آپديت اسلحه‌ها را مي‌شود بسيار بسيار باحال بود و در اكثر موارد دوباره ظاهر مي‌شود برخلاف ديگر بازي‌ها كه وقتي اينا پروانه يا سوسمار ها را از دست داديم بايد دوباره آن منطقه را رفرش كنيم تا باري ديگر با اين سوسمار مواجه شويم كه بسيار اعصاب خردكن مي‌باشد

كوچيك و بسته بودن اكثر محيط‌هاي باعث مي‌شود كه در بازي سر در گم نشويد

تنوع دشمنان در بازي بسيار عالي مي‌باشد برخلاف بازي lords of falen

بعد از باز كردن درخت طلايي و ميوه آن كه باشد golden شما با استفاده از اين ميوه‌ها مي‌توانيد تمام قدرت‌ها پي و يا LEVEL DESIGN كاراكتر خود و يا آپگريد بازوبند خود را به راحتي reset نمود و از بازي و تنوع build و تغيير در نحوه بازي كردن كلاستان بيش از پيش از بازي لذت ببريد به گمان من اين سيستم را بايد در تمام بازي‌ها souls پياده سازي نمايند (ولي از آنجايي اولويت تمام بازي‌سازان و در مرحله اول فقط به‌فكر شيردوشي و تبليغ بازي‌شان (( كه پلير ها اين همه ساعت بازي ما را بازي نمودن )) ديگر بازي‌سازان از اين شيوه استقبال نخواهند نمود ,براي شخص من بايد براي تيم لايزا في به‌خاطر ايجاد همچين سيستم عالي تبريك بگوييم برخلاف ديگر بازي‌سازان كه از قصد شما را مجبور مي‌كنند كه بازي را بارها تمام كنيد تا تا بتوانيد بيلد ها مدنظر خود را دوباره پياده سازي نماييد )

يكي ديگر از نقاط مثبت در همين راستا كه باري ديگر اخلاق مداري بازي‌سازان اين بازي را نشان مي‌دهد وفور داشتن metrial ها آپديت‌هاي سلاح‌هاي مي‌باشد كه باعث مي‌شود شما اكثر سلاح‌هاي را LEVEL UP كرد و از بين آنها سلاح منحصر به فرد خود را انتخاب كنيد (تيم بازي سازي خسيس نيستند )

در بازي هيچ گونه crashبراي اينجانب رخ نداد برخلاف بازي lords of falen كه چهار بار بازي CRASH خورد

وnew game plus بازي lies of p بسيار بهتر از lords of falen مي‌باشد چرا كه در بازي lords of falen بعد از ورود به new game plus اكثر مكان‌هاي ذخيره‌سازي قبلي محلreset از بين رفته و به نصف كاهش مي‌يابد كه به نظر اينجانب از لذت بازي مي‌كاهد (البته دليل سازندگان براي سخت‌تر كردن بازي اين مورد عنوان شده است ولي به گمان من بسيار مورد بي‌مورد مي‌باشد )

دريافت تجربه يا ergo در بازي بسيار عالي و راحت‌تر و مورد پسند تر مي‌باشد و در اين مورد نيز تيم سازنده دست و دل‌باز تر از بقيه بود و مثل بقيه تيم‌هاي سازنده خسيس نمي‌باشد

انيميشن last hitو انفجار حاصل از آن بسيار باحال مي‌باشد

نشان دادن محل مأموريت‌هاي با آيكون مربوطه در نقش و مكان مختص خود

در بازي منطقه سمي و يا باتلاق مانند در ابعاد بسيار كوچك بود و همانند ديگر بازي‌هاي اين سبك كه اكثر اين مراحل نيز بسيار اعصاب خورد كن و سمي طراحي شده است را خوشبختانه بازي‌سازان اين مجموعه با درك درست از نظرات بازيكنان از از ايجاد چنين محل‌هايي خودداري نمودند

انتخاب چنين شيوه داستان گويي و استفاده از داستان پينوكيو و پياده سازي مدرن و بازي پسند آن آن هم در قالب نوع بازي souls در نوع خود واقعاً تحسين برانگيز , شگفت انگيزه و خارق‌العاده مي‌باشد

نكات منفي بازي :

بعضي از آيتم‌ها در بازي بيش از حد قدرتمند مي‌باشند و عملاً بازي را به ez mode تبديل مي‌كند همانند Nameless One's Amulet

بازي كمي خشك و بي‌روح مي‌باشد

بازي به هيچ وجه چالشي نبود و بسيار بسيار آسان مي‌باشد به‌طوري‌كه در طول بازي بسيار كم پيش مي‌آيد كه كشته شويد برخلاف بازي lords of falen

متأسفانه در در بازي تير و كمان موجود نمي‌باشد برخلاف بازي lord s of falen

بازي داراي كلاس جادوگر نيز نمي‌باشدبرخلاف بازيords of falen در بازي سعي شده است كه باbuild قدرت advance اين مورد كمي جبران شود ولي ناكافي مي‌باشد

گرافيك بازي بسيار نسل گذشته مي‌باشد بخصوص آدمي بعد از ديدن بازي و مقايسه با lords of falen ديگر گرافيك اين بازي هيچ حرفي براي گفتن ندارد

و در آخر در اين روزها دو بازي lords of falenوlies of p هر دو با يكديگر مقايسه مي‌شوند و هر كسي نظر خود را بيان مي‌نمايد به نظر شخص من و براي من بازي lords of falen بسيار سرگرم كننده هيجان انگيزتر از بازي lies of p بود و بسيار بالاتر از بازي lies of p مي‌باشد و به گمان اينجانب اگر بازيlies of p در همان روزهاي اول در گيم پس نيامده بود شايد آن‌طور كه بايد ديده نمي‌شد .و و آن وقت كفه ترازو به سمت بازي lords of falen سنگيني مي‌نمود

و توصيه آخر براي اشخاصي كه بازي را به صورت اورجينال مي‌خرند بدون تخفيف بازي را نخريد برخلاف بازي elden ring كه لايق قيمت كامل بازي در همان روزهاي اول بود

نظر اينجانب در مورد بازي lords of falen در پست ذيل:
The Lords of the Fallen

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
بازی رو اسون کردن عایا؟ من دمو رو که بازی کردم برای رسیدن به باس چند بار مردم حتی خود باس هم یکم اذیت کرد تا یاد بگیرم پری کنم اما احساس میکنم نسخه اصلی نسبت به دمو همه چی خیلی اسون تر شده در ادامه هم همینه یا چالش انگیز تر میشه؟

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
بازی رو اسون کردن عایا؟ من دمو رو که بازی کردم برای رسیدن به باس چند بار مردم حتی خود باس هم یکم اذیت کرد تا یاد بگیرم پری کنم اما احساس میکنم نسخه اصلی نسبت به دمو همه چی خیلی اسون تر شده در ادامه هم همینه یا چالش انگیز تر میشه؟
تا اولین باس که آسونه. از اواسط بازی سخت تر می شه.

• Like
Reactions: MMDMO

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
به نسبت بقيه با بازي‌ها هم سبك خود خيلي آسون هستش بخصوص با بيلد
advance

• Like
Reactions: MMDMO

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
بازی بعد 40 ساعت تموم شد در کل تجربه خوبی و با بازی بشدت خوش ساختی طرفیم. از نظر فنی بازی به معنی کلمه بهینس کوچیک ترین افت فریمی نداشتم گرافیک قابل قبول بود برای بازی این سبکی موسیقی هم عالی بود بخصوص رکورد هایی که میشد از گرامافون هتل گوش کرد. تنوع اسلحه ها خوب بود اینکه ماموریت npc ها سر راست بود و میشد جاشون تو نقشه دید که چه زمانی باید ماموریت تحویل داد و کجا رفت خیلی حرکت جالبی بود برخلاف الدن رینگ که بدون گاید نمیشد واقعا. مسیر رسیدن به باس ها و ماب ها چالش چندانی نداشتن به جز محیط اخر که کمی المان محیطی داشت.بازی یک سری باس چالشی هم به یادگار گذاشت برای من از نظر سختی بدون استفاده از اسپکتر :
Laxasia و King of Puppets و Black Rabbit Brotherhoodو Green Monster Of The Swamp

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بالاخره قسمت شد گیم پس بگیرم و برمش
از قبل ریلیز هم بخاطر اتمسفر بلاد بورن مانندش دوستش داشتم ولی خب کلا دیزاین دشمنا باب میلم نبود بنظرم اتمسفر خوبی داشت ولی لول دیزاین و دشمنارو زیاد دوست نداشتم البته اینکه کلا با ربات میونه ندارم هم بی تاثیر نیست
بازی زیادی اسون بود از اول تا اخر با همون سلاحی که اول بازی گرفتم رفتم و حتی نیازی به تعویض سلاح و ساخت بیلد هم نداشتم فقط سر یکی دو تا باس اخر دو سه بار مردم تا موو ست شونو یاد بگیرم بنظرم جا داشت سختترش
درکل تجربه خیلی خوبی بود کاملا هم بدون باگ و مشکل بود برای من درکل خیلی خوش ساخت بود و یه کلون بی کیفیت از سولزلایکا نبود
امیدوارم بازی بعدیشون هم تو همین سبک سولزلایک باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر