Multi Platform Lies of P

سازنده
Round 8 Studio
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Neowiz Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
thumb-1920-1186444.jpg

Lies of P

ناشر: NEOWIZ
سازنده: NEOWIZ
پلتفرم:Xbox Series X/S, Playstation 5, Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One
ژانر: Action RPG
تاریخ عرضه: 2023
Lies of P یک بازی اکشن نقش آفرینی سولزلایک است که با الهام از داستان کلاسیک معروف پینوکیو ساخته شده است و در جهانی بسیار شبیه به عصر طلایی اروپا ( نیمه دوم قرن نوزدهم تا پایان دهه دوم قرن بیستم) روایت خواهد شد.

- شما در نقش پینوکیو باید به دنبال خالق خود یعنی پدر ژپتو بگردید.
- دروغ هایی که به ان پی سی‌های بازی می‌گویید در پیشبرد داستان و پایان آن تاثیر خواهند داشت.
- ساکنان شهر از انسان نبودن شما آگاه نیستند.

این بازی در روز عرضه بر روی ایکس باکس گیم‌پس نیز قابل تجربه خواهد بود

:Screenshots
205085.jpg205083.jpg

آخرین ویرایش:
همین الان بازی رو تموم کردم انقدر خوب بود توی 4 روز یه کله رفتمش با اینکه زیاد از بلادبورن کپی کرده بود ولی مکانیک های جدید و داستان جالبش بازی رو خاص کرده بود سیستم ترکیب اسلحه هم واقعا خلاقانه بود در کل واسه یه سازنده ی کره ای کیفیت خیلی خوبی داشت ولی دلم هوس کرده برای بار هزارم بلادبورن رو برم چون هیچی برام بلاد بورن نمیشه

چرا ژپتو puppet frenzy رو درست کرد ؟ اون کاتسین بعد از تیتراژ منظورش چی بود ؟

آخرین ویرایش:
همین الان بازی رو تموم کردم انقدر خوب بود توی 4 روز یه کله رفتمش با اینکه زیاد از بلادبورن کپی کرده بود ولی مکانیک های جدید و داستان جالبش بازی رو خاص کرده بود سیستم ترکیب اسلحه هم واقعا خلاقانه بود در کل واسه یه سازنده ی کره ای کیفیت خیلی خوبی داشت ولی دلم هوس کرده برای بار هزارم بلادبورن رو برم چون هیچی برام بلاد بورن نمیشه
چرا ژپتو puppet frenzy رو درست کرد ؟ اون کاتسین بعد از تیتراژ منظورش چی بود ؟
البته این رو بزاری تو اسپویلر بهتره ، حداقل اسمهارو.
اسپویل بدیه برای کسی که بازی نکرده.

تیتراژ پایانی اشاره به این داره که نسخه های آینده بازی حول همین داستانهای دارک کودکانه میچرخه ، دوروتی و " اشاره به داستان جادوگر شهر OZ "

در مورد اینکه هدف ژپتو چی بود یه چند خطی مینویسم:
  • ژپتو خالق عروسکهاست و لقب پدر عروسکها رو یدک میکشه ، یه قانون کلی داره که هرچی که بگه عروسکها باید طبعیت کنن ، در ادامه به این برمیگردیم.

• پسر ژپتو (کارلو) به یه بیماری که بین انسانها همه گیری ایجادکرده بوده دچار میشه و میمیره.

• ژپتو هم به عنوان پدر خودش رو مقصر میدید چون همیشه سرگرم کارش بود و هیچوقت حضور نداشت.
    پس خودش رو مسئول مرگ کارلو میدید.

• برای همین یه راه پیدا میکنه که بتونه کارلو رو دوباره زنده کنه و اون اینه که با یک حجم زیاد از Ergo و با کمک Hands of god کارلو رو دوباره زنده کنه.
    ولی قبلش باید واسط رو درست میکرد و خاطرات کارلو رو درش قرار میداد ، یه عروسک که توانایی انجام این کار رو داشته باشه.

• برای همین اول Namless Puppet رو ساخت ولی بعدا متوجه شد توانایی جذب این حجم از Ergo رو نداره.
    این شد که تو تلاش دوم P رو ساخت.

• حالا که ابزارش ساخته شد به همه عروسکها دستور میده که به انسانهای آلوده شده و بیمار حمله کنن و شرایطی رو فراهم کنن که P بتونه حجم وسیعی از Ergo رو جذب کنه.
    که خب Frenzy راه میفته.
    ما هم در نقش P بازی رو شروع میکنیم.

البته جزئیات و شخصیتهای بیشتری این وسط هستن که حتما باهاشون آشنا شدی ولی چند خطی کلی میشه همین.

البته این رو بزاری تو اسپویلر بهتره ، حداقل اسمهارو.
اسپویل بدیه برای کسی که بازی نکرده.

تیتراژ پایانی اشاره به این داره که نسخه های آینده بازی حول همین داستانهای دارک کودکانه میچرخه ، دوروتی و " اشاره به داستان جادوگر شهر OZ "

در مورد اینکه هدف ژپتو چی بود یه چند خطی مینویسم:
  • ژپتو خالق عروسکهاست و لقب پدر عروسکها رو یدک میکشه ، یه قانون کلی داره که هرچی که بگه عروسکها باید طبعیت کنن ، در ادامه به این برمیگردیم.

• پسر ژپتو (کارلو) به یه بیماری که بین انسانها همه گیری ایجادکرده بوده دچار میشه و میمیره.

• ژپتو هم به عنوان پدر خودش رو مقصر میدید چون همیشه سرگرم کارش بود و هیچوقت حضور نداشت.
    پس خودش رو مسئول مرگ کارلو میدید.

• برای همین یه راه پیدا میکنه که بتونه کارلو رو دوباره زنده کنه و اون اینه که با یک حجم زیاد از Ergo و با کمک Hands of god کارلو رو دوباره زنده کنه.
    ولی قبلش باید واسط رو درست میکرد و خاطرات کارلو رو درش قرار میداد ، یه عروسک که توانایی انجام این کار رو داشته باشه.

• برای همین اول Namless Puppet رو ساخت ولی بعدا متوجه شد توانایی جذب این حجم از Ergo رو نداره.
    این شد که تو تلاش دوم P رو ساخت.

• حالا که ابزارش ساخته شد به همه عروسکها دستور میده که به انسانهای آلوده شده و بیمار حمله کنن و شرایطی رو فراهم کنن که P بتونه حجم وسیعی از Ergo رو جذب کنه.
    که خب Frenzy راه میفته.
    ما هم در نقش P بازی رو شروع میکنیم.

البته جزئیات و شخصیتهای بیشتری این وسط هستن که حتما باهاشون آشنا شدی ولی چند خطی کلی میشه همین.
مگه به خاطر آزمایشات simon بیماری ایجاد نشده بود؟یعنی به خاطر دشمنی با simon فرنزی رو ایجاد کرد ؟بعد نقش ونینی و اون کدی که به عروسک ها داده بود که هیچوقت با انسان ها حمله نکنن این وسط چی بود ؟ آخر ش متوجه نشدم سوفیا کی بود یکی از شیمی دان های جزیره بود ؟

• Like
Reactions: Arios 22
مگه به خاطر آزمایشات simon بیماری ایجاد نشده بود؟یعنی به خاطر دشمنی با simon فرنزی رو ایجاد کرد ؟بعد نقش ونینی و اون کدی که به عروسک ها داده بود که هیچوقت با انسان ها حمله نکنن این وسط چی بود ؟ آخر ش متوجه نشدم سوفیا کی بود یکی از شیمی دان های جزیره بود ؟
آره بیماری رو که همون Simon رهبر Alchemistها که ژپتو هم جزوشون بود ایجاد کرد.
هدفش این بود که از این طریق و بدست آوردن Ergoی زیاد و همینطور خلق موجودات دیگه بتونه در آخر نقش خدا رو بازی کنه.
ژپتو دستور فرنزی رو داد که بعدا P بتونه اونها رو جذب کنه و منجر بشه به زنده شدن کارلو ، چیز دیگه ای براش مهم نبود.

چون در هر صورت Simon میخواست از قدرت Ergo برای خداشدن خودش استفاده کنه.

Sofia هم که دختر رهبر قبلی آلکمیستها بوده ، Simon که رهبر میشه اون رو زندانی میکنه ولی بهش نیاز داشته چون قدرت دستکاری Ergo و همینطور زمان رو داشته.
که خب ولی سوفیا با همین قدرتها به P کمک میکنه و هربار که میمیره زمان رو برمیگردونه و اون رو زنده میکنه تا در آخر منجر بشه به مرگ Manus

سلام. چه چیز هایی رو اینقدر ارتقاء دادی که توی ۱۰ ثانیه زدیش؟
سلام
من همون روز بازی رو پاک کردم ، هیچیش یادم نیس.
فقط در همین حد میتونم بگم که این دور اول بازی بود و نیوگیم پلاس نرفتم که بشه آپگریدهای ردیف آخر رو گرفت.

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
سلام. راهی هست که نخوام دو بار، بازی رو از اول برم، تا بتونم هر سه تا پایان رو ببینم؟
یه اسپیدران نیوگیم پلاس برو.
هم لذتش رو میبری و هم پایانها رو کامل میکنی.
اصلا لذت این سبک از بازیها به نیوگیم پلاسه ، حتما امتحان کن.

بزار DLC که اومد دوباره برو.

خیر، چون بستگی به نوع انتخاب هات داره در طول بازی
یه اسپیدران نیوگیم پلاس برو.
هم لذتش رو میبری و هم پایانها رو کامل میکنی.
اصلا لذت این سبک از بازیها به نیوگیم پلاسه ، حتما امتحان کن.

بزار DLC که اومد دوباره برو.
سلام. روشش رو پیدا کردم. یک مقدار دردسر داره ولی میارزه به اینکه بخوام ۳ بار بازی رو انجام بدم.

سلام. روشش رو پیدا کردم. یک مقدار دردسر داره ولی میارزه به اینکه بخوام ۳ بار بازی رو انجام بدم.
3بار که نه ولی میتونی تو یک دور همه رو ببینی.
خلاصه باید یک بار دیگه بازی کنی خب.
فکر کردم نمیخوای.

==========
به مناسبت سالگرد 1 سالگی بازی:

View attachment Happy 1 Year Anniversary - R-Liesofp.mp4

آخرین ویرایش:
برای ۱۰۰ درصد کردن باید یک دور دیگه بازی کنم؟
میتونی قبل از زدن باس فایت آخر بازی قبل این که با پدر شپتو دیدار میکنی یه بکاپ سیو بگیری و یک اندینگ رو ببینی و دوباره سیو رو لود کن و اندینگ بعدی رو ببین

• Like
Reactions: m.d.makan
میتونی قبل از زدن باس فایت آخر بازی قبل این که با پدر شپتو دیدار میکنی یه بکاپ سیو بگیری و یک اندینگ رو ببینی و دوباره سیو رو لود کن و اندینگ بعدی رو ببین
ممنون. این رو میدونم. با این روش میتونم سه تا پایان رو ببینم. فقط میخوام بدونم نیو گیم پلاس اجباریه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or