Lair

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
نه دوست من این قضیه همون بادست که از هر طرف بوزه همه اون وری میشن .
بزار من از خدامه اینا ps3 بگیرن ببین همین lair میشه اسطورشون . بقولی گفتنی جوجه رو آخر پاییز میشمرن . بعداَ می گن ما fanboy نیستیم . فقط چون 360 داریم حال نمیکنیم اسم ps3 جای برده بشه وگرنه اصلاَ تعصبی حرف نمیزنیم . دیدی که مدیر انجمن میاد میگه ما ها که ps3 نداریم حق داریم راجب بازی نظر بدیم . این که مدیریته اینطوری fanboy وای به حال بقیه .
هرچیم میگیم اینجا تاپیک lair نه کل کل fanboy ها بازم انگار نه انگار

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
خب هنوزم پایه حرفم هستم!
مثلا بازی area 51 امتیازش شد 6.9 ولی بازی خوب و قشنگی بود چون گیم پلیش مشکل خاصی نداشت....
اون مدیر همون قدر حق داره در مورد بازی نظر بده که شما داری چون در هر صورت جفتتون بازیش رو انجام ندادید!
تکاوچ شما که فن بوی نیستی چرا وقتی lair رو بازی نکردی میای میگی مشکل نداره و این همه ازش طرفداری میکنی؟! اول خودت رو ببین بعد گیر بده به بچه ها....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,128
نام
آریا
بزار من از خدامه اینا ps3 بگیرن ببین همین lair میشه اسطورشون . بقولی گفتنی جوجه رو آخر پاییز میشمرن . بعداَ می گن ما fanboy نیستیم . فقط چون 360 داریم حال نمیکنیم اسم ps3 جای برده بشه وگرنه اصلاَ تعصبی حرف نمیزنیم . دیدی که مدیر انجمن میاد میگه ما ها که ps3 نداریم حق داریم راجب بازی نظر بدیم . این که مدیریته اینطوری fanboy وای به حال بقیه .
والا من نفهمیدم فن 360 هستم یا PS !! توی یه تاپیک میگن تو فن PS هستی حالا اینجا شما میگی فن 360 هستم ! اگه کسی فهمید بهم بگه لطفا !
انقدر هم قدیما از LAIR و گرافیکش تعریف کردم که توی پست سوم این تاپیک فریدون بیاد بگه اینجا پاتوق من و آریا و سورنا و امیراحمد هست. توی تاپیک Next Gen News هم کلی از این بازی تعریف کرده بودم و ازش دفاع کرده بودم ولی وقتی میبینم همه دارن از گیم پلیش بد میگن , نیازی به تعریف کورکورانه ازش نمیبینم.
دیگه هم کاری ندارم با نوشته های بعضی ها ولی دوست دارم خودتون که PS3 دارین برین بازی کنین و از زبون خودتون بشنویم بازی چجوریه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
دیگه هم کاری ندارم با نوشته های بعضی ها ولی دوست دارم خودتون که Ps3 دارین برین بازی کنین و از زبون خودتون بشنویم بازی چجوریه.
اریا جان این طور که از شواهد پیداست زیاد انتظار نداشته باشه حرف حق بشنوی...;)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
منم نگفتم بازی عالیه . در عین حالم نگفتم بده چون یه چیزو مطمئنم که قبل از ریلیز هر بازی تست میشه اونم توسط تسترای خوب . پس انقدر ایراد یکم غیر منطقیه نه ؟ گفتم صبر کنید دو نفر از خودمون بازی کنن بعد بگید چه جوریه همین ولی قضیه همش داره برعکس می چرخه :confused:
امین جان میشه این جمله منو نشون بدی که گفتم مشکل نداره ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
تکاوچ جان مشکل اینه که کله امتیازهای سایتهای مختلف این طوری هست نه اینکه بگین مثلا گیم اسپات فقط بهش کم نمره داده و فن بوی بازی در اورده ,من صفحه ی قبل سایتهایی که بهش امتیاز دادن رو گزاشتم!
اون قدر ایراد هم من نمیدونم چیه ولی هر چی هست چیزیه که همه بهش اذعان دارن....

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
امین جان بابا به چه زبونی بگم این بازی ایراد داره درست . اما نه اون ایرادی که گیم اسپات گفته که برو راست بره چپ . میدونی تقصیر سونی اگه قابلیت خاموش کردن موشن سنسورم میداد مطمئن باش انقدر حرف و حدیث توش نبود الان یه بازیه خوب بود چون همه به کنترل عادی عادت داریم . همین موتور استورم چند نفر با سنسورا بازی کردن بیاین بگید که چقدر سخت تر میشه بازی من بگم میگن fanboy هستم .

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
همین موتور استورم چند نفر با سنسورا بازی کردن بیاین بگید که چقدر سخت تر میشه بازی من بگم میگن fanboy هستم .

این رو که راست می گه بازی با سنسور خیلی سخته من که اصلا با سنسور نمی تونم بازی کنم ! :eek:

راستی ایدیت تو psn چیه ؟. یکی از بچه ها تو psn بازی lair رو داشت . ازش پرسیدم کنترلش چطوره گفت سخته .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
امین جان بابا به چه زبونی بگم این بازی ایراد داره درست . اما نه اون ایرادی که گیم اسپات گفته که برو راست بره چپ . میدونی تقصیر سونی اگه قابلیت خاموش کردن موشن سنسورم میداد مطمئن باش انقدر حرف و حدیث توش نبود الان یه بازیه خوب بود چون همه به کنترل عادی عادت داریم . همین موتور استورم چند نفر با سنسورا بازی کردن بیاین بگید که چقدر سخت تر میشه بازی من بگم میگن fanboy هستم .

نمیدونم گیم اسپات چی گفته یعنی واقعا گفته برو راست میره چپ یا یه شوخی بوده که عکسش رو هم اریا گزاست;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,128
نام
آریا
نمیدونم گیم اسپات چی گفته یعنی واقعا گفته برو راست میره چپ یا یه شوخی بوده که عکسش رو هم اریا گزاست;)
Gamespot شوخی کرده. یعنی انقدر کنترل بازی بد بوده نویسنده اون نقد دیگه کنترل خودشو از دست داده و یه چیزی پرونده به بازی ! ولی دیگه در این حد هم نیست که چپ و راست رو برعکس بره !
IGN در مورد کنترل اینو نوشته :
A bus-like feel and Sixaxis controls kill this game. In wide-open areas, it's okay, but the moment you need precision, you realize you’re screwed -- you can't corner, target or fight well.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بعد از این پست هرکی در مورد این بازی نظری بده در صورتی که بازی رو بازی نکرده باشه بشدت باهاش برخورد می شه! می خواد نظرش مثبت باشه یا منفی باشه.

اگه سوالی درباره بازی دارید بپرسید، اگر هم بازی رو بازی کردید خودتون و مشکلی در بازی دارید عنوان کنید در غیر این صورت لازم نیست اطلاعات گهر بارتونو در اختیار دیگران بزارید;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شما خودت اگه لینک رو میدی نوشته Lair Controls Improved After PS3 1.92 Firmware Update این یعنی اینکه بازی اولش مشکل داشته،ولی چون First Party بود سونی تو آپدیتش یه سری مشکلاتشو برطرف کرده،که اونم احتمالا چرته،ولی اگه راستم باشه،بازم هیچ ربطی به امتیازا نداره چون اونا بازی اولیه و بدون پچ رو نقد میکنن.

خیلی ببخشیدا وقتی می گم کسانیکه ps3 دارن نظر بدن برای این می گم که اینطوری خراب نکنین .
دوست عزیز 1.92 پچ بازی نیست فرمور دستگاه .که نشون میده ps3 هماهنگیه لازمه رو شاید قبلاَ نداشته ویا با این فرمور راحت تر شده . لطفاَ قبلش از دونفر سوال کنید بد نیست. پچ بازی کجا بود.:laughing::-"

شما مثه اینکه کلا همه چیزو پشت و رو متوجه میشی و فقط هم میخوای یه چیزی بپرونی!

کلا برداشتت از همه‌ی جمله‌ها مثه اینکه یه مشکلی داره

ایشون گفتن سایت‌ها بازی اصلی رو نقد می‌کنن نه بازی پچ شده رو ... این حرف یه مفهوم کلی داره که متاسفانه مثه اینکه شما نمیتونی درکش کنی!

همون اول پستش هم نوشته بعد از Firmware Update

اون جمله‌ی آخر هم حالت کلی داشت در مورد همه‌ی بازیها که حالا شما مثلا اومدی سوتی گرفتی!

مطمئن باش خیلی قبل از اینکه شما بخوای مفهوم کنسول رو یاد بگیری ایشون و خیلیای دیگه فرق پچ و Firmware‌ رو می‌دونستن!
ولی شما ظاهرا فکر می‌کنی که اینجا همه شوتن و شما عمرتو صرف تحقیق و بررسی در زمینه‌ی کنسول و بازیها و Game Developing کردی!
بد نیست آدم بعضی وقتا یه یادی از گذشتش بکنه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خیلی ببخشیدا وقتی می گم کسانیکه ps3 دارن نظر بدن برای این می گم که اینطوری خراب نکنین .
شما که بدتر خراب کردی!!راستی جی شد،قرار بود مثل همون ابداعاتی که در زمینه 360 کردی و ملتی رو نجات دادی،واسه دوستدارن PS3 هم از نبوغت استفاده کنی،افتخار نمیدی؟!
دوست عزیز 1.92 پچ بازی نیست فرمور دستگاه
چه قدر زیبا!!واقعا لذت بردیم!شما اگه یه سر سوزن چیزی بلد بودی حتما میدونستی که بازی رو اگه بخوان آپدیت کنن یهو نمیبرن رو ورژن 1.92!!!
که نشون میده ps3 هماهنگیه لازمه رو شاید قبلاَ نداشته ویا با این فرمور راحت تر شده
یک چشمه ی دیگر از اطلاعات درخشان!!تا حالا نشنیده بودم کنسول با بازی هماهنگ نباشه!وقتی اون عبارت First Party رو میارم احتمالا باید توانایی داشته باشی یاد بگیری که وقتی با یک Firmware Update وضع یه بازی بهتر میشه،به خاطر اینه که توی اون آپدیت واسه بازی Improvement قرار داده شده.
لطفاَ قبلش از دونفر سوال کنید بد نیست.
حتما یادم میمونه که از این به بعد از هر از راه رسیده ای که فکر میکنه چون سریع عمل کرده خیلی آدم باسوادیه اطلاعات کسب کنم!
پچ بازی کجا بود
سرعت اینترنتتو بیشتر کنی پیداش میکنی:laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر