Lair

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اقا من تسلیمم من که بازی رو ندارم که نظری در مورد کنترل بازی بدم ولی خب وقتی شما میگی حتما خوبه دیگه:cheesygri
ولی خب حرف این سایت ها رو هم نمیشه نشنیده گرفت بدبختی 1 سایت هم نیست کلشون همین رو گفتن...

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
میدونم امین جان منم از همین در تعجبم .
باور کن از آسون ترین بازیایی که بازی کردم میتونم حسابش بیارم . همه چیش اتوماتیکه . فقط L1 و R1 رو نگه داشتمو شلیک کردم همین . بعدشم تندو تند مرحله تموم شد خیلی مراحلش کوتاه باور کن دلم می خواد همه بازیکنن ببینم کی می گه سخته . تازه اکشناشم که همش خودش میگه چیکار کنی . :confused:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
tekken_lord به نظرت بازی ارزش خرید داره ؟ گرافیکش چه طوره ؟
راستی انلاین داره ؟

ممنون می شم اگه جواب بدی چون خیلی از بازی خوشم اومده .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز هم گرافیکش خوبه هم آنلاین داره . البته اشتباه نشه من نگفتم گرافیکش بی نظیره نیاین بگید همش داره خوب می گه ضعفای زیادی هم داره ولی اون گیم پلی که می گفتن نیست . لااقل من که باهاش راحتم . اما در مورد ضعفهاش میشه به افت فریم در دموهای cg اشاره کنم که واقعاَ میره رو اعصابم . البته همه جا محسوس نیست . در مورد خود بازی هم میشه تنها ضعفشو اتوماتیک بودنش بگم که یه سری جاها که داره می خوره به دیواری جایی اونطوری که می خواد جا خالی میده که همین احتمالاَ تستر سایتا رو عذاب داده .
که برای جلو گیری از این حالت باید خیلی دقیق حرکت کنید . ولی در کل گیم پلی روونی داره . راستش اگه کسی می خواد راحت باشه باید بیشتر حواسش به دسته باشه که درست گرفته باشه تو دستش .میدونید اکثر ماها آدت داریم واسه خودمون یه جا لم بدیمو بازی کنیم ولی برای این یکی شرمنده اخلاق ورزشی همه مخصوصاَ خود تنبلم هستم :laughing: باید تو گرفتن دسته خیلی دقیق باشین وگرنه بله همه می گین این چه کنترلیه . خوب این سختیه بازیشه ولی باعث میشه بازیو همیشه جدی بگیرید . راستش من سر خیلی از بازیا میرفتم تو فکر بعد یهو به خودم میومدم میدیدم خیلی بازی کردم اما سر این تمام حواسم به دسته و بازیه برای همین ازش خیلی خوشم میاد باعث میشه به هیچی جز بازی فکر نکنم البته مشغله فکری انقدر بالاست که فکر نکنم اینم چارش باشه :(( .به هر حال هر کس گرفت و دید نمیتونه بازی کنه بگه بهش می گم چه کارایی رو بکنه تا بازی براش راحت بشه البته هست فقط باید قبلش تجربه بازیای موشن رو داشته باشید وگرنه احتمالاَ زود خسته می شید . اما وقتی یاد بگیرید چه جوری بازی کنید بهتون قل میدم عمراَ این بازیو بفروشید .حالا هرکس می خواد بگه من fanboy هستم . من هم خوبیاشو گفتم هم بدیاشو .
یه چیزیو یادم رفت موندم چرا کسی به این ایراد نگرفته ؟
قبل از شروع بازی آرم factor5 میاد که کلی طول میکشه و نمیره با هیچ دکمه ای .بد میره رو اعصابم :mad:
حالا گرفتید متوجه منظورم میشید . یعنی بدترین ایراد بازی اینه به نظر من حالم از این کارشون بهم می خوره .

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
تمام سایتها تکاوچ جان به گرافیک عالی اشاره کردن و اونو یکی از بهترین گرافیکهای نسل جدید خطاب کردن
پ.ن:منم خریدم هاا فردا دستمه با هیلو 3 و هونلی!!عمرا اگه این 2 تا بازی رو بفروشم

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
تمام سایتها تکاوچ جان به گرافیک عالی اشاره کردن و اونو یکی از بهترین گرافیکهای نسل جدید خطاب کردن
پ.ن:منم خریدم هاا فردا دستمه با هیلو 3 و هونلی!!عمرا اگه این 2 تا بازی رو بفروشم

مبارکت باشه من که خیلی باهاش حال کردم .مطمئنم شماهم لذت میبری فقط به چیزایی که تو کنترلش گفتم دقت کن ببین چقدر جالبه بازیش.;)
میدونیددرسته یه سری جاهاش گرافیکش یکم ضعیف میشه . من الان رسیدم به یه مرحلش که تو کوههای پر از برفه ، به جرعت میتونم بگم تا حالا همچین صحنه ای ندیده بودم تو بازی فقط تو دموهای cg حرفه ای دیده بودم اونم بیشتر تو انیمیشن های خفن . حتماَ به این مرحله برسید
فوق العاده طراحی شده درست بعد از مرحله شبشه که خیلی سخت بود باید مخفیانه میرفتم .
اونم بایه اژدها :laughing:. در کل از من به شما بگم که هرکس این بازیو گرفت نفروشه واقعاَ حیفه :love:
واقعاَ نمیدونم با چه رویی یه همچین امتیازی بهش دادن :confused::mad:.
نمیگم 10 باید بشه چون ضعفم ضیاد داره (البته بازیه بدون ضعفم نداریم) ولی وقتی به خیلی از بازیا که نصف این هم نیستن علکی 7 یا 8 میدن به این باید حدااقل 8 رو میدادن تازه اینم کمه ولی حداقلشه .راستی موزیک بازی منو بشدت یاد تروی میندازه خیلی قشنگه یه جاهایی میرم تو dreams به یاد یه چیزایی :((.
درکل بازی کنید حالشو ببرید .
ایشالا همه بچه های سایت یه روز با ps3 خودشون این بازیو بازی کنن.:love:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان من یه توصیه ایی می کنم البته برای کسانی که سر کار می روند و مشغله کاری دارن .
فعلاَ این بازیو نگیرین چون بد جوری در گیرش می شید . خدایی نکرده از کارو زندگی میوفتید .
من الان خیلی رفتم جلو حساب مرحله هارو ندارم ولی از داستانش اینجوری بر میاد که تازه اواسط بازی باشم .
کمکم بازی داره سخت میشه .:laughing::biggrin1: ولی خیلی حیجانش بالاست . می خوام بزارم کنار بعداَ بازی کنم بد جوری در گیرش شدم .:sick:
شماها اگه سر کار میرید فعلاَ شروع نکنید . بازیش کوتاه نیست که سری تموم بشه پس یه وقت نگید یه کله میریم زود تموم بشه بعدشم میریم سر کارمون که جداَ اشتباه می کنید .

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
تکاوچ موجهای اب خیلی عالی طراحی شده راستی اون تیکه ها هست توش که از رو اجدها میفتی؟>
منظورت اکشنهای بازیه ؟
آره هست باید اون خط دست چپت پر شده باشه بعد با دایره شیرجه بری به سمت حریف بعد مثلث بزن خودش بهت اکشن میده .:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
اره به قدري گرافيكش خيره كنده بود كه از gamespot امتياز 7 را گرفت در گرافيك:laughing:
البته فرخ جان Lair از Gamespot آیتم Outstanding Visual Design رو گرفت که Halo 3 که شما سنگ گرافیکشو به سینه میزنی نگرفت و امتیاز 7 هم نمیدونم از کجا میگی ! گیم پلی بازی که طبق گفته همه سایتها افتضاحه و منم بازی نکردم که بخوام نظری راجع بهش بدم ولی گرافیکش حداقل از خیلی از بازیهای این نسل بالاتره و چیزی که توی این بازی وجود داره و من فعلآ توی بازی دیگه ای در این نسل ندیدم اینه که محیطی واقعآ بزرگ و وسیع داره و توی کل این محیط جریان آب با کیفیت عالی و موجهایی که من یکی توی هیچ بازی ای ندیدم وجود داره و همین طور صدها اژدها و جک و جونور و آدم و ... هم هر لحظه توی محیط دارن رژه میرن. همه اینا رو به رزولوشن بازی که فکر کنم 1080p هست اضافه کنیم از نظر فنی بازی در سطح خیلی بالایی هست.
اگه دقت کنی Gamespot در مورد Lair نوشته : A Beautiful Disaster ! اون Beautiful هم منظورش جلوه های صوتی تصویری بازی هست ! که توی متن نقدش هم نوشته Factor 5 بهتر بود یه فیلم سینمایی درست کنه تا بازی !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
از این رو که این تاپیک داره مسیره بطلان طی میکنه و به بیراهه میره همینجا اخطار میکنم هرکس که در راستای دفاع یا کوبیدن بازی سعی در اهانت به دیگران کنه، دسترسیش به سایت بسته میشه

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سیاوش جان خوب دارن حرف های بخود میزنن من که کم ندارم بیام اینجا از خودم در مقایل بازی دفاع کنم گرافیک نداره اخه .
Gartall :اگه حرف منو قبول نداری یه سری به سایت ها بزن ببین درباره ی گرافیک بازی چی گفتن

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش جان خوب دارن حرف های بخود میزنن من که کم ندارم بیام اینجا از خودم در مقایل بازی دفاع کنم گرافیک نداره اخه .
Gartall :اگه حرف منو قبول نداری یه سری به سایت ها بزن ببین درباره ی گرافیک بازی چی گفتن

ببنید ما یاد گرفتیم از کنار پستهای بعضی کاربرا رد شیم و به اونها با یک دید متفاوت نگاه کنیم. شمام همین کار رو انجام بدید.

اگر من در مورد هیلو 3 نظر دادم بخاطر این بود که خودم دارم بازی میکنم ولی آقایGartall نمیتونه نظری معتبر در مورد بازی که هنوز کنسولش رو از نزدیک ندیده داشته باشه. برای همین از کنار اینجور پستها جوری عبور کنید که لبخند روی لبتون باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر