Lair

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
میدونید این پست آخر من تا بازی کردن این بازیه ، من جواب آقا بهزاد و مدیر سایت رو می خواستم بدم ولی به احترام حرف اشکان جان نمیدم فقط ایکاش اوناهم یکم برای دوستشون ارزش قائل می شدن . ولی بهزاد جان نمیدونم چیه که باعث شده انقدر با من لج باشی چون هر جا که من میرم بحثی می کنم تو سری میای بر علیه من جبه می گیری حتی اگه چیزی هم تو اون زمینه بلد نباشی ، در کل اگه ناراحتی داری بگو باهم حلش می کنیم بچه که نیستیم ;)
همش به هم تیکه میندازیم ، دوست داشتی پستمم پاک کن اگه هم مشکلی هست که اینجا نمیتونی بگی تو پیغام خصوصی بگو .

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
تو تایپک Lair اومدید درمورد کارهای خصوصی هم حرف می زنید؟:(

بابا به ما چه....:-".
Angle گفتی کنترلش افتضاحه؟ بیشتر توضیح میدی؟

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
من فهمیدم!

والا من نفهمیدم فن 360 هستم یا Ps !! توی یه تاپیک میگن تو فن Ps هستی حالا اینجا شما میگی فن 360 هستم ! اگه کسی فهمید بهم بگه لطفا !
سلام! اتفاقی پستتونو دیدم ، به نظر من شما نه فن 360 هستین نه فن ps هیچ ادعایی در مورد فن بودن نمیتونید بکنید!! چون آدمین نه فن! :cheesygri

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
خب چی بگم مرحله هاش قشنگه و از sixaxisخب استفاده کرده کیفتش خوبه ولی نه در حد بازیهایی متل بازیهای قشنگ 360 همین

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
خب چی بگم مرحله هاش قشنگه و از sixaxisخب استفاده کرده کیفتش خوبه ولی نه در حد بازیهایی متل بازیهای قشنگ 360 همین
انگل جان بگو چند از 10 بهش ميدي؟
گرافيك چند؟ گيم پلي چند؟ صدا و داستان و ... چند؟

آخرین ویرایش:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام من امروز این بازیو بازی کردم .
من هیچی نمی گم چون اگه بگم می گید fan boy هستم .
فقط می خوام بدونم کجای کنترل این بازی سخته ؟:laughing:
خواستید بعداَ براتون از بازیم فیلمم میزارم .
واقعاَ حیف این بازی :mad:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
اریا چی بهت گفتم؟:biggrin1::-"

پ.ن:بی خیال بشیم بهتره خب شاید واقعا واسه شما راحت بوده و واسه اونایی که بازی رو نقد میکنن کنترلش سخته بوده:confused:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
اریا چی بهت گفتم؟:biggrin1::-"

پ.ن:بی خیال بشیم بهتره خب شاید واقعا واسه شما راحت بوده و واسه اونایی که بازی رو نقد میکنن کنترلش سخته بوده:confused:
نه پس بازیه به این راحتیو بیام بگم سخته ؟:laughing:
بابا ببینید چقدر راحته که برای حدف گیری میتونید از کمکیها استفاده کنید تا اتوماتیک هدف بگیره
ببینم از کی تا حالا حدف گیریه اتوماتیک سخته ؟:laughing:
تو حرکتشم که به درو دیوار نمی خوره . میدونید چرا ؟
بخاطر اینکه خود اژدها مسیرشو درست می کنه .
دیگه چیه این بازی سخته من نفهمیدم . :confused:
اگه نوشتن چه چیزیش سخته بگید لطفاَ منم بدونم .
این بازی همش اتوماتیکه . فقط شلیکش با شماست با چهار تا چپ و راست . این دیگه کاری داره خدایی؟
اگه بازی نکرده بودم شک داشتم که گیم پلیش چه جوری . اصلاَ هم دیر عمل نمیکنه . بر خلاف فکر خودم که بهتون گفتم باید آروم تکون بخورید .
مطمئن باشید در اولین فرصت براتون از بازیم یه فیلم میزارم . و تمام چیزیایی که گفتم بهتون نشون میدم تا ببینید چه قدر سادست .
بابا من سر 1 ساعت مرحله 6 بودم . میترسیدم کوتاه باشه .
ولی کلی دمو داره . معلومه تا جا گیر آوردن دمو ریختن توش :biggrin1:
حالا خواه باور کنید خواه نکنید . اونایی که گفتن سخته مطمئنن با موشن بلد نبودن کار کنن یا زیادی گیمرن .
تازه یادم رفت بگم وقتی اژدها رو میشونین زمین موشن از کار میوفته بازی میشه آنالوگ.
دیگه از این بهتر نمیدونم چی بگم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر