Lair

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
اول در مورد اون دفترچه اگه چند تا بازی اورجینال دیده باشی حتماَ این نکته رو می فهمی که همه بازیها دفترچه راهنمای بازی دارن و فقط lair نیست .
خب اون دفترچه ای که شما میگین چه ربطی به این دفترچه داره ؟! توی اون مثلآ راجع به شخصیتهای بازی و داستان و سازنده ها و ... صحبت میشه و این دفترچه LAIR رو سازنده ها اختصاصی دادن به سایتهای بازی که از روش بازی کردن یاد بگیرن ! نه اینکه از اول توی بازی بوده باشه.دیگه Gamespot و این همه سایتها خصومت شخصی که نداشتن با سازنده بازی. اگه یکی دو تا سایت اینو میگفتن یه چیزی.

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز اگه دقت کرده باشی من به هیچ کس نگفتم بره بخره تازه از هرکی داشته هم خواستم بخرم .
در مورد دفترچه باید بگم که همین حرفت یعنی اینکه شما از اون آقای کارشناس حرفه ای تری . چون اون می خونه و تو بدون خوندن بازی می کنی . بعدشم اصلاَ کیه گفته ای کارشناستون گیمر حرفه ای میشه بگی .طرف به طبق درسی که خونده یا تخصصی که داره داره نظر فنی میده نه در جای یک گیمر حرفه ای .
در ضمن فراموش نکن این دستگاهها مال ایران نیست . اون طرف همه مثل خط تلفن اینترنت دارن .و همه بازیها هم demo دارن بسته به منطقه داره .
میدونی قضیه چیه مثل این ضرب المثل میمونه :گربه دستش به گوشت نمیرسه می گه بو میده .
آقا شما اگه نمی خوای بازی کنی نکن . همون اول گفتم اگه بازی کردین نظر بدین .
لطفاَ این بحثم تمومش کن چون اینجا تاپیک fanboy ها نیست تا پیک lair باید راجب بازی بحث بشه نه چیز دیگری.

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
جدا راست گفتی ما تو تاپیک هر بازی که میریم اول چند تا عکس از بازی میبینیم بعد نقدش رو

وبعد هم نکات قوت و ضعفش رو

متاسفانه تو این سایت اکثر دوستان دارن ندیده نظر میدن و به قول معروف :

بدون محاکمه طرف رو محکوم کردن درست نیست

من سعی میکنم هر جور شده بازی رو بخرم متاسفانه با این مکس دعوا کردم وگرنه

تا الان تمومش کرده بودم

لطفا به این بحث خاتمه بدید من که خسته شدم

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
بازی توپی میشه ، حالا ببینین ، این بازی وارد ایران شده ؟؟؟؟

سلام دوست عزيز
کاملا حق با شماست

من تا الان بيشتر تريلرهاش رو دانلود کردم چه تريلر گيم پلي و . . .

تقريبا از تمامش خوشم اومده

و به نظر من که در حق اين بازي نامردي شده

به نظر من که تو سبک خودش فوقوالعادست مخصوصا اينکه تو hdtv بازيش کني
با سيستم دالبي ديجيتال

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
بازی توپی میشه ، حالا ببینین ، این بازی وارد ایران شده ؟؟؟؟
بازی توپی میشه ؟! مگه قراره سال 2009 بیاد ؟ بازی ای که شما میپرسی وارد ایران شده یا نه چطوری بازی توپی میشه ؟ حداقل اگه بازی نکردی و میخوای بیخودی از بازی تعریف کنی بگو بازی توپی هست !

به نظر من که تو سبک خودش فوقوالعادست مخصوصا اينکه تو hdtv بازيش کني
با سيستم دالبي ديجيتال
آره توی HDTV مخصوصآ 40 اینچی و با پشتیبانی از 1080p گیم پلی بازی خیلی بهتر از قبل میشه !! صداگزاریش هم به کیفیت گیم پلی کمک زیادی میکنه !!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
منم موافقم که گند زد رفت!
اما اریا چرا انقدر دوست داری بازی رو بکوبی؟
به دو دلیل :
1. بعضی ها میخوان الکی بازی رو بالا ببرن. وقتی همه سایتها گفتن گیم پلیش فاجعه هست , حتمآ دلیلی داره.اگه مثلآ فقط Gamespot همچین حرفی میزد یه چیزی ولی الآن ....
2. خودم توی بازیهای PS3 خیلی خیلی منتظر LAIR بودم , ولی وقتی اینطوری از آب درومد دلیلی نمیبینم که بیخودی ازش تعریف بشه. درسته گرافیک بازی عالیه و در بعضی زمینه ها شاهکاره ( مثل آب و موجهاش و وسعت واقعآ زیاد بازی و وجود این همه دشمن و جزییات در هر صحنه ) ولی گیم پلی بازی افتضاحه. یعنی لذت بازی عملآ از بین میره.
اینم تیکه ای که Gamespot به بازی انداخته :

929230_20070831_embed001.jpg

برو راست لعنتی !

929230_20070831_embed002.jpg

احمق دارم میگم راست !

929230_20070831_embed004.jpg

باشه بابا عیبی نداره ! برو چپ !

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اینم تیکه ای که Gamespot به بازی انداخته :

929230_20070831_embed001.jpg

برو راست لعنتی !

929230_20070831_embed002.jpg

احمق دارم میگم راست !

929230_20070831_embed004.jpg

باشه بابا عیبی نداره ! برو چپ !

:laughing::laughing::laughing:دمش گرم خوشم اومد حق مطلب رو درباره این بازی بیان کرده:laughing::laughing::laughing:

والا بعضی ها مثل اینکه از Fan و این حرفا گذشتن.این بازی چی داره که شما الکی سرش جاروجنجال می کنید.خوب بازی افتضاح همیشه وجود داشته یا بهتر بگم بازی ای که نتونسته انتظارات را بر آورده کنه,خوب اینم روش.
:laughing::laughing::laughing:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
آقایون برای بار nام تا این بازیو بازی نکردین فتوی ندین . در مورد اون عکساهم دو حالت بیشتر نیست طرف با موشن نمیتونه بازی کنه یا اینکه دسته رو سرو ته گرفته دستش که از تسترای سایتا همچین چیزی بعید نیست :laughing:.
یه چیزیو اگه دقت کرده باشین تو این چند صفحه بیشتر کسانیکه از بازی بد میگن اصلاَ ps3 ندارن.
:laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
آقایون برای بار nام تا این بازیو بازی نکردین فتوی ندین . در مورد اون عکساهم دو حالت بیشتر نیست طرف با موشن نمیتونه بازی کنه یا اینکه دسته رو سرو ته گرفته دستش که از تسترای سایتا همچین چیزی بعید نیست :laughing:.
یه چیزیو اگه دقت کرده باشین تو این چند صفحه بیشتر کسانیکه از بازی بد میگن اصلاَ ps3 ندارن.
:laughing:
تا وقتی کسایی که بازی نکردن از بازی تعریف کنن , اونایی که PS3 ندارن حق دارن جوابشون رو بدن. من منتظرم شما خودت بازی کنی و برامون از گیم پلیش بگی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر