Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
خُب به نظر اون تریلر Deliver Hope نسخه کاملش نبوده!!

بانجی نسخه کامل و Extended این تریلر رو منتشر کرد. تریلر اولی 1:06 بود، این 2:31 ثانیه است! از اینجا میتونید ببینید. (فعلا لینک دانلود گیر نیوردم:دی)

ای خدا! :(( من بدبخت رو بگو که هم این بازی اومد مجبور شدم کنسولم رو به علت نزدیک شدن مدارس جمع کنم! :(( حالا باید تا عید وایستم، تا بتونم بازیش کنم!:|

ای خدا! :(( من بدبخت رو بگو که هم این بازی اومد مجبور شدم کنسولم رو به علت نزدیک شدن مدارس جمع کنم! :(( حالا باید تا عید وایستم، تا بتونم بازیش کنم!:|
شما چقدر جو گیری برادر ! :d ... من پیش بودم درست 1 مهر جمع کردم کنسولو! (اینو بگم که از تیر شروع شده بود کلاسامون!)
دوستان اگر با این halo reach که تو بازار اومده، بازی کنیم بن میشیم؟!
تا 14 سپتامبر صبر کن بعد بازی کن.

شما چقدر جو گیری برادر ! :d ... من پیش بودم درست 1 مهر جمع کردم کنسولو! (اینو بگم که از تیر شروع شده بود کلاسامون!)

تا 14 سپتامبر صبر کن بعد بازی کن.
چی بگم! امسال از این کنکور های تستی دارم، دیگه میخوام تا وقتی رفتم دانشگاه، خیلی کم بازی کنم!:d

برخلاف این همه تعریف و تمجید من چیزه خاصی در این بازی نمیبینم.
فقط موسیقی متنش طبق معمول زیباست.
کسی نخواست که شما چیزی در بازی ببینی، اساطید Halo نظر خودشونو در مورد این شاهکار اعمال کردند. شما میتونی تاریخچه هیلو رو بخونی بعد از کسب اطلاعات لازم نظر خودتو مطرح کنی ولی بازم به نظرت احترام قاعل میشم!
خواهش میکنم فن کولر نیاد اینجا!

آخی! یعنی واقعا اینقدر به مدرسه(!) و درس و اینا اهمیت 6 چندان میدی که جمع میکنی کسنول رو؟! عزیزم بیا دانشگاه اونوقت خودت میگی ای کاش دوران مدرسه ! Reach رو ببخشید (شاهکار) رو بازی میکردم!:p>:d<;;):x

عزیز شما خودت جواب خودت رو دادی دیگه ! تعریف و تمجید از "نظر شخص" ، یعنی یک دید کلی از بازی توسط "شخص بازیباز" ...

همه حرفها در پست دوستان نظر خودشون بوده بر پایه سلیقه و دیدشون از گیم.

دیشب 2 نکته یادم رفت بگم :d

1. با وجود اون مرحله هواپیما سواری در فضا (:d) اون اتمسفر فوق خفن و جذابیت بسیار بالای گیم پلی من یکی دیگه نمیتونم HAWX 2 رو درون کنسول قرار بدهم :d

2. انفجارهای بازی هم واقعا اگر نگیم بی نظیر بودن اما 100% کم نظیر بودن . من هرجا از بازی به اون تانکرهای قرمز میرسیدم میترکوندمشون و لذتشو میبردم . یه جا از بازی 4 تا ازونا کنار هم بودن انفجار اتمی رخ داد :d ناجور هیجان زده شدم .

دیشببا legendary شروع کردم 2 تا مرحله رفتم خیلی هیجان بازی بیشتر میشه اما به نظر من coop بیشتر حال میده با اینکه ممکنه شلوغ تر بشه اما 100% جذابیت بیشتری هم خواهد داشت . کلا Reach بازی کنی دیگه نیازی به بقیه بازی نیست فقط یه مُد Fight هم تو بازی میذاشتن با فوتبال تموم بود :d

قابل توجه کسانی که میگن بنده فن ps3 برن چندتا از پستهای من رو تو بخش ps3 ببینن بعد همچین نظری بدن.
نظرات من هیچوقت از روی تعصب نیوده و نخواهد بود.

Smilebb%20%28122%29.gif

چه قدر بد!
Smilebb%20%2829%29.gif

پ.ن:کسانی که از بازی خوششون نمیاد این جارو با پستاشون مزین نکنن
قابل توجه کسانی که میگن بنده فن ps3 برن چندتا از پستهای من رو تو بخش ps3 ببینن بعد همچین نظری بدن.
نظرات من هیچوقت از روی تعصب نیوده و نخواهد بود.
ملت بیکار تشریف داشته و بشنینیم پست های قبلی شما رو نقد و بررسی کنیم
Smilebb%20%2873%29.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or