Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
Halo:Reach Background for Xbox360 Dashboard

برای کسانی که نمیدونند:
عکس بالا رو میریزید تو فلش مموری و میزنید به کنسول بعد:
Go to Picture Library >>Portable Device>> Select Image press Y to apply as background

من الان تست كردم فوق العاده شد .
" هركي اينو نزاره BackGround XBOX360 از ما نيست " :biggrin1:

میگم این بازی قشنگه؟
حالا نریزین سرم...آخه هیچ کدوم از سریهای HALO رو بازی نکردم.
و در این حد میدونم که شخصیت اصلیش مستر چیف هست.
در کل میخوام ODST,REACH رو بگیرم.
نظرتون چیه؟

Odst رو بيخيل شو
چون من كه يكي از فن هاي هيلو هستم خورد تو ذوقم ديگه چه برسه به تو
ولي حتما ريچ رو در اولين روز عرضه و اگرم مايه داشتي اورجينال بخر ;) اگرم الان مي خواي يه تجربه اي از هيلو داشته باشي هيلو 3 رو بگير. البته اينا همه در مورد سينگل پلير بازيه در مورد مولتي هر قسمتش عالي هست.

الان همینجوری داشتم تو سایت Bungie میچرخیدم به یه چیز خیلی جالب برخوردم!!

همانطور که میدونید Noble Team که در Reach داستانشون رو دنبال میکنیم 6 نفرند. ولی تو سایت بانجی در قسمت توضیحاتی که برای کاراکترهای Reach گذاشته، در کمال تعجب یه Icon دیگه اضافه شده!:eek:
رو این آیکون که بزنید این عکس میاد:arrowd: :
c1.png

که بیشتر شبیه یه Note الکترونیکی است. من که هرچی خوندم چیزی متوجه نشدم! نمیدونم منظورشون چیه!! یعنی کاراکتر دیگه ای میخواد باشه که تو قسمت کاراکترها گذاشتند؟!!:confused:
یعنی ممکن است مسترچیف باشه؟!

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی چند ساله میخواستم این سوالات رو از طرف دار های Halo بپرسم .میخواستم ببینم واسه چی این بازی این همه طرفدار جم کرده . این همه سرو صدا . امار فروش وحشتناک و این همه طرفدار
من خودم شماره 3 رو بازی کردم بازیه خوبی بود ولی اون جذابیتی که خیلی بازی های دیگه داشتن نداشت .اهله داستان های حماسی هم هستم . هم کتاب های jrr.tolkein رو به انگلیسی خوندم هم Warcraft . از فیلم های تخیلی هم با این تم بدم نمیاد ولی جدا نمیدونم چرا به نظرم halo ارزش این همه سرو صدا رو نداره . به خاطر داستانش خیلی دوسش دارین یا gamplay یا ..؟ اگه میشه یکی که وارده توضیح بده شاید من باید یه بار دیگه بازی رو انجام بدم تا ارزشش رو درک کنم . اخه وقتی مثلا با با یوشاک مقایسه میکنم به نظر خودم {البته نظر منه . شایدم چون خیلی اهله فیلم هستم این جوری فکر میکنم} میبینم داستان بایوشک و طرز بیانش خیلی قشنگ تره. گرافیکش هم به نظر من بهتره . gameplay هم مشکلی نداره . موسیقی هم درجه یک . پس چرا امتیازات halo بیشتره . شایدم من اشتباه فکر میکنم . اگه میشه راهنمایی کنید بگید من چرا از Halo مثل بقیه لذت نبردم

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی چند ساله میخواستم این سوالات رو از طرف دار های Halo بپرسم .میخواستم ببینم واسه چی این بازی این همه طرفدار جم کرده . این همه سرو صدا . امار فروش وحشتناک و این همه طرفدار
من خودم شماره 3 رو بازی کردم بازیه خوبی بود ولی اون جذابیتی که خیلی بازی های دیگه داشتن نداشت .اهله داستان های حماسی هم هستم . هم کتاب های jrr.tolkein رو به انگلیسی خوندم هم Warcraft . از فیلم های تخیلی هم با این تم بدم نمیاد ولی جدا نمیدونم چرا به نظرم halo ارزش این همه سرو صدا رو نداره . به خاطر داستانش خیلی دوسش دارین یا gamplay یا ..؟ اگه میشه یکی که وارده توضیح بده شاید من باید یه بار دیگه بازی رو انجام بدم تا ارزشش رو درک کنم . اخه وقتی مثلا با با یوشاک مقایسه میکنم به نظر خودم {البته نظر منه . شایدم چون خیلی اهله فیلم هستم این جوری فکر میکنم} میبینم داستان بایوشک و طرز بیانش خیلی قشنگ تره. گرافیکش هم به نظر من بهتره . gameplay هم مشکلی نداره . موسیقی هم درجه یک . پس چرا امتیازات halo بیشتره . شایدم من اشتباه فکر میکنم . اگه میشه راهنمایی کنید بگید من چرا از Halo مثل بقیه لذت نبردم
:cheesygri منم مثله شما هنوز نمیدونم این بازی چی داره گرافیکش که اصلا بیخیال . داستانش خوبه . مولتی پلیرش بد نبود . گیم پلی :-" :sick: . نمیدونم ولی تو امریکا که فن های حرفه ای داره ولی اینجا :laughing: شاید یه جور جوگیری باشه

من خودم این بازی رو دوست دارم وبه نوعی هوادارش هم بحساب میام
ولی این دلیل نمیشه واقعیت رو انکارکنم اولین چیزی که تو این بازی منو جذب خودش کرد تم حماسی وبدنبالش موسیقی حماسی بازی بود از نظر تکنیکی هم بنظرمن واقعا نسخه سوم این بازی گیمپلی روونی داره گرچه گرافیکش خیلی چنگی بدل نمیزنه ولی اون هم در سطح مطلوبیه نکته ای که میخوام بهش اشاره کنم سرمایه گذاری هنگفت مایکروسافت بر روی تبلیغات این بازیه امریکاییها تو دنیا بیشتر از هر ملت دیگه ای به تبلیغات اهمیت میدن ونتایج وامارهم نشون میده کار درستی میکنن شک نکن که تبلیغات وسیع وپرخرج این بازی بر روی افزایش مخاطبین ومیزان فروشش بسیار موثرهست والبته این دلیل نمیشه که جذابیتهای بازی رو زیرسئوال ببریم نکته دیگه سلیقه بازیباز هم هست این تم حماسی تو امریکای شمالی واروپای غربی خیلی هوادار داره درمورد ایران هم والا نمیشه خیلی قطعی اظهار نظرکرد من خودم کل داستانش رو خوندم (البته تو همین سایت)بنظرم تو داستانش نکته خاصی وجود نداره جز نجات دنیا....شاید مس ایفکت نکات مثبت بیشتری داشته باشه یا بازیهای دیگه ولی اون عناوین بودجه تبلیغاتیشون کمتراز هیلوئه وخب تاثیرمستقیم رو فروششون داره
مطالب نوشته شده تماما نظر شخصی بنده هست ولاغیر

من نمیدونم منظورتون Halo 3 است یا کلا سری Halo ؟
اگه منظورتون Halo 3 است که باید بگم تمام فن های Halo کاملا قبول دارند ضعیفترین شماره از این سری بوده، اونم با اختلاف زیاد! اونایی که میبینی با Halo 3 فن این بازی شدند جو زده شدند!

اما اگه Halo 1 و 2 رو (مخصوصا 1) تو زمان خودش بازی کرده باشید میدونید از همه لحاظ در سطح فوق العاده بالایی قرار داشت. Halo 1 بازی بود که وقتی اولین تریلرش نشون داده شد خیلی ها باور نمیکردند این Realtime است!
Halo بازی بود که سبک FPS رو در کنسولها به چیزی که الان میبینید رسوند. اگه Halo نبود، Killzoneـی هم وجود نداشت!
من شخصا قبول دارم که Halo 3 هایپ داشت. هیچ جا هم انکار نکردم! Halo 3 قربانی عجله مایکروسافت و پول پرستیش شد. من انتقاد های نسبت به این بازی رو قبول دارم (به جز Multiplayer!).
ولی خواهشا نیایید بگید که Reach هم مثل Halo 3 است!! قضیه Reach خیلی خیلی فرق داره که اگه همش رو توضیح بدم متوجه میشید که فوق العاده عنوان بزرگی است، بر خلاف تفکر اعضای این سایت!

البته يه چيزيم من بگم به غير از چند نفر اکثر کسايی که سنگ بازيو به سينه ميزنن به خاطر اين کنسول سفيده و بس وگرنه نه تا اومدن 360 ميشناختنش نه بعضياشونم خوششون ميآد فقط واسه اينکه بگن به به کنسول ما چی داره همين!!

فکر کنم موافق باشن دوستان منطقی!!!! من خودم از نسخه اوّل خوشم نميومد تا الان :دی ولی halo wars خوب بود خيليم خوب بود!

گفتنی ها رو دوستان گفتن. مهم ترین نکته که بابک هم بهش اشاره کرد اینه که Halo 3 در حد و اندازه دو نسخه قبلی نبود. وگرنه دو نسخه اول در زمان خودشون (مخصوصآ اون زمانی که بازیهای FPS کنسولی به جز یکی دو سری اصلآ به حساب نمی اومدن) واقعآ عالی ساخته شده بودن.
جالبه که من زمان Halo 1 زیاد اینترنت نمی اومدم که بخوام نقدهای سایتها رو بخونم ولی همین طوری برای خودم لقب گیم پلی حماسی (!) رو به بازی دادم. دو سه سال بعد دیدم خیلی ها این "حماسی بودن" رو به اون بازی نسبت دادن. یعنی حتمآ چیزی توش بوده که این واکنش ها رو داشته. نسخه اول این بازی از نظر ابعاد محیط , طراحی و استفاده از وسائل نقلیه حداقل توی کنسولها بی رقیب بود. PC رو با اطمینان نمیگم ولی فکر میکنم همین Halo بود که استفاده از وسائل نقلیه رو توی خیلی از بازیهای PC مثل Unreal Tournamnet 2004 جا انداخت. از نظر Multiplayer زمان خودش شاهکار بود و هنوز هم خیلی ها باهاش حال میکنن. موسیقی ها که نیاز به توضیح نداره و توی سری Halo اگه یه چیزی باشه که هیچ وقت افت پیدا نکرده همین موسیقی هاست. گرافیک هم به جز نسخه سوم , نسخه های قبلی بین کنسولها جزو بهترینها بودن (تقریبآ میشه گفت بهترین) ولی در مجموع Halo 3 انتظار من رو هم برآورده نکرد و خیلی ها این مشکل رو باهاش داشتن. از اون طرف Reach به نظر میاد خیلی بهتر ساخته میشه. خیلی ها با دیدن اولین تریلرهای Reach گفتن اون چیزی که لیاقت اسم Halo 3 رو داره همین Reach هست !
حالا گذشته از همه اینا بیشترین دلیل جذب من به Halo گیم پلیش بوده. داستانش با اینکه توی کتابها و کامیکهاش عالیه ولی توی بازیها به نظرم کم کاری کردن و یه کم نامفهومه. ولی گیم پلیش حداقل برای من یکی که خیلی اعتیادآوره و البته همون طور که گفتم حماسی ! احتمالآ این حماسی بودن توی Reach به اوج میرسه !
البته يه چيزيم من بگم به غير از چند نفر اکثر کسايی که سنگ بازيو به سينه ميزنن به خاطر اين کنسول سفيده و بس وگرنه نه تا اومدن 360 ميشناختنش نه بعضياشونم خوششون ميآد فقط واسه اينکه بگن به به کنسول ما چی داره همين!!

فکر کنم موافق باشن دوستان منطقی!!!! من خودم از نسخه اوّل خوشم نميومد تا الان :دی ولی halo wars خوب بود خيليم خوب بود!
صدرا اگه فقط از نسخه 3 نام میبردی میشد تا حدی حرفت رو قبول کرد ! ولی خیلی غیرمنطقی هست که یه بازی از سال 2001 تا الآن فقط به خاطر تبلیغات و سنگ به سینه زدن ملت انقدر محبوب باشه ! به شخصه دو نسخه اول رو از نسخه سوم جدا میدونم !

صدرا اگه فقط از نسخه 3 نام میبردی میشد تا حدی حرفت رو قبول کرد ! ولی خیلی غیرمنطقی هست که یه بازی از سال 2001 تا الآن فقط به خاطر تبلیغات و سنگ به سینه زدن ملت انقدر محبوب باشه ! به شخصه دو نسخه اول رو از نسخه سوم جدا میدونم !

من نمیگم بازی بدیه و فقط با تبلیغ گنده شده!!! من میکم خیلی از فن های بازی در ایران فن واقعی بازی نیستن و فقط به خاطر فن بازیشون از 360 خیلی از بازی تعریف میکنن وگرنه حتی بعضیا خوششونم نمیاد ولی.......

من نمیگم بازی بدیه و فقط با تبلیغ گنده شده!!! من میکم خیلی از فن های بازی در ایران فن واقعی بازی نیستن و فقط به خاطر فن بازیشون از 360 خیلی از بازی تعریف میکنن وگرنه حتی بعضیا خوششونم نمیاد ولی.......
نه دیگه صدرا اومدی و فن بازی در بیاری...
HALO بازی بزرگی و کلی از دوستام خیلی بازیش رو دوستش دارن.
حرفت از بیخ و بن غلطه..من که اصلا حرفت رو قبول ندارم و میگم داری رو هوا حرف میزنی!

جمع کن بند و بساتت رو برو همون بخش PS غاز تو حلقت:biggrin1:

واقعا حرف های خنده داری زیاد میشنویم!
بگید دیگه:بازی داستان نداره،بهترین گیم پلی توی FPS رو روی کنسولا ارائه نمیده!هیجان بازی صفره!هر کی از بازی 4 تا خریده که تا الان اینقدر فروش کرده- خیلی اتفاقی شده یکی از بزرگترین بازی ها برای MP در لایو-صدا گذاری و ساند ترک های بی نظیر بازی مزخرفه- شخصیت مستر چیف اصلا کیه؟؟؟اصلا زندگی نامه نداره همنجوری اومده!؟؟؟
بگید !!

زبون که دارید بگید،هر چی دلتون میخواد بگید- اخر سر هم هیچی به هیچی:دی فقط یکمی خوشحالمون کردید!!!

پ.ن:وقتی برای خنده:laughing::cheesygri:biggrin1::)
مشکل اينه که يه چيزی به شاخ دم نيست وقتی منظور منو نميفهميد ديگه من کاری ندارم هر وقت سنت دو رقمی شد منظور منو ميفهمی!
دلم غشو ضعف رفت:laughing::دی:laughing: -به من میگه 2 رقمی-حد اقل 3 میگفتی پسر:دی:laughing:

مشکل اینجاست که خودت نمیفهمی داری چی میگی!!!!هر وقت خواستی چیزی بگی فقط 30 ثانیه قبلش فکر کن!خیلی جواب بهتری میگیری!

پ.ن:حد اقل بازی رو با تبلیغ بزرگ نکرد که 4 بگیره:دی(مثلا این چرتی که من الان گفتم فن بازیه خوشت میاد!؟؟؟!!!نکن از این کارو خواهشا!حرف چرت جوابی جز مضحکه دیگران شدن نداره)

جهت پی به بردن به این بازی خواهشا اینا رو بخون!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=8145

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27727

اینها خیلی مختصرند!شما که زبان هم بلدی کلی لینک توی google موجوده!

آخرین ویرایش:
واقعا حرف های خنده داری زیاد میشنویم!
بگید دیگه:بازی داستان نداره،بهترین گیم پلی توی FPS رو روی کنسولا ارائه نمیده!هیجان بازی صفره!هر کی از بازی 4 تا خریده که تا الان اینقدر فروش کرده- خیلی اتفاقی شده یکی از بزرگترین بازی ها برای MP در لایو-صدا گذاری و ساند ترک های بی نظیر بازی مزخرفه- شخصیت مستر چیف اصلا کیه؟؟؟اصلا زندگی نامه نداره همنجوری اومده!؟؟؟
بگید !!

زبون که دارید بگید،هر چی دلتون میخواد بگید- اخر سر هم هیچی به هیچی:دی فقط یکمی خوشحالمون کردید!!!

پ.ن:وقتی برای خنده:laughing::cheesygri:biggrin1::)

مشکل اينه که يه چيزی به شاخ دم نيست وقتی منظور منو نميفهميد ديگه من کاری ندارم هر وقت سنت دو رقمی شد منظور منو ميفهمی!

حرفت از بیخ و بن غلطه..من که اصلا حرفت رو قبول ندارم و میگم داری رو هوا حرف میزنی!

من نميگم بازيش بده يکم درک داشته باشيد ميگم خيلی از به ظاهر فن های بازی به علت 360 فن بازی شدن تو ايران (ايرانو قرمز کردم تا بلکه يکم ذهنت راه بيفت!)

کسی که بخواد میفهمه کسیم که نمیخواد نمیفهمه کسیم که از بدو تولد گیرندش خراب بوده اصلا نه میخواد و نه میتونه بفهمه!!!!

من نميگم بازيش بده يکم درک داشته باشيد ميگم خيلی از به ظاهر فن های بازی به علت 360 فن بازی شدن تو ايران (ايرانو قرمز کردم تا بلکه يکم ذهنت راه بيفت!)

خب دیگه داری حرف بی حساب و کتاب میزنی صدرا..
پس خیلی از فن های یه بازی دیگه هم به خاطر کنسول فن بودن تو ایران بازی رو میخرن!
یا اینکه تو از درون اون ها خبر داری...حرفت از پایه و اساس غلطه(بحث نکن با من:biggrin1:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or