Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
جدا پیشنهاد میکنم حتما ببینید!به صحبت ها هم گوش بدید!
یک قسمت اشاره کرد جزئیات تو HALO3 ماکسیمم 100 بود ولی تو REACH به 1000 رسیده!خودتون حساب کنید چی میگه این بشر!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7g69oPfg490

موسیقی متن بازی واقعا Incredible

واقعا نامزد GoTY هست!میخواید به مسخره فرض کنید حرفم رو!!!!

-ای بابک خدا بگم چیکارت نکنه100 مگمون رو پروندی!4-5 دست فیفا میزدیم باهاش:دی

-خدایش Reach حد اقل لیاقت شماره 4 گذاشتن بازی رو داشت0چون واقعا پیشرفت داره تو هر زمینه ای)!حیف عمو چیف نیستش!انشا... شماره 4 رو حد اکثر تا سال 2013-2014 ببینیم -

آخرین ویرایش:
سلام!
خب من تریلر را دیدم و می تونم بگم که گرافیک بازی غیر قابل مقایسه با Halo 3 هست. با اینکه خیلی کم از گیم پلی بازی نشون میده ولی کاملا مشخصه که گرافیک بازی به شکل فوق العاده ای پیشرفت داشته است. یه قسمت که شلیک گلوله از اسلحه را نشون میده کاملا مشخصه که روی کوچکترین جزئیات کار کرده اند، از طراحی اسلحه بگیر تا آتش ایجاد شده بعد از شلیک گلوله و لگد زدن کاملا طبیعی اسلحه و اثر گلوله بر روی دیوار. محیط های بازی به نظر خیلی بزرگ میاد، همینطور جزییات دشمن ها هم خیلی خوب کار شده. سایه زنی واقعا عالی هست و انیمیشن حرکت سربازان هم عالی هست. به نظر میاد بازی از چیزی که فکر می کردم خیلی خیلی بهتر باشه. البته بگم که این تعریف هایی که من کردم به معنی این نیست که گرافیک بازی تا حالا تو هیچ بازی ای دیده نشده یا اینکه خیلی فضایی هست، بلکه گرافیک بازی را با Halo 3 مقایسه و نسبت به اون نتیجه گیری کردم.

خُب عکسهایی که از قسمتهای گیم پلی بازی گرفتم رو تو اسپویلر گذاشتم. فقط بگم تا خود تریلر رو نبینید دقیقا متوجه نمیشید چجوریه چون انیمیشن شخصیتها و مخصوصا اسلحه خیلی روونه!
عکسها هم کم حجمند و همش رو هم رفته به 1 مگ هم نمیرسند!

ucse6ll3hckcd76iudq7.jpg
flns5489pepqcquvbrj.jpg
9209jlb6kzj87w2n677.jpg
b4k9uyfhk01t3jcttl8.jpg
c0ym45kjw0pzb1hz50g6.jpg
1o2xm6o0n4r2ipyeees3.jpg
sokrkhu19dq85vtnsvkl.jpg
b7621xswbpx09up9wnr.jpg
3wzgcugs4u37ijb40700.jpg
cbcqlpev5f4wuetosc35.jpg
ocsv8o0oieglbtumswke.jpg
g13n4iqdmz0xcfiuuxq7.jpg
0go3147xgkzdiwt26649.jpg
oi12fii8c99i3b173yeu.jpg
ekuyipqn032senyfxk.jpg
2wipjxwfy86mthoie0x7.jpg
kwycrwy4y7ksr9mnpr9q.jpg
36fd174lf7cxbbh6rhz.jpg
shpztyq2drjy65cfbqx.jpg
ub2jsiopez0ldu17mae.jpg
hitmrkwndcfgs8q5bwri.jpg
xrgymbkjsm0gwxcmhk9p.jpg
xq6n3pbqkxzjzmq69qv.jpg

برین تریلر رو ببین واقعا کف میکنین! همه چیز عالیه! همه ی نقص هایی که تو شماره ی قبل بود برطرف شده (گرافیک)
این صحنه رو تو تریلر دیدم واقعا لذت بردم:

0go3147xgkzdiwt26649.jpg

نکته ی جالب این بود که این تریلر مربوط به نسخه ی الفا بازی هست یعنی بازم بازی پیشرفت میکنه که خبره فوق العاده خوبیه...
یه قسمت هایی از بازی نشون داد که stealth بود :biggrin1: منه stealth باز لذت بردم واقعا :cheesygri

بابک منم تریلر را دیدم منتظر بودم hd را دانلود کنم که کردم .

فقط میتونم که فوق العاده بود نظر شما را نمیدونم ولی به نظر من توی بازیهای عرضه شده ی fps چنین گرافیکی با محیط halo بی رقیبه !
محیطها به نظر فوق العاده بزرگ بود تعداد کارکتر ها با انیمیشن ها . جزئیات کاری که کرده واقعا تحسین برانگیزه . یه جا نشون میداد که در شلیک به در و دیوار جرقه های پاشش میکرد . سیستم دید در شبش . جزئیات محیطی همچنین نورپردازی شگرف بازی واقعا فوق العادست .
بازی هنوز آلفا است 7 و 8 ماه هم مونده و میگن پیشرفت زیادی خواهیم داشت ! همچین آشی برمامون میپزن که فراموش نکنیم .

مثلا همون چمنهای روی زمین و فلان مطمئن باشید توی این 7 و 8 ماه کلی میشه پیشرفت داشت هرچند به نظر من مهم نیست ! همینم کافیه .

آخرین ویرایش:
صحنه را ديدم :biggrin1:
واقعا در مورد اين تريلر هيچي نميشه گفت . فوق العاده بود . صداگذاري اسلحه عالي بود و همينطوري آتيشي كه ازش ميزنه بيرون ! انيميشن ها خيلي روون و عالي بودن . همه گفتني هارو بچه ها گفتن ديگه . به معناي واقعي پيشرفت كردن . بابي تو گفته بودي انيميشن Stealthـش خوب نبود ؟ به نظر من همونم خوب بود :biggrin1: در كل وقتي آدم فكر ميكنه اين طراحي و گرافيك مال ALPHA هستش مُخش ميتركه ! طراحي محيط و آسمون و كلا همه چيز عالي بود . صورتشون هم كه جزئيات ميباريد ازش . من كلا قيافه مارتي رو ميبينم كلي حال ميكنم :biggrin1: البته همشون باحالن مخصوصا اون ريش قشنگه .
همچنان در شوك به سر ميبريم .

میگم این بازی قشنگه؟
حالا نریزین سرم...آخه هیچ کدوم از سریهای HALO رو بازی نکردم.
و در این حد میدونم که شخصیت اصلیش مستر چیف هست.
در کل میخوام ODST,REACH رو بگیرم.
نظرتون چیه؟

آخرین ویرایش:
لینک زیر یکم نگرانم کرده!میدونم نسخه ی آلفاست ولی بازم رسیدن فریم ریت به اون عدد در بعضی صحنه ها جای دفاع نداره...
مثل اینکه بانجی هم میخواد روونی رو فدای چشم نواز شدن گرافیک کنه...که البته من بهش حق میدم!وقتی با گرافیک Halo3 اون برخورد مسخره رو میکنن بایدم بیشتر به فکر بالا رفتن افکت ها و چشم نواز بودن بازی بود تا ثابت بودن فریم ریت...
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-halo-reach-alpha-analysis-blog-entry

لینک زیر یکم نگرانم کرده!میدونم نسخه ی آلفاست ولی بازم رسیدن فریم ریت به اون عدد در بعضی صحنه ها جای دفاع نداره...
مثل اینکه بانجی هم میخواد روونی رو فدای چشم نواز شدن گرافیک کنه...که البته من بهش حق میدم!وقتی با گرافیک Halo3 اون برخورد مسخره رو میکنن بایدم بیشتر به فکر بالا رفتن افکت ها و چشم نواز بودن بازی بود تا ثابت بودن فریم ریت...
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-halo-reach-alpha-analysis-blog-entry
بااا 7-8 ماه به تاریخ انتشار بازی مونده، این هنوز بتا هم نیست! مطمئن باش درست میشه. بانجی همیشه به فریم ریت خیلی توجه داشته.

بر فرض محال هم که درست نشه، شک نکن PRO گیمرهای ما از همچین چیزی استقبال میکنن:دی فقط بازی گرافیک بالا (:دی) باشه، بقیه مسائل مهم نیست...
باید ویدئوش رو ببینید...یه قسمت هایی به 15-20 میرسه...
درسته، تو 2 تا صحنه فریم ریت به 20 میرسه که خُب زیاد جالب نیست. ولی بازم میگم من شکی ندارم بانجی نمیاد فریم ریت رو فدای گرافیک کنه، هیچ وقت این کار رو نکرده.

آخرین ویرایش:
این فریم 10 کجاش نوشته بود؟! من ندیدم تو این مطلب چیزی راجبه 10 نوشته باشه فقط گفته بود که 30 فریم شده!
باید ویدئوش رو ببینید...یه قسمت هایی به 15-20 میرسه...
ااا 7-8 ماه به تاریخ انتشار بازی مونده، این هنوز بتا هم نیست! مطمئن باش درست میشه. بانجی همیشه به فریم ریت خیلی توجه داشته.
منم امیدوارم!هر چند خودم اصلا راضی نیستم به خاطر گرافیک آسیبی به فریم ریت برسه...

هم خر رو میخواید و هم خرما؟ یا گرافیک یا فریم 60.
البته هردوش باهمم میشه ولی فقط برای عناوین خطی و 90 اسکریپ شده مثل MW2 و فلان بازی!/.

پ.ن. حالا یکی نیاد بگه "کرایسیس 720p بود یا 68fps و گرافیک 8 نسل جلوتر" که بجور داغ میکونم :دی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or