Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
دو عدد GIF از بازی:

ogkpcjnoq2nzlr7closj.gif

yi8n1aop17whskxh4nim.gif

انفجارات از این رو به اون رو شده! واقعا آدم میگُرخه وقتی منفجر میشه:دی

البته باز هم تاکید میکنم! این تریلر MP (و GIF های بالا) همچنان از نسخه آلفا بازی است! الان هم Bungie داره روی نسخه Beta کار میکنه تا 3 May عرضه بشه!

به شدت لذت بردم.چه شود این بازی:biggrin1:
فقط اگه میشه بگید این بازی 60 فریم هست یا 30؟اخه حجم افکتها انفجار و کاراکترهای موجود زیاده.

به شدت لذت بردم.چه شود این بازی:biggrin1:
فقط اگه میشه بگید این بازی 60 فریم هست یا 30؟اخه حجم افکتها انفجار و کاراکترهای موجود زیاده.
به علت اینکه اساتید فعلا در خواب ناز هستند بنده جواب میدم.:biggrin1: (اگه درست نبود اساتید تصحیح کنن لطفا:biggrin1:)
30 فریم....
نگو افلاین بگو در خواب ناز هستن:biggrin1:
هیلو 3 هم 30 فریم بود؟
حالا ضایع نکن دیگه:دی
بله، هیلو 3 هم 30 فریم بود...
دو عدد GIF از بازی:
البته باز هم تاکید میکنم! این تریلر MP (و GIF های بالا) همچنان از نسخه آلفا بازی است! الان هم Bungie داره روی نسخه Beta کار میکنه تا 3 May عرضه بشه!
واقعا عالی بود!:o
گفتی GoTY میشه خیلی هم بی راه نگفتیا.:-":biggrin1:
حالا من یه چیزی گفتم زیاد خوش حال نشو!:biggrin1: GoTY امسال قطعا Alan ـه.:biggrin1:

آخرین ویرایش:
دو عدد GIF از بازی:

بابي اين همون صحنه بود كه بهت گفتن انفجارش واقعا عالي شده :biggrin1:

یک Shot زیبا از همون GIF بالا:دی
8i6cz9fy.jpg

البته من هنوز از گرافیکش راضی نیستم. کاملا مشخصه بازی رو از وسط Development کشیدن بیرون یه تریلر دادن:دی طراحی اسلحه ها دوگانگی داره! بعضیاش خوبه بعضیاش نه (مثل همین عکس). در کل هم نه:دی افکتهای آب هنوز خیلی جای کار دارن. طراحی وسایل نقلیه یه کم بهتر از Halo 3 شده فعلا. نورپردازی هم تقریبا همونجوریه. مدل سازیها پیشرفت خوبی داشتند ولی هنوز جای کار دارن. جزئیات محیط هم همینطور!
شدیدا منتظرم ببینم تو Beta چه پیشرفتی میکنن.
بابی نمیشه با همین ODST COPY یجوری بتا رو بازی کرد؟
خیر:دی

آخرین ویرایش:
یک راه هست!میتونی نسخه اورجینال ODST رو تهیه کنی:دی شندیم ارزوون شده 39.99 تا:biggrin1: نلسون یک لینک داده بود- اون موقع که همه شاکی شدن!گفتن برای یک Beta MP بریم ODST بخریم!؟؟؟:دی ناکس تهش هم اسمایل انداخته بود:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or