Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
کلا درباره داستانش باید یه پیش زمینه کلی بنویسم، وگرنه چیز خاصی متوجه نمیشید:D البته قبل از عرضه چند بار خواستم اینکارو بکنم، اما گفتم شاید لازم نباشه (که حالا فهمیدم خیلی لازم بود:D).

پیش زمینه خاصی نمیخواد کسی که از شماره 1 بازی کرده باشه میدونه لیبرریان و فوررانرا کین فقط اون توضیح مربوط به قبل از اتفاقات هیلو میشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا درباره داستانش باید یه پیش زمینه کلی بنویسم، وگرنه چیز خاصی متوجه نمیشید:D البته قبل از عرضه چند بار خواستم اینکارو بکنم، اما گفتم شاید لازم نباشه (که حالا فهمیدم خیلی لازم بود:D).

بابک دستتو میبوسه . البته فقط اون تیکه رو متوجه نشدم . کلیت داستان دستمه :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پیش زمینه خاصی نمیخواد کسی که از شماره 1 بازی کرده باشه میدونه لیبرریان و فوررانرا کین فقط اون توضیح مربوط به قبل از اتفاقات هیلو میشه
من نمیدونم :D.

---------------
دقت کردین با این سلاح های جدید و کلن دشمنای جدید بازی یک کم از اون فضای فانزتی فاصله گرفته و کمی تاریک تر شده؟ :D؟

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بابک دستتو میبوسه . البته فقط اون تیکه رو متوجه نشدم . کلیت داستان دستمه :D
به صورت خیلی خلاصه:
100 هزار سال پیش (قبل از اینکه هیلو بخواد شلیک بشه)، Librarian میره از هر نژادی یک جفت برمیداره و نگه میداره تا از بین نرن. از انسان ها هم بر خلاف نظر Didact یک جفت برمیداره. اینم بگم که انسان های اون زمان فوق العاده پیشرفته بودن، خیلی پیشرفته تر از الانشون:D که یه جنگی هم با فوررانرها داشتن و فوررانرها شکستشون میدن (Didact رهبرشون بود). به خاطر همینه Didact کلا مشکل داره با انسان ها. در واقع Librarian باعث شد تا انسان ها منقرض نشن. نکته جالب هم اینه که Librarian همسر Didactـه:D در مورد Promethean ها هم اول یه توضیحی بدم. یه دستگاهی هست به نام Composer که ذهن افراد رو میتونه برداره و به AI تبدیل کنه. یعنی اون شخص Immortal میشه، منتها توی یک ماشین یا ربات. Librarian هم اومد همین کارو با انسان هایی که نگه داشته بود کرد و اونا رو تبدیل به ماشین کرد، اون ماشین ها Promethean Knight ها هستند که میکشیم:D یعنی Knight ها در واقع همون انسان ها هستند که به این شکل دراومدن.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
من نمیدونم :D.

---------------
دقت کردین با این سلاح های جدید و کلن دشمنای جدید بازی یک کم از اون فضای فانزتی فاصله گرفته و کمی تاریک تر شده؟ :D؟

عادت ندارم کل کل کنم ولی بود تو بری توی یه تاپیک و با همه مخالفت نکنی ؟!!! :|

-----------------

دقت نکردم :d اصلا اینجوری که تو میگی نیست کاملا اشتباهه فضا همون فضای فانتزیه و هیچ مشکلی نداره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ترو بخدا بس کنید :d از بس هایپ کردید دارم کف و خون بالا میارم :d بازی کنید اقا بازی کنید ولی امین ( amin-ps360 ) جای ما رو هم خالی کن . :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
به صورت خیلی خلاصه:
100 هزار سال پیش (قبل از اینکه هیلو بخواد شلیک بشه)، Librarian میره از هر نژادی یک جفت برمیداره و نگه میداره تا از بین نرن. از انسان ها هم بر خلاف نظر Didact یک جفت برمیداره. اینم بگم که انسان های اون زمان فوق العاده پیشرفته بودن، خیلی پیشرفته تر از الانشون:D که یه جنگی هم با فوررانرها داشتن و فوررانرها شکستشون میدن (Didact رهبرشون بود). به خاطر همینه Didact کلا مشکل داره با انسان ها. در واقع Librarian باعث شد تا انسان ها منقرض نشن. نکته جالب هم اینه که Librarian همسر Didactـه:D در مورد Promethean ها هم اول یه توضیحی بدم. یه دستگاهی هست به نام Composer که ذهن افراد رو میتونه برداره و به AI تبدیل کنه. یعنی اون شخص Immortal میشه، منتها توی یک ماشین یا ربات. Librarian هم اومد همین کارو با انسان هایی که نگه داشته بود کرد و اونا رو تبدیل به ماشین کرد، اون ماشین ها Promethean Knight ها هستند که میکشیم:D یعنی Knight ها در واقع همون انسان ها هستند که به این شکل دراومدن.
من فکر میکردم فور رانرها از انقراض انسان ها جلوگیری کردن.
پس نایت ها همون انسان ها هستند.ولی اون سگ های اهنی چی؟اونا چین؟خیلی هم رو اعصابن.
چرا ک.رتانا چیف رو بیدار کرد؟
بازی خیلی کوتاه بود.نسبت به قیلی ها.خودتون بشمارید دیگه.چپتر اول و اخر هم که حساب نمیان.از این قضیه انقدر اعصابم خورد بود که دیروز یه پست اعتراضی داده بودم ولی امروز صبح پاکش کردم.اخه انقدر کوتاه؟شاید به من خیلی مزه داد:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
پس نایت ها همون انسان ها هستند.ولی اون سگ های اهنی چی؟اونا چین؟خیلی هم رو اعصابن.
بازی خیلی کوتاه بود.نسبت به قیلی ها.خودتون بشمارید دیگه.چپتر اول و اخر هم که حساب نمیان.از این قضیه انقدر اعصابم خورد بود که دیروز یه پست اعتراضی داده بودم ولی امروز صبح پاکش کردم.اخه انقدر کوتاه؟شاید به من خیلی مزه داد:d
خیلی کوتاه یعنی 3 تا 4 ساعت :D من تا آخر مرحله 4 رفتم جلو بین 4 تا 5 ساعت طول کشیده، یعنی کل بازی احتمالا بین 8 تا 10 ساعت طول میکشه. خیلی طولانی نیست ولی نسبت به اکثر FPS ها مدت زمان گیم پلیش بیشتره و در کل متعادله :D

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
یکی درباره سازنده این بازی توضیح میده ؟

سازنده بازی عوض شده و اینقدر بازی عالی شده ؟
درسته از اول عالی بود اما با این تعریف ها 100درصد بهتر شده ...

اخه عجیبه سازنده یه بازی عوض شه و به بازی لطمه نخوره

بطفا یه توضیح کامل بدین درباره این استدیو 343 ... مخصوصا سابقشون:)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خُب Librarian هم فوررانره دیگه:D نکنه فکر کردید این و Didact انسان هستند؟:-/ :D
نمیدونم، شاید اونا هم انسان ها باشن (این تیکه اش رو یادم نیست که کلا Promethean ها رو گفت یا فقط Knight ها رو).
چون داشتن به Requiem نزدیک میشدن دیگه، ازونور هم کاوننت ها ریخته بودن تو سفینه.
در مورد Crawler ها (همون سگ های آهنی:D)، بهترین راه کشتنشون باز Light Rifleـه. یه تیر تو صورتشون بزنید میترکن. کلا بهترین اسلحه جدید بازی بدون شک Light Rifleـه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
این Crawler ها خیلی جالب حمله میکنن، خصوصا وقتی یه Knight رو میکشیم سریع عقب نشینی می کنن و میرن طرف Knight بعدی و با Crawler هایی که همراه اون Knight جدید هستن یهو حمله ور میشن :D واقعا سیستم حملشون خفنه :D

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود بر 360 فنهای عزیز ...
بازی رو همین الان رو درجه ی نرمال تموم کردم ... چیزهایی که میخواستم بگم رو اکثر بچه ها 100 ها بار اینجا گفتن .... توجه کردید تنها سری halo یی هست که هر کس بازیش کرده
از بازی تعریفهای عجیب و غریبی کرده و اونو عالی دونسته ... البته نه تنها اینجا بلکه توی فروم های معروف دنیا مثل Neogaf هم وضع همینه و اکثرشون به جای استفاده از کلمات مناسب
بخاطر جو زدگی بیش از اندازه با فحش های رکیک از گرافیک بازی تعریف و تمجید میکنند ...:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب منم امروز صبح میخواستم برم بازیو بگیرم که از شانس....ما پام رفت زیر صندلیم و زخمی شدم ولی الان که خون ریزیم بند اومده میخوام برم بازیو بگیرم ببینم 343چیکار کرده اینقد تعریف میکنید
امیدوارم ارزش این خونهایی که دادم رو داشته باشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر