Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
الآن ربط قفل به بازی و تاپیکش چیه ؟! مگه انتظار کشیدن و راجع به بازی حرف زدن ربط به قفل و این حرفا داره ؟! (کلا یه چیزی گفتی که پیشنهاد میکنم جای دیگه نگی)
آي آي .... چرا ميزني خو حالا يه تيكه اولش ربط نداشت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
به نظر شما کدوم رو روی قاب در بیارم..؟

71204001417279278908.jpg

71153020024888347616.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اولی خزه!:D
باو خوده 343 چهار رو نکرده داخله O!:D به نظر من دومی از اولی بهتره!ولی بهتر از همون دومی هم میشه درست کرد:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
اون لوگویی که تو میخوای توی این عکسه:

هر چند کلا این اصلا لوگوی اصلی بازی نیست و همون 4 ـی که جلوی Halo میاد (آخر تیزر E3) لوگوی اصلی بازیه. این که داخل O یه شمارست واسه نسخه 2 و 3 بازی بود فقط.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
بابا به این حرفا توجه نکنین که کدوم مال کی بود و کدوم نسخه چه جوری بود و این حرفا . فقط ببینین که کدوم از همه قشنگ تره
به نظرم تو این 3 تا اونی که عدد 4 بیرون و سمت چپه از همه قشنگ تره

• Like
Reactions: Terova

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اون لوگویی که تو میخوای توی این عکسه:

هر چند کلا این اصلا لوگوی اصلی بازی نیست و همون 4 ـی که جلوی Halo میاد (آخر تیزر E3) لوگوی اصلی بازیه. این که داخل O یه شمارست واسه نسخه 2 و 3 بازی بود فقط.

این رو نمیشه در اورد چون دو بعدی هست و روی هم قرار میگیرن..
من بیشتر هدفم این هست یک چیز جالب در بیارم..

بابا به این حرفا توجه نکنین که کدوم مال کی بود و کدوم نسخه چه جوری بود و این حرفا . فقط ببینین که کدوم از همه قشنگ تره
به نظرم تو این 3 تا اونی که عدد 4 بیرون و سمت چپه از همه قشنگ تره

اینو میگی..؟
http://www.img4up.com/up2/88140691687883270361.jpg

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من بیشتر منتظر تریلر جدید از Halo 4 بودم ولی خب عکساش من راضی کرد ولی واقعا منتظر تریلر جدیدش هستم نمیدونم ولی میخوام ببینم مستر چیف بعد اینکه سفینه اش نابود میشه چجوری فرار میکنه کلا فضولیم گل کرده بشدت :d (بریم پیش اوکانر مظلوم خودمون جلوه بدیم نتیجه میده؟ :d )
ولی تو عکسای که اومده حس نو بودن به آدم دست میده فکر کنم باید انتظارات برای گرافیکس بیشتر از اینا ببریم بالا هرچند تنها چیزی که برای من اهمیت نداره درواقع همین گرافیکش هست مهم تر از گرافیک داستان قوی هست که 100% خواهد داشت
به نظر شما کدوم رو روی قاب در بیارم..؟

71204001417279278908.jpg

برای مشاهده تصویر اصلی (756x436) روی این نوار کلیک کنید.
71153020024888347616.jpg
به نظرم اولی خیلی بهتره ولی اگه بتونی مثل آخر تریلرش در بیاری خیلی بهتره مخصوصا که کشیده ترش کنی به نظرم جالب تر میشه

sadrakiller

کاربر سایت
Jan 20, 2011
16
من بیشتر منتظر تریلر جدید از Halo 4 بودم ولی خب عکساش من راضی کرد ولی واقعا منتظر تریلر جدیدش هستم نمیدونم ولی میخوام ببینم مستر چیف بعد اینکه سفینه اش نابود میشه چجوری فرار میکنه کلا فضولیم گل کرده بشدت :d (بریم پیش اوکانر مظلوم خودمون جلوه بدیم نتیجه میده؟ :d )
ولی تو عکسای که اومده حس نو بودن به آدم دست میده فکر کنم باید انتظارات برای گرافیکس بیشتر از اینا ببریم بالا هرچند تنها چیزی که برای من اهمیت نداره درواقع همین گرافیکش هست مهم تر از گرافیک داستان قوی هست که 100% خواهد داشت
شایعات میگه که اربیتر به نجات چیف میاد!!!ولی 343 هنوز تکذیب یا تایید نکرده!!
اتفاقا گرافیک فانتزی بازی به گیم پلیش کمک شایانی کرده!!!هیلو ریچ نشون داد که هیلو پتانسیل اینکه داستان حماسی و جذابی داشته باشه طوری که بهش خرده نگرفت رو داره حالا باید دید روند داستانی بازی چطور میشه!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اتفاقا گرافیک فانتزی بازی به گیم پلیش کمک شایانی کرده!!!هیلو ریچ نشون داد که هیلو پتانسیل اینکه داستان حماسی و جذابی داشته باشه طوری که بهش خرده نگرفت رو داره حالا باید دید روند داستانی بازی چطور میشه!
شایعه یعنی چیزی که فلان منبع اعلام کنه از طریق منابع خودش از تو استودیو فهمیده :d
اینی که میگی نظرات ملت تو جاهای مختلفه که یکیش هم اومدن آربیتر هست !

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اون اولی که گفتی به قول امیر علی نظر چند نفر بود و هنوز معلوم نیست سر چیف چه بلایی قراره بیاد
گرافیک هم چندان اهمیتی برام نداره ولی 343 خودش داره انجین جدید برای بازی میسازه مسلما گرافیک فوق العاده ای داره گرافیک فانتزی هم که تو همه نسخه هاش بوده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر