Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

he wasn’t “creatively excited” about the title he was working on at 343, Halo 4. “The Halo I wanted to build was fundamentally different and I don’t think I had built enough credibility to see such a crazy endeavor through,” he said.
یه قسمتی از حرفش بود :d از کل متن میشه نتیجه گرفت که یا کلا ایده های این بدبخت رو Divert کردن تو استودیو یا کلا چیزی که ساخته میشده زیاد شامل نظراتش نبوده
در هر حال یه جا دیگه هم گفته که نمیخواد حتی یک دقیقه روی پروژه ای که با نظراتش همخونی نداره کار کنه :d
این استودیو جدید هم تاسیس خودش هست

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
و شایعات پیرامون حضور اربیتر در Halo 4 قوت گرفت:d
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/10/25/what-happens-before-halo-4.aspx
halograss10.25.2011610.jpg

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
میدونم ولی عکسش مشکوک میزنه مسترچیف نگاه شبیه تریلرش تو Halo 4 هست عکسش
ODST هست نه Chief و اسپارتان ها :d اسپارتانی دیگه بعد از 3 نمونده بود که تو عکس نشون بدن :d ! رئیس هم که همون اول رفت خوابید :d
کلا میخواد وقابع بعد از جنگ رو بگه که اسپارتانی حداقل دقیقا بعد تموم شدنش نمونده بود :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,736
نام
مراد حلیمی
دیروز داشتم فایلامو تو کامپیوتر جمع و جور می کردم این concept art رو که همراه با اهنگ بود رو برای بار هزارم شنیدم ........رسما بردم به عالم هپروت:dعجب اهنگی......عجب concept هایی...........امیدوارم این شماره هم اون حس سنگینی reach توش باشه و بعضی جاها هم اون حس تنهایی شماره 1 و البته خیلی هم بزرگتر از شماره های قبلی باشه ..........بزرگترین و چند لایه ترین و عمیق ترین هیلو:d
.
..
.
.
.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
امیدوارم این شماره هم اون حس سنگینی reach توش باشه
هیلو 4 باید حس شماره اول رو داشته باشه، یعنی حس ناشناخته بودن، عظمت و کمی هم ترس. البته خود فرنکی هم گفته Halo 4 همون چیزیه که طرفداران مدت ها متتظرش بودن.

راستی یه خبر بد:D بازی تو VGA تریلری نداره...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,736
نام
مراد حلیمی
هیلو 4 باید حس شماره اول رو داشته باشه، یعنی حس ناشناخته بودن، عظمت و کمی هم ترس. البته خود فرنکی هم گفته Halo 4 همون چیزیه که طرفداران مدت ها متتظرش بودن.

راستی یه خبر بد:D بازی تو VGA تریلری نداره...

داشتم ویرایش می کردم که بگم بعضی جاهاش هم مثه شماره 1 باشه که شما زودتر از من نوشتی:d

در کل بازی باید تا قسمتی مثه شماره 1 باشه و بعضی حاهاش هم مثه reach.......کلا من امید زیادی دارم به این بازی... بهترین های هیلو همون 1 و reach هستن که با ترکیب جو اینا میشه بازی خدایی رو درآورد:dیه نژاد جدیدی هم بذارن تو بازی که خشن باشه(البته خشونتش مثه سری هیلو باشه یعنی مثه الیت ها) عالی میشه............. .

کلا انتظارات زیاد و بیشترینش هم همون جو و اتمسفر بازیه...........ببینیم چی میشه:d
.
.
.
..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
بهترین های هیلو همون 1 و reach هستن که با ترکیب جو اینا میشه بازی خدایی رو درآورد
البته این سلیقه ایه، نه Fact:D به نظر من سه گانه کلا بهتر از ریچ بود.

مهمترین چیزی که من خیلی امیدوارم خراب نکنن، باز بودن گیم پلی و محیطه. اصلا دوست ندارم بازی اسکریپت شده بشه...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
مهمترین چیزی که من خیلی امیدوارم خراب نکنن، باز بودن گیم پلی و محیطه. اصلا دوست ندارم بازی اسکریپت شده بشه...
ازین بابت خیالم راحته :D ...
امیدوارم بازی مث ریچ تا حدودی تاریک باشه ؛ سه گانه خیلی شنگول بود :D ! ضمن این که گیم پلی و استایل بازی هم بهتون نوید میدم کپی ریچ ـه :D:) !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,736
نام
مراد حلیمی
البته این سلیقه ایه، نه Fact:D به نظر من سه گانه کلا بهتر از ریچ بود.

اینکه بله نظرات و سلیقه ها مختلفه.......من اون چیزی که خودم دلم میخواد رو گفتم......

+

اره دیگه اسکریپت شدن بازی هیلو یعنی مرگ بازی.......
نامردام یه تریلر از گیم پلی نمیدن که بفهمیم چی به چیه:dباید منتظر موند کماکان.....

.
.
.
..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
ازین بابت خیالم راحته :D ...
امیدوارم بازی مث ریچ تا حدودی تاریک باشه ؛ سه گانه خیلی شنگول بود :D ! ضمن این که گیم پلی و استایل بازی هم بهتون نوید میدم کپی ریچ ـه :D:) !
سه گانه شنگول بود؟:| Combat Evolved رو بازی کردی؟:| یا صحنه های شکنجه آربیتر تو هیلو 2 رو اصلا دیدی؟:-/ تعداد شخصیت هایی که تو سه گانه مُردن به مراتب بیشتر از ریچ ـه:D

پیش بینی ـت هم احتمال زیاد اشتباهه:D چون فرنکی تو یه مصاحبه صراحتا گفت: "Halo 4 will be nothing like Reach". به اندازه ای فن های بازی به Reach توپیدن که 343 عمرا جرات نمیکنه هیلو 4 رو یه ذره هم شبیه اون درست کنه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,736
نام
مراد حلیمی
پیش بینی ـت هم احتمال زیاد اشتباهه:D چون فرنکی تو یه مصاحبه صراحتا گفت: "Halo 4 will be nothing like Reach". به اندازه ای فن های بازی به Reach توپیدن که 343 عمرا جرات نمیکنه هیلو 4 رو یه ذره هم شبیه اون درست کنه.
البته منم قبول دارم فضاش دقیقا مثه مثه سنگین نمیشه ولی یه تغییرایی مطابق با زمان می کنه جوش........ .یه چیزایی هم بدون شک بهش اضافه خواهد شد(یعنی بهتر که بشه:d)مثه کات سین ها و انیمیشن های به مراتب بهتر که جو فیلم مانندی رو بده به بازی ......... .
.
.
.
..

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر من هم در کل اگه نگاه کنیم ریچ جو سنگینتری نسبت به سه گانه داشت.مثلا Cutsceneـها رو نگاه کنین:D تو بیشتر Cutsceneـهای سه گانه و بعضی از مکالمات شخصیتها مسائل طنز آمیز میبینم در صورتی که در ریچ همچین چیزهایی نیست.:D
البته این فقط یه نمونه بود.نحوه رنگ آمیزی محیط و خشن تر شدن شخصیتها و... هم دلایل دیگه ام هست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر