Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این صفینه رو من قبلا تو Killzone دیده بودم حالا به نظرتون کی از کی تقلید کرده..؟

56fupbl99t7sosyn9my.jpg

========

یک پست دادم یک هو باگ گرفت شد یک بدبختی که فکر کنم پاکش کردن بی وجدان هر کاری میکردم ویرایش هم نمی شد..!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
میگما ...
با توجه به حضور پررنگ الیت آربیتر در سری هیلو بخصوص در نسخه ی دوم و سوم و همچنین نحوه ی پایان بازی در هیلو 3 احتمال زیاد میدم که یا مسترچیف توسط آربیتر توی فضا پیدا بشه یا بعد از سقوطش در سیاره ی جدید توسط آربیتر نجات پیدا کنه یا اینکه در هر حال آربیتر بازم نقش پررنگی رو در بازی ایفا کنه !
آخه گلاب به روتون ، روم به دیوار من از آربیتر بیشتر از چیف خوشم میومد !:">

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
میگما ...
با توجه به حضور پررنگ الیت آربیتر در سری هیلو بخصوص در نسخه ی دوم و سوم و همچنین نحوه ی پایان بازی در هیلو 3 احتمال زیاد میدم که یا مسترچیف توسط آربیتر توی فضا پیدا بشه یا بعد از سقوطش در سیاره ی جدید توسط آربیتر نجات پیدا کنه یا اینکه در هر حال آربیتر بازم نقش پررنگی رو در بازی ایفا کنه !
آخه گلاب به روتون ، روم به دیوار من از آربیتر بیشتر از چیف خوشم میومد !:">

حس عجیبی نیست :d کلا Arbiter خیلی پر طرفداره ، و کشته مرده زیاد داره :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریلرش فوق العاده ست. موسیقی شاخ (به شدت شاخ :D) + استایل هنری که برای ساختنش بکار بردن. تا الان همچین چیزی ندیده بودم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یک لگو Halo 4 با کیفیت سراغ دارین که لگو اصلی بازی باشه..؟
میخوام یک قاب 360 با این لگو برای Halo4 بسازم
مثلا آیا این عکس آخرین لگو هست..؟ این شماره 4 رو باید بگزرام داخل O مثلا هالو3..؟

sigpic22578_1.gif

بعد تم بازی چه رنگی هست.؟ مثلا هالو 3 آبی بود هالو ریچ تغریبا زرد و نارنجی بود.. این به نظرتون چه رنگی در میاد..؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اخرین طرح 343 برای رئیس ! :D این احتمالاً مدل داخل بازی هست ! خود مدلینگ زره رو میگیم نه نور پردازی و ... رو ! فقط مدلینگ مستر چیف ! :D

تکراریه ولی خب مدلینگ . . . :D

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
هيچوقت از Art Direction هيلو خوشم نيومد موردي كه خيلي بهش اهميت ميدم تو بازي ها, حتي از نوع نواخت موسيقي هاش ولي با اين تريلر جديدي كه از بازي نشون داد 343 داره خوشم مياد هم از Art Direction و هم موسيقي تريلر.
نميگم قبلا بد بود فقط با سليقه من جور در نميومد.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
فعلا جو گير نشين بچه ها با اين قفل امنيتي جديد كه اومده انتظار كشيدن هم فايده هم حال ديگه نميده حيف اين بازي كه اين قفل روش باشه !

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فعلا جو گير نشين بچه ها با اين قفل امنيتي جديد كه اومده انتظار كشيدن هم فايده هم حال ديگه نميده حيف اين بازي كه اين قفل روش باشه !
الآن ربط قفل به بازی و تاپیکش چیه ؟! مگه انتظار کشیدن و راجع به بازی حرف زدن ربط به قفل و این حرفا داره ؟! (کلا یه چیزی گفتی که پیشنهاد میکنم جای دیگه نگی)

آي آي .... چرا ميزني خو حالا يه تيكه اولش ربط نداشت
آخه الآن واقعا ربط قفل به صحبت در مورد موارد بازی چیه ؟ :d یه چیزی گفتی که تو این گرما از سرما رفتیم زیر پتو :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر