Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
هیچ کدوم جو CE رو نداشتن ! قبلآ 2،3 بار تمومش کرده بودم ولی الآن که دارم دوباره بازی میکنم هنوزم جو ـش بی نظیره ! توی بعضی مرحله ها مثل مرحله 3 وقتایی که محیط ساکت هست و داری توی راهروها راه میری ، یه حالت عجیب مثل فیلم های علمی تخیلی ترسناک (Alien ؟!) وجود داره که توی کمتر بازی ای دیدم. یعنی یه صدای پس زمینه ای هست که در کنار طراحی مرحله باعث میشه جو محشری به بازی بده. 2 رو هم از نظر جو خیلی دوست داشتم ! ODST هم همین طور !!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
حالا فضاش رو کاری ندارم، معلوم نیست. منظورم بیشتر گیم پلی و المان هاش بود. کیوان هم گیم پلی رو گفت:D از Armor Ability و Loadout ها و یه سری چیزها تو مالتی پلیر خیلی خیلی انتقاد شد و هنوزم میشه. به خاطر این خیلی بعیده AA رو دوباره ببینیم. شاید فقط Sprintـش به صورت Default باشه (نه به عنوان AA).

یه چیز دیگه هم باید باشه جنگ های به مراتب Epic تر از هیلو 3ـه. یه Battle هایی مثل Scarab ها باید زیادتر باشه، این بتل ها رو تو Firefight هم باید بگذارن. مثلا من همیشه حسرت میخوردم چرا Scarab Fight رو تو FF نگذاشتن:|

مهمترین و حیاتی ترین چالشی که 343 باهاش روبروئه همین مکانیزم گیم پلی ـه. از اینور فن های بازی به شدت سر Reach انتقاد کردن و خیلی هاشون حتی کلا ول کردن رفتن CoD و بازیهای دیگه (الان ریچ جزو 5 تای اول لایو هم نیست!). همشون میگن میخوان شبیه هیلو 3 یا 2 بشه. از اینطرف هم خُب 343 نمیتونه عقب گرد داشته باشه و باید پیشرفت کنه و چیزهای جدید وارد کنه. یعنی در واقع باید هم مثل ریچ نباشه، هم نسبت به هیلو 3 و ریچ خیلی پیشرفت کنه:D (بیچاره ها دلم براشون میسوزه:D).
از یه طرف هم بخش مالتی پلیر و Forge انقدر کامل شده دیگه نمیدونم 343 میخواد چی بهش اضافه کنه!!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم قبول دارم نبردهای ریچ به پای سه گانه و خصوصا 3 نمیرسید.نبردهای ریچ بیشتر یه مدل Wave کشی داشت.:D
برام خیلی عجیبه که چرا انقدر از AAـها انتقاد شده:-/ یادمه موقع عرضه بازی تو بیشتر نقدها AAـها رو جزو نکات مثبت بازی میشمردن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
حالا فضاش رو کاری ندارم، معلوم نیست. منظورم بیشتر گیم پلی و المان هاش بود. کیوان هم گیم پلی رو گفت:D از Armor Ability و Loadout ها و یه سری چیزها تو مالتی پلیر خیلی خیلی انتقاد شد و هنوزم میشه. به خاطر این خیلی بعیده AA رو دوباره ببینیم. شاید فقط Sprintـش به صورت Default باشه (نه به عنوان AA).

این armor ability ها خداییش تو مولتی خیلی ناجور می کرد کارو:dمنم استقبال می کنم که دیگه شماره بعد نباشه .......firefight رو هم قبول دارم بی حس بود کلا

+

در کل چیزایی که من تو شماره 4 میخوام اینان(چطور میشه اینارو به گوش اوکانر رسوند:d):

1. بزرگتر .....حماسی تر........مرموزتر......باستانی تر......تاریکتر
  2. یه کم به کات سین ها و انیمشنها بیشتر برسن(تو ریچ بهتر بود ولی بازم جا کار داره)
  3. سینمایی تر بشه.....البته نه اینکه مثه cod بیان اسکریپت شده بسازن ولی کات سین ها رو هیجانی تر بکنن و ضرب اهنگو بعضی جاها بیشتر بالا ببرن..... .
  4. firefight عالی بود ولی چاش برانگیزی کمی داشت........البته اینکه قابلیت کاستومایز و ایناش بالا بود(مثلا همه دشمنا رو الیت مذاشتی میشد اخر چالش:d) عالی بود ولی خیلی خیلی جا دار تا چالش برانگیزتر بشه........ خیلی

همینا دیگه:dولی در کل هیلو هر شمارش و هر مد مولتی پلیرش عالیه:d
..
.
.
.
.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
برام خیلی عجیبه که چرا انقدر از AAـها انتقاد شده:-/ یادمه موقع عرضه بازی تو بیشتر نقدها AAـها رو جزو نکات مثبت بازی میشمردن.
بیشتر به خاطر Multiplayerـه. میگن بالانس بازی به هم میخوره و عنصر شانس واردش میشه. مثلا تو مسابقات MLG اصلا چیزی به نام AA وجود نداره و فقط یه Sprintـه:D بیشتر این موضوع رو هاردکورهای مالتی پلیرش میگن، مثلا خود من هم به جز Armor Lock از بقیشون زیاد بدم نمیاد:D ولی به احتمال زیاد کلا برش میدارن. منتها موضوع اینه که به جاش چی میگذارن...:D مسئله اصلی الان اینه و روزی یه ترد تو فروم های هیلو براش زده میشه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
ریچ که عمرا به پای 3گانه اش نمیرسید کلا 4 اگه قرار بود شبیه ریچ بسازند که الان 343 دچار حملات تروریستی شده بود :d
کار 343 خیلی سخته از یک طرف همه دوست دارند همون حسی که تو CE داشتن تو 4 هم داشته باشند(یکیش خودم) از طرف دیگه جنگ ها حماسی تری هم داشته باشه از کات اسکین ها این جنگولک بازی ها هم اصلا خوشم نمیاد :|
بخش مالتی پلیر دیگه چقدر میخواند پیشرفت بدن؟ :-/ بدبخت فرانکی چه انتظاراتی ازش هست فقط گیم پلی بازی بالا 10 ساعت ببره من راضیم ولی واقعا انتظارات ازشون خیلی بالا رفته مخصوصا بعد CEA کلا هم انتظاراتشون چند برابر کردن
راستی یه خبر بد:D بازی تو VGA تریلری نداره...
فحش میدادی بهتر بود :| نیشاتم که بازه فرانکی نمیدونم بگم خدا چیکارت کنه اخه چقدر باید تو کف یک تیزر 10 ثانیه باشیم(به همینم من الان راضیم :d )
دیگه مطمئن شدم مجله GI بازی معرفی میکنه >:d<

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شدیدا مشتاقم ببینم این Halo 4 چی شده!:D
چقدر تغییر کرده چیا بهش اضافه شده گرافیک چطوره و یه عالمه سوال دیگه که حتما واسه خیلی هاتون پیش اومده:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
40855993484869021923.jpg

اینو برای فروش توی یه Eventـی برای Charity و کمک به بیماران و اینا گذاشته بودن. بسیار هم جالب و مرموز:D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
29684271888334627131.jpg

:| :|
کوفتشون بشه:| اون Corrine Yu که خیلی راحت گفته بچه ها هر روز دارن مولتی بازی میکنن با همدیگه:| خجالت هم خوب چیزیه...:|

-------------

اینم جالب بود.

پ.ن: ببین از شدت بی اطلاعاتی باید دنبال پست های این کچل راه بیفتیم...:|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
29684271888334627131.jpg

کوفتشون بشه:| اون Corrine Yu که خیلی راحت گفته بچه ها هر روز دارن مولتی بازی میکنن با همدیگه:| خجالت هم خوب چیزیه...:|

-------------

اینم جالب بود.

نمیدونم کجا بود گفت مایکرو برای روز نمایش X ش دنبال شبکه برای پوشش میگرده :d اونجا میبینیم دیگه 100% :d

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
29684271888334627131.jpg

-------------

اینم جالب بود.

ولی بنظرم داره الکی جو میده ! مثلاً بافتهای بازی میخواد چه پیشرفت قابل توجهی نسبت به ریچ بکنه ؟ نور پردازی رو حالا میگیم امکانش هست ( اونم معلوم نیست چقدر باشه تغییرش و چقدر مثبت باشه نسبت به ریچ ! ) اسلحه ها هم خود بخود چه بخوایم و چه نخوایم عوض میشدن، جای بحث ندارن اصلاً ! :d این کچل ما رو گیر آورده ! :| ولی بودن طراح هنری Rage تو بازی رو شدید پایم ! >:d<

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ولی بنظرم داره الکی جو میده ! مثلاً بافتهای بازی میخواد چه پیشرفت قابل توجهی نسبت به ریچ بکنه ؟ نور پردازی رو حالا میگیم امکانش هست ( اونم معلوم نیست چقدر باشه تغییرش و چقدر مثبت باشه نسبت به ریچ ! ) اسلحه ها هم خود بخود چه بخوایم و چه نخوایم عوض میشدن، جای بحث ندارن اصلاً ! :d این کچل ما رو گیر آورده ! :| ولی بودن طراح هنری Rage تو بازی رو شدید پایم ! >:d<

Kenneth Scott فقط اوایل شروع ساخت جزء Rage بود :d اصل کار هایی که کرده تو Doom و Quack بوده

=======
کچل راست میگه :d نورپردازی محیطش و اینا باید کلا عوض شه :d تو Reach هرچقدر هم قوی بود جالب به نظر نمیومد

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بابا این کچل تا یک بلایی سر ما نیاری ول نمیکنه این مطمئن باشید من فقط تو کف اون تیزر بودم خب همونم نشون نمیدادی دیگه 6ماه بیشتر شده یک تیزر نشون داده ملت تو کف گذاشته بعد ببین دارند چیکار می کنند :|
حالا تیزر و تصویر و آرت هیچی ولش کن این چرا هروقت مصاحبه میکنه چرت و پرت میگه یک جمله 2میلیون بار تکرار کرده خودش یعنی خسته نشد یک حرف انقدر تکرار کرده؟ :|:-/:-s
پیشرفت بازی که قطعا داشته ولی این داره انتظارات الکی میبره بالا البته شاید راست میگه ترکوندن تو بازی ولی وقتی چیزی نمیگه نشون میده چه برداشتی میشه کرد :-/

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Kenneth Scott فقط اوایل شروع ساخت جزء Rage بود :d اصل کار هایی که کرده تو Doom و Quack بوده
=======
کچل راست میگه :d نورپردازی محیطش و اینا باید کلا عوض شه :d تو Reach هرچقدر هم قوی بود جالب به نظر نمیومد

این ریجی که من دیدم از روز ازل همین آرتورک ها رو داشته ! :D خیلی حال کردم با محیطهای جنگش ! همشون متفاوت و زیبا بودن !

============

عوض که میشه یعنی باید بشه ولی خب دیگه بابا آخر نسلیم ! چیزی از 360 مونده که بیرون نکشیده باشن ؟ اگر هم مونده باشه خیلی کم مونده ! یعنی الکی نبایست بریم تو خماری ! البته از اونطرف طراحی هنریشون میتونه بشدت مؤثر باشه روی کیفیت بصری بازی ! یا مثلاً پیشرفت انیمیشن ها و .. ولی در کل جهش و ... زیادی رو شاهد نیستیم نسبت به ریچ چون ریچ خودش تو اوج بود ! :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اتفاقا من از گرافیک بازی انتظارات زیادی دارم درسته که HALO با اون گیم پلی بینظیر و داستان بسیار جلوتر از بازیای دیگه نیازی به گرافیک نداره اما خوب بلاخره باید شاهد یه جهش عظیم باشیم دیگه چون احتمالا HALO4 دیگه آخرین عنوان انحصاری مهم ماکرو برای 360 و به احتمال زیاد دیگه ته توان این کنسولو تو این ابر بازی ببینیم در ضمن این که بازی بعد از E3 دیگه تریلر خاصی نداشته و اطلاعات چندانیم ازش به بیرون درز نکرده خودش خود به خود باعث بالا رفتن انتظارات و ایجاد هایپ کاذب میشه.
البته خیالی نیست چون هم اوکانر بالا سر بازیه هم 343 کار خودشو تو بازسازی HALO:CE به نحو احسن انجام داد به راحتی بعد از GTA V تو سال بعد بزرگترین بازیه و برای خود من مهم ترین بازی سال بعد حیف که باید تا کنفرانس ماکرو تا E3 صبر کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر