Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
من وقتی تاکسیرانی رو که مال فرانکلین میخرم منتظر میمونم تا یا رو پائول بهم زنگ بزنه تا اون مسافر مخصوص رو ببرم اصلا زنگ نمیزنه چی کار کنم روش خاصی داره؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان من 1.09 آپدیت کردم گرافیکم بدجوری افت کرده تار شده و کاراکتره انلاینمم قیافش به کلی عوض شده افت کرده کسی همچین مشکلی پیدا کرده ایا؟///

آره ، راکستار گفته که تو آپدیت بعدی این مشکل رو حل میکنه .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,522
نام
Iman
دوستان ماموریت های اصلی رو چطوری میشه رو نقشه پیدا کرد ؟‌ این علامت سوال ها رو حتما باید بریم یا فرعی هستن ؟
ماموریت های اصلی رو نقشه به صورت حروف انگلیسی معلومند. اون ؟ ها ماموریت های فرعی ـن...

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
ماموریت های اصلی رو نقشه به صورت حروف انگلیسی معلومند. اون ؟ ها ماموریت های فرعی ـن...

داداش من اوایل بازی هستم و بعد از انجام یکی دو ماموریت اصلی با مایکل و فرانکلین فقط علامت سوال (فرعی) رو نقشه هست و خبری از حروف انگلیسی یا همون ماموریت های اصلی نیست ! ! ؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,522
نام
Iman
داداش من اوایل بازی هستم و بعد از انجام یکی دو ماموریت اصلی با مایکل و فرانکلین فقط علامت سوال (فرعی) رو نقشه هست و خبری از حروف انگلیسی یا همون ماموریت های اصلی نیست ! ! ؟
نمیدونم... باید باشه ماموریت دیگه ای یه نگاه دیگه بنداز شاید چیزی رو جا انداخته باشی...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
منم... یکی نیست کمک کنه؟
یه ماشین سرعتی و تیز رو 4 در رو پیدا کن بعد برو تو یه کوچه پس کوچه ای ( اگه اون جایی که رفتی امن و خوب باشه گوشه بالا می نویسه که اینجا جای مناسبیه) بعد گوشی رو در بیار و با مایکل و یا فرانکلین تماس بگیر!

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
یکم ماموریت فرعی بری اصلی ها باز میشن
من اوایل بازی 1 ماموریت فرعی رفتم این مشکلم حل شد

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

ماموریت فرعی برو ، احتمالا بعدش بهت کسی زنگ میزنه یا ماموریت جدید میاد . چندتا ماموریت فرعی تو طول بازی هست که به ماموریت های اصلی و داستان مربوطه و باید بری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر