Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
من 2 تا فلش زدم 16 گیگ حافظه داره اما بازم نصب نمیکنه ....

چیکارش کنم ب نظر شما ... ؟؟؟

یعنی این 60 نفری ک تو این صفحه هستن یه نفر هم نمیتونه ب سوال من جواب بده ... ؟؟؟

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
اقایون اون اولای بازی که می ریم تو یک خو نه یی و می گه نباید کسی متوجه شه و برو ماشین رو بردار،هر کار می کنم تو طبقه پایین اون زن و مرد ه منو می بینن!

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
اقا از بازی تعریف کنید. اصلا همون شاهکاره که فکرشو میکردیم؟اصلا شاهکار است ؟به نظرتون goty میشه؟بهترین بازی نسل میشه؟اصلا در حد و اندازه این حرفا است؟

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
بالاخره با تاخیر و هزار بدبختی بازی به دست ما رسید و انصافا شاهکاره ..... چیزی جز شاهکار نمیشه گفت در موردش .... افت فریم و دیر لود شدن تکسچر هم ندیدم تو 2 ساعتی که بازی کردم .... در اخر هم خاک تو سر منتقد گیم اسپات :|

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
هندلینگ IV جوری بود که انگار داشتی یه کشتی می روندی و اصلا واقع گرایانه نبود. برعکسه V که بهتر شده و واقع گرایاناس همچون بازی NFS.

منم قبول دارم هندلینگ واقعا خوب شده ، عاشق اینم برم تو اتوبان یک طرفه برم تو دل ماشینا :D
فقط یکم تیز شده تو پیچ ها و بعضی ماشین ها زیاد هندلینگشون مناسب نیست ، اما ماشین های مدل بالارو خیلی عالی درست کردن

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
اقایون اون اولای بازی که می ریم تو یک خو نه یی و می گه نباید کسی متوجه شه و برو ماشین رو بردار،هر کار می کنم تو طبقه پایین اون زن و مرد ه منو می بینن!
LS رو بزن بعد راه برو

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آقا من كلافه شدم

١- هر وقت بخوام بازى كنم ، اول بايد ديسك ١ و بزارم بعد ٢

( بازى رو تو فلش نصب كردم)
٢- وسط بازى يدفه ميندازه بيرون ميگه! ديسك تو تميز كن يا دستگاه رو ريستارت كن ( برنر مكس ديسكم)
چيكار كنم درست شه!؟
آقـــا يكى جـــوابمونو بده هيچ معموريتى نميتونم برم هى ميندازه بيرون چـــــــــــيــــــــــكا ر كنم
جــــْـواب بديد ديگه :( :(

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
اقا از بازی تعریف کنید. اصلا همون شاهکاره که فکرشو میکردیم؟اصلا شاهکار است ؟به نظرتون goty میشه؟بهترین بازی نسل میشه؟اصلا در حد و اندازه این حرفا است؟
این بازی بهترین سندباکسی هست که تو عمرم بازی کردم
هرکسی هم که بگه این بازی به درد نمیخوره و نقدش نسبت به بازی منفی باشه نون واو ب هست یعنی نوب بازی ای که گیم اسپات بهش 9 از 10 داد!!!!!! میفهمی چی میگم گیم اسپات بهش 9 داد
و متای بازی 98 شده بده؟ حتما واچ داگز خوبه
یوبیسافت به عمرش متای 90 دیده؟:D
آقا همینجا اعلام میکنم از دست این بازی من شبا ساعت 12/30 یا 1 میخوابم صبح هم سر ساعت 7 بیدارم فقط به خاطر این بازی :D
باید تا قبل از پایان تابستون تمومش کنم :|

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان همین الان بازی رو تموم کردم ۹۳.۵۶ درصد رفتم و فقط میتونم بگم فوق العاده بود ، بهترین بازی عمرم ، یعنی از اون تریلر ها هم زیبا تر بود ، طراحی ماموریت ها که نگو وایییییی همه ماموریت ها شاهکار بودن . بازم میگم متاسفم برای منتقد گیم اسپات :(

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
لطفا یکی برا من پیداش کنه واجب هست لامصب
تنها نسخه ای که فعلا توی نت هست همون ـه،اون طرفی هم که داره اسکن و آپلود میکنه داره این کار رو اختصاصی برای xbox360iso انجام میده و اونجا تایید کردن که درسته.ولی همه صفحه ها رو اسکن نکرده و فقط صفحه های مهم رو اسکن کردهفدر کل از هیچی بهتره.....

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
کی میدونه از شمالی ترین تا جنوبی ترین قسمت نقشه چند کیلوتر یا مایله؟فک کنم 40-50 مایلی باشه

- - -ویرایش - - -

کی میدونه از شمالی ترین تا جنوبی ترین قسمت نقشه چند کیلوتر یا مایله؟فک کنم 40-50 مایلی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر