Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

اقایون اون اولای بازی که می ریم تو یک خو نه یی و می گه نباید کسی متوجه شه و برو ماشین رو بردار،هر کار می کنم تو طبقه پایین اون زن و مرد ه منو می بینن!

اقا از بازی تعریف کنید. اصلا همون شاهکاره که فکرشو میکردیم؟اصلا شاهکار است ؟به نظرتون goty میشه؟بهترین بازی نسل میشه؟اصلا در حد و اندازه این حرفا است؟

بالاخره با تاخیر و هزار بدبختی بازی به دست ما رسید و انصافا شاهکاره ..... چیزی جز شاهکار نمیشه گفت در موردش .... افت فریم و دیر لود شدن تکسچر هم ندیدم تو 2 ساعتی که بازی کردم .... در اخر هم خاک تو سر منتقد گیم اسپات :|

هندلینگ IV جوری بود که انگار داشتی یه کشتی می روندی و اصلا واقع گرایانه نبود. برعکسه V که بهتر شده و واقع گرایاناس همچون بازی NFS.

منم قبول دارم هندلینگ واقعا خوب شده ، عاشق اینم برم تو اتوبان یک طرفه برم تو دل ماشینا :D
فقط یکم تیز شده تو پیچ ها و بعضی ماشین ها زیاد هندلینگشون مناسب نیست ، اما ماشین های مدل بالارو خیلی عالی درست کردن

اقایون اون اولای بازی که می ریم تو یک خو نه یی و می گه نباید کسی متوجه شه و برو ماشین رو بردار،هر کار می کنم تو طبقه پایین اون زن و مرد ه منو می بینن!
LS رو بزن بعد راه برو

آقا من كلافه شدم

١- هر وقت بخوام بازى كنم ، اول بايد ديسك ١ و بزارم بعد ٢

( بازى رو تو فلش نصب كردم)
٢- وسط بازى يدفه ميندازه بيرون ميگه! ديسك تو تميز كن يا دستگاه رو ريستارت كن ( برنر مكس ديسكم)
چيكار كنم درست شه!؟
آقـــا يكى جـــوابمونو بده هيچ معموريتى نميتونم برم هى ميندازه بيرون چـــــــــــيــــــــــكا ر كنم
جــــْـواب بديد ديگه :( :(

اقا از بازی تعریف کنید. اصلا همون شاهکاره که فکرشو میکردیم؟اصلا شاهکار است ؟به نظرتون goty میشه؟بهترین بازی نسل میشه؟اصلا در حد و اندازه این حرفا است؟
این بازی بهترین سندباکسی هست که تو عمرم بازی کردم
هرکسی هم که بگه این بازی به درد نمیخوره و نقدش نسبت به بازی منفی باشه نون واو ب هست یعنی نوب بازی ای که گیم اسپات بهش 9 از 10 داد!!!!!! میفهمی چی میگم گیم اسپات بهش 9 داد
و متای بازی 98 شده بده؟ حتما واچ داگز خوبه
یوبیسافت به عمرش متای 90 دیده؟:دی
آقا همینجا اعلام میکنم از دست این بازی من شبا ساعت 12/30 یا 1 میخوابم صبح هم سر ساعت 7 بیدارم فقط به خاطر این بازی :دی
باید تا قبل از پایان تابستون تمومش کنم :|

دوستان همین الان بازی رو تموم کردم ۹۳.۵۶ درصد رفتم و فقط میتونم بگم فوق العاده بود ، بهترین بازی عمرم ، یعنی از اون تریلر ها هم زیبا تر بود ، طراحی ماموریت ها که نگو وایییییی همه ماموریت ها شاهکار بودن . بازم میگم متاسفم برای منتقد گیم اسپات :(

لطفا یکی برا من پیداش کنه واجب هست لامصب
تنها نسخه ای که فعلا توی نت هست همون ـه،اون طرفی هم که داره اسکن و آپلود میکنه داره این کار رو اختصاصی برای xbox360iso انجام میده و اونجا تایید کردن که درسته.ولی همه صفحه ها رو اسکن نکرده و فقط صفحه های مهم رو اسکن کردهفدر کل از هیچی بهتره.....

کی میدونه از شمالی ترین تا جنوبی ترین قسمت نقشه چند کیلوتر یا مایله؟فک کنم 40-50 مایلی باشه

- - -ویرایش - - -

کی میدونه از شمالی ترین تا جنوبی ترین قسمت نقشه چند کیلوتر یا مایله؟فک کنم 40-50 مایلی باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or