Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Lara-

کاربر سایت
Sep 2, 2013
79
Gojira

مگه قبلا تایید نشده بود که میشه گوشت حیوانات رو فروخت؟؟چرا حذف کردن این قابلیت رو؟؟ جذابیت شکار تو بازی با این کار خیلی خیلی اومد پایین!!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Gojira

مگه قبلا تایید نشده بود که میشه گوشت حیوانات رو فروخت؟؟چرا حذف کردن این قابلیت رو؟؟ جذابیت شکار تو بازی با این کار خیلی خیلی اومد پایین!!

فکر نمیکنم درگیری با سازمان های محیط زیستی ارزش این قابلیت داشته باشه :D همون بهتر اگه بود حذفش کردن ارزش دردسر نداشت اصلا
صبح تا شب راکستار باید جواب یه عده باید میداد همینطوریش هم بابت یه سری مسائل داره جواب میده دیگه اینم روش میومد هیچی دیگه :D

================
این نقشه جای یوفو ها اگه کسی داره میتونه دوباره بزاره ؟ :D انصافا نمیشه برگشت و پیدا کرد صفحات تاپیک سریع میره جلو :D

Lara-

کاربر سایت
Sep 2, 2013
79
SiLéNt DeλtH

فکر نمیکنم درگیری با سازمان های محیط زیستی ارزش این قابلیت داشته باشه :biggrin1: همون بهتر اگه بود حذفش کردن ارزش دردسر نداشت اصلا
صبح تا شب راکستار باید جواب یه عده باید میداد همینطوریش هم بابت یه سری مسائل داره جواب میده دیگه اینم روش میومد هیچی دیگه :biggrin1:

مگه تو Red Dead یا Far Cry 3 میشد گوشت حیوانات رو برداشت کسی کاری کرد؟ جدا قبول کنین Red Dead نصف جذابیتش به فروختن گوشت خرس و آهو بود الان مثلا ما به چه هدفی بریم تو جنگل اهو شکار کنیم؟ از همه بد تر این بود که قبلش تایید میکنن میریم تو بازی میبینیم خبری نیست از این قضیه. الان یکی به چه امیدی بره خرس و گوزن شکار کنه خو؟:|

حالا این به کنار چرا کاستومایز و خرید سگ جدید رو از بازی حذف کردن؟:| 6 ماه تاخیر زدن که اینا رو اضافه کنن! حالم گرفته اساسی!

.

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
فکر نمیکنم درگیری با سازمان های محیط زیستی ارزش این قابلیت داشته باشه :D همون بهتر اگه بود حذفش کردن ارزش دردسر نداشت اصلا
صبح تا شب راکستار باید جواب یه عده باید میداد همینطوریش هم بابت یه سری مسائل داره جواب میده دیگه اینم روش میومد هیچی دیگه :D

================
این نقشه جای یوفو ها اگه کسی داره میتونه دوباره بزاره ؟ :D انصافا نمیشه برگشت و پیدا کرد صفحات تاپیک سریع میره جلو :D

این منظورتون بود ؟!

88431878812167767357.jpg

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
آقایون خانوما :D من بازیرو تموم کردم و ترور رو کشتم :(( یعنی دیگه نمیشه باهاش بازی کرد؟و اینکه دیگه دزدی تو بازی نیست؟دزدی از بانکی چیزی؟خواهشا پاک نکنید جواب بدید ممنون

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

اگه منظورت نامه های لنورا جانسونه بیا وگرنه درست بگو :D

44446193553108511774.jpg

مگه تو Red Dead یا Far Cry 3 میشد گوشت حیوانات رو برداشت کسی کاری کرد؟ جدا قبول کنین Red Dead نصف جذابیتش به فروختن گوشت خرس و آهو بود الان مثلا ما به چه هدفی بریم تو جنگل اهو شکار کنیم؟ از همه بد تر این بود که قبلش تایید میکنن میریم تو بازی میبینیم خبری نیست از این قضیه. الان یکی به چه امیدی بره خرس و گوزن شکار کنه خو؟:|

پاکسازی روح >:)

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
تنها دلیلی که موجب شد بعد از 2 سال پست بذارم؛ البته بعید میدونم کسی بدونه:
کسی آیا متوجه این شده که بعد از اتمام بازی میشه دوباره به منطقه برفی North Yankton بره یا فقط این یه لکیشن برای Mission بود؟ شاید هم میخواد DLC بشه. اگر کسی چیزی دونست ممنون میشم راهنمایی کنه.

Lara-

کاربر سایت
Sep 2, 2013
79
Gojira

پاکسازی روح
yahoo_19.gif
ادم بخواد روحشو پاک کنه باید بره تو طبیعت واقعی جنگل شمال مثلا.:d

راستی گوجیرا جان شما هم فروش گوشت حیوانات و کاستومایز و خرید سگ رو از مقاله 100 ویزگی برتر در GTA V پاک کن تا اگه کسی مثل من این دو تا مورد رو خوند هاپش چسبید به سقف وقتی با هزار امید و ارزو رفت تو بازی دید همه اینا فیک بودن و فقط توهم بودن دسته رو نکوبه تو سرش:|

.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
عزیز خودتون رو معرفی کنین اول :| آی دی دوم می سازین خبر بدین کی هستین :|

ادم بخواد روحشو پاک کنه باید بره تو طبیعت واقعی جنگل شمال مثلا.:d

That's why we have GTA V :D

راستی گوجیرا جان شما هم فروش گوشت حیوانات و کاستومایز و خرید سگ رو از مقاله 100 ویزگی برتر در GTA V پاک کن تا اگه کسی مثل من این دو تا مورد رو خوند هاپش چسبید به سقف وقتی با هزار امید و ارزو رفت تو بازی دید همه اینا فیک بودن و فقط توهم بودن دسته رو نکوبه تو سرش:|

مگه ماشینه کاستومایز شه؟ ترین دادن که با خودتون ـه ولی دوست عزیز MEHRDAD.F یک جا نشون داد که میشه سگ خرید، صفحه سریع می ره جلو پست های مفید گم می شن. هنوز هم فروش گوشت حیوانات تکذیب نشده.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
گوجیرـا تائیدیـه شکار و فروختن گوشت حیوانات رو آوردَم ! :bighug: :d
این مطلب 16 سپتامبر 2013 نوشته شدـه !
Grand Theft Auto V Hunting Guide

The Grand Theft Auto V Hunting Locations
allow Trevor to earn even more money
by hunting different species that inhabit Los Santos
however, to find these locations
you need to complete two side-missions

( این دو تا ماموریت فرعی )
Target Practice Mission 1
Fair Game Mission 2
با انجام این دو تا سایدمیشن مناطق شکار رو نقشه مشخص میشه .

and you can hunt more animals for Cletus to sell :bighug:

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستانی که میخوان زیر آب رو کاوش کنن و دنبال کیف های پول و تکه های گم شده سفینه و ایتم های مخفی دیگه باشن حتما باید کپسول اکسیژن مخصوص غواصی رو داشته باشن.
برای پیدا کردن کپسول اکسیژن ابتدا برین به این مکان تو نقشه که با فلش قرمز مشخص کردم :
44666992912560098498.jpg

برای اینکه بتونین از کپسول اکسیژن استفاده کنین باید قایق مخصوص غواصی که سیاه رنگ هم هست رو پیدا کنین و سوارش بشین. برای راحتی کار یه عکس از این قایق میزارم که دقیق تو همون محلی هست که با فلش قرمز مشخص کردم :
68752644318499044546.jpg

وقتی سوار قایق شدین برین به مکانی که میخواین اونجا رو کاوش کنین بعد از قایق بپرین بیرون. (دکمه y را بزنید) تبریک حالا شما کپسول اکسیژن دارید. به دنیای بزرگ زیر آب GTA V خوش امدید:d

اینم یه عکس از مایکل با کپسول اکسیژن: (انحصاری خودم:d)
14452873422427179691.jpg

آخرین ویرایش:

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
من به جز ماموریت اول هیچ ماموریت دیگه ای رو نرفتم.
به جز روندن تاکسی کار دیگه ای هست که بشه ازش پول درآورد؟(حتی پول کم هم باشه مشکلی نیست)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,951
نام
مهراد
من به جز ماموریت اول هیچ ماموریت دیگه ای رو نرفتم.
به جز روندن تاکسی کار دیگه ای هست که بشه ازش پول درآورد؟(حتی پول کم هم باشه مشکلی نیست)

آره عزیز یه سری مکان های مخفی زیر آب هست که میلیون میلیون بهت پول میده ... باید دنبالش باشی و همچنین خرید سهام و سرمایه گذاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر