PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
نصف زیبایی های دنیای گیم داخل این بازیه :|
این بازی قوی ترین فیزیک تاریخ گیمینگ رو داره
فیزیک درختان، فیزیک چمن ها و گل و گیاها
فیزیک کارکتر ها
فیزیک باد
چقدر کیفیت فنی بازی خوبه
چقدر گرافیک بازی خوبه
حتی گرافیک بازی از رد دد 2 هم بهتره

فقط من نمیدونم اون اول ها تریلرش رو دیدم دست و پا قطع میشد الان نمیشه جریان چیه؟!

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
نصف زیبایی های دنیای گیم داخل این بازیه :|
این بازی قوی ترین فیزیک تاریخ گیمینگ رو داره
فیزیک درختان، فیزیک چمن ها و گل و گیاها
فیزیک کارکتر ها
فیزیک باد
چقدر کیفیت فنی بازی خوبه
چقدر گرافیک بازی خوبه
حتی گرافیک بازی از رد دد 2 هم بهتره

فقط من نمیدونم اون اول ها تریلرش رو دیدم دست و پا قطع میشد الان نمیشه جریان چیه؟!
گرافیک از red Dead 2 بالاتر نیست چون اون بازی حجم خیلی بالایی از جزییات داخلش نهفته‌ست
کلا بازی ردد یه دنیای دیگه ست

منم نمی‌دونم چرا دست و پا قطع نمیشه فکر میکردم با پیشروی و قوی‌تر شدن اتفاق بیوفته ولی تا الان خبری نشده

• Like
Reactions: jdepp

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
گرافیک از red Dead 2 بالاتر نیست چون اون بازی حجم خیلی بالایی از جزییات داخلش نهفته‌ست

منم نمی‌دونم چرا دست و پا قطع نمیشه فکر میکردم با پیشروی و قوی‌تر شدن اتفاق بیوفته ولی تا الان خبری نشده
مطمئنی بازی رو انجام دادی و دست توش قطع نشده؟

• Cool
Reactions: Taha75

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد

بنظرم که گرافیکش از red dead 2 بالاتره
ولی مهم گیم پلی که تا هزار سال دیگه هیچ بازی به رد دد 2 نمیرسه
3 تا اکت بازی کردم تا الان نزدیک 150 نفر رو از افراد محلی از مغول ها نجات دادم دریغ از یک طراحی همشون شبیه به هم :| خدایی یوبی سافت هم تو کارهای یوبیسافتی خودش یک حدی رعایت میکرد...
دست و پا قطع شدن هم از اواسط بازی با گرفتن قدرت اصلی بازی امکان پذیر هست.

• Wow

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بنظرم که گرافیکش از red dead 2 بالاتره
ولی مهم گیم پلی که تا هزار سال دیگه هیچ بازی به رد دد 2 نمیرسه
3 تا اکت بازی کردم تا الان نزدیک 150 نفر رو از افراد محلی از مغول ها نجات دادم دریغ از یک طراحی همشون شبیه به هم :| خدایی یوبی سافت هم تو کارهای یوبیسافتی خودش یک حدی رعایت میکرد...
دست و پا قطع شدن هم از اواسط بازی با گرفتن قدرت اصلی بازی امکان پذیر هست.
من فکر کنم اکت دوم هستم
پس باید جلوتر برم

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان هنوز اکت دوم تموم نکردم به اشتباه وارد جزیره iki شدم ، راه برگشت داره یا باید پیشروی کنم ؟ فایل ذخیره هم ندارم برگردم جزیره اول

• Sad

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
دوستان هنوز اکت دوم تموم نکردم به اشتباه وارد جزیره iki شدم ، راه برگشت داره یا باید پیشروی کنم ؟ فایل ذخیره هم ندارم برگردم جزیره اول

یکم که بری جلو یه ماموریت اصلی برات باز میشه به اسمه jin from yarikawa اون رو که انجام بدی میتونی برگردی

• Like
Reactions: yar_66 and Taha75

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
🔺Ghost of Tsushima در تاریخ ۱۶ می (۲۷ اریبهشت) برای پی سی منتشر خواهد شد.

🔥از ویژگی‌های نسخه پی‌سی :

🔷️وضوح 4K با نرخ فریم آنلاک شده

🔷️آپشن‌های گرافیکی جدید و متنوع

🔷️پشتیبانی و اجرا روی استیم دک

🔷️پشتیبانی از صفحه نمایش التراواید (۲۱:۹)، سوپر التراواید (۳۲:۹) و حتی ۳ مانیتور

🔷️پشتیبانی از تکنولوژی DLSS 3 انویدیا، FSR3 ای‌ام‌دی و XeSS اینتل

🔷️پشتیبانی کامل از قابلیت‌های دوال سنس

🔻هم‌چنین در صفحه استیم بازی از قفل دنووو پشتیبانی نمی‌کند و به احتمال زیاد با انتشار آن خیلی سریع کرک خواهد شد.

1709746666489.png

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
با زبان ژاپنی بازی باحال تره یا انگلیسی ؟؟؟

زبان ژاپنی انتخاب کنیم نوشته ها که انگلیسی باقی می مانند ؟؟

اگر فقط ماموریت های اصلی رو برویم مشکلی در روند پیشروی و باز شدن ماموریت های اصلی رخ نمی دهد یا باید بعضی از فرعی ها رو به اجبار رفت ؟؟؟

نام ماموریت بسته الحاقی iki چیه که به اشتباه قبل از تمام کردن خط روایی اصلی به سراغ آن نروم ؟؟؟

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil

اگر فقط ماموریت های اصلی رو برویم مشکلی در روند پیشروی و باز شدن ماموریت های اصلی رخ نمی دهد یا باید بعضی از فرعی ها رو به اجبار رفت ؟؟؟

نام ماموریت بسته الحاقی iki چیه که به اشتباه قبل از تمام کردن خط روایی اصلی به سراغ آن نروم ؟؟؟
من انگلیسی بازی کردم ولی ژاپنیشم امتحان کردم شاهکاره به خصوص لیپ سینکشم درست کردن
زبان ژاپنی باشه میشه زیرنویس انگلیسی باشه و مشکلی نداره
نه اجباری نداره ولی لذت این بازی اینه واسه خودت بری بچرخی ماموریتم بری این وسطه لامصب حیف نیست این بازیو سریع تموم کنی؟ البته اگه easy بازی می کنی ماموریت فرعی و اکسپلور نری اتفاقی نمیفته ولی اگه رو درجه سختیه بالاتر میری مجبوری هم ماموریت بری هم بری یه سری جاها رو مثله چشمه آبگرمو روباهو ... رو پیدا کنی تا یه کم کاراکترت قوی تر شه
اکت دو شروع میشه خود بازی می گه
توصیه مهم: بازی یه سیستم اتوسیو داره شدیدا هم کارآمده ولی همیشه دو ساعت یه بار یه سیو بکن

• Like
Reactions: S@eEd and Taha75

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513

با ژاپنی قشنگ حس اون دنیای ژاپن اون موقع منتقل میشه به نظرم به جز ژاپنی نباید بازیش کرد.

• Like
Reactions: soltanmasoud

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من اصن نتونستم جاپونی برم این بازی رو. دلیل اصلی هم وُیس‌اکتور نقش جین که صدای زورو از انیمه‌ی وان‌پیس رو هم به عهده داره، بود. کلا اون حس و حال بازی رو میگرفت ازم :D صدای انگلیسی جین رو کاملا ترجیح میدادم ولی در مورد بقیه، هر دو صداشون خیلی خوب بود برای من.

• Like
Reactions: soltanmasoud

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
من اصن نتونستم جاپونی برم این بازی رو. دلیل اصلی هم وُیس‌اکتور نقش جین که صدای زورو از انیمه‌ی وان‌پیس رو هم به عهده داره، بود. کلا اون حس و حال بازی رو میگرفت ازم :D صدای انگلیسی جین رو کاملا ترجیح میدادم ولی در مورد بقیه، هر دو صداشون خیلی خوب بود برای من.
اون بنده خدا رو هزار تا شخصیت حرف زده ، اینجوری که هر انیمه ای رو میبینیم باید یاد زورو بیوفتیم :D

• Smile
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر