PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
لایوش نهایتا 1080 بود که اونم بخاطر بیت ریت خیلی پایین کیفیت تصویر افتضاح بود . الان 4K با 60 فریم روی یوتوب هست برید ببینید که کسی توهم Downgrade نزنه !
از لحاظ گرافیکی فوق العاده ست و همون چیزی هست که تا الان دیدیم . تاکید میکنم 4K ببینید یا حتی الان 1080 ش هم از 1080 لایو خیلی بهتره . لایوش افتضاح بود مخصوصا روی صفحه بزرگ .

کامبت بازی جای سوال داره هنوز ، نمیشه تا بازی نکردی خیلی مطمئن راجع بهش حرف زد ، ولی توی این ویدیو من حس خوبی از کامبت نگرفتم .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,395
نام
سید محمد حسین
انصافا هر کی از را میرسه میگه فلان جاش منو یاد فلان بازی انداخت :D

این به نظرم مورد بدی نیست اساسا که این قدر بابتش ناراحت می شید :D

دیگه بدیهیه بازی های خوب از هم الهام می گیرن
مهم اینه تهش بازی حس خوب خودش رو داشته باشه یا نه
(که خب به نظرم داشت... حالا یکی حال نکرد با کلیت بازی، نظرشه دیگه)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
بهترین قسمت دمو؟ گشت و گذارش بوی Breath of the Wild می‌داد.
بدترین قسمتش؟ گیم‌پلی اون چیزی که می‌خواستم نبود. بوی Assassin's Creed می‌داد. این بو هم بوی بدیه راستش. :D

حالا کلی نکات مثبت/منفی دیگه هم داشت - مثل موسیقی و گرافیک فوق العاده، یا هوش مصنوعی ضعیف - اما بهترین و بدترینش برای من همین دو مورد بود.

اما به صورت کلی با یه پکیج خوب طرفیم. قطعا بهترین ساخته‌ی ساکرپانچ تا امروز. متا +85 هم براش کاملا در دسترسه. حالا باید صبر کرد و دید در آینده چه چیزایی قراره بهمون نشون بدن.

مهدی از کامبت یه بازی سامورایی واقع گرایانه که قرار نیست اکشن اغراق شده به سبک HnS های فانتزی داشته باشه چه انتظار دیگه ای میشد داشت که این تو نیست؟:D

یعنی سوشیما از اولم قرار نبوده از نظر کامبت به اون سمت بره، سکیرو طور هم نیست، سامورایی واقعا. اینکه شبیه AC هست یا نیستم چه اهمیتی داره خدایی؟:D مهم یه تلفیق درسته!

به هر صورت من که از این اسب سواری بی هدف کپی معنوی AC زلدا زده خیلی خوشم امده:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,069
نام
Ali
1274... دوره پيش سنگوكو+مخفي كاري نينجا وار 8->
بالاخره ميشه كات سين هاي شوگان توتال وار رو عملي اجرا كرد:D
دقیقا بعد دوسال و نیم صبر کردن
انتظار های من به شخصه براورده شد
بازی بی عیب نبود به نظر من ولی عیب ها در مقابل دستاوردها قابل چشم پوشی هستن
این بازی برای نوازش چشم ساخته شده
اما روی ps4 بازی رو نمیرم ، هرچقدر هم که طول بکشه صبر میکنم تا روی ps5 بازیش کنم

141917

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا قبول نیست خبرای اطاق فکر مایکروفنای سایتو اسپویل کردی میخواستم یهو سورپرایز شم :D
:D:D:D
===

ولی جدا از شوخی دوتا نکته داشت :D

اول اینکه ملت همه فکرا رفت طرف AC در صورتی که به نظر من بازی بیشتر Tenchu بود تا AC ، بخش مخفی کاری بازی تماماً Tenchu بود ! این خرت و پرت و ترقه پرت کردن ها ، گرپلینگ هوک ، بالای اون دیوار باریک ها ویمیساد و ... اینا چیزاییه که همه با خدا بیامرز Tenchu اومدن توی این سبک بازیا نه AC :D حافظه های گیمری تحلیل رفته :D

یه مورد دیگه هم وان هیت کیل ها اینجور که من شنیدم Energy Bar داشت ، که به ازای هر وان هیت کیل یه تعدادش خالی میشد و محدود میشد استفاده کرد. یه جورایی اسپشال اتک بود تا نرمال اتک :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
واقعا نمیدونم اینکه یه عده بخوان تعصب کورکورانه روی یه بازی بگیرن و هرجور شده خودشون رو قانع کنن، از کجا نشئت میگیره!؟

یه تریلر بیرون اومد، کلی آدم اونو دیدن و از دیدگاه هرکس، بازی یه سری نقطه ضعف داشت و یه سری نکته مثبت. همین
چقدر خوبه که هم به دیدگاه خودمون پایبند باشیم و هم راحت دیدگاه بقیه رو بشنویم اونم فقط و فقط به این دلیل که "هر آدمی یک سلیقه ای داره"

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
کلا دقت کردید سونی هر بازی میسازه کپی برداریه از نظر دوستان
یادمه لست معرفی شد همه شروع کردن این کپی برداری از اویل
گاد جدید یه کپی برداری درجه سه از خود لست !
گرن توریسمو کپی برداری از نیدفور اسپید
نمیدونم هورایزون کپی برداری از فارکرای
گادای قدیمی کپی برداری از دویل
انچ کپی برداری از تومب
کرش ماریو
و الی آخر
اصلا یه سری شاهکارن انتظار دارن مثلا سونی تو بازی ساختن بیاد نوع جدیدی از دوربین و شکل شمایل خلق کنه ولا کپیه
مثلا دوربین از زاویه 177 درجه شرقی رو کاراکتر باشه کاراکتر از تفنگ و شمشیر استفاده نکنه مخفی کاری نکنه کلا همه چیز باید برای اولین بار توسط بشر دیده شده باشه ! ولا کپیه
و جالبه همین بازیا عرضه میشن و شرکت ها موردعلاقه دوستان یکی یکی شروع میکنن به کپی از همین کپی ها ! چند نمونه مشهورش هم هست بخصوص یکیش که هنوز نیومده ولی خوب نام نمیبرم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
هوش مصنوعی توی مخفی کاری بنظرم موردی نداره... چون یکی برای نشون دادن قابلیت هاست برای این نمایشه، هم اینکه دشمن گیر سه پیچ میدن فان بودن مخفی کاری رو نابود میکنن:D
در هر صورت قضاوت بیشتر در این مورد بنظرم برای نمایش های اینده یا خود بازی باید گذاشت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر