PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,796

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بزنین دیگه تاپیکو :D یک نفر از پیرو مکتب کاتانا دست به کار شه بزنه ، فردا نمرات میریزه هنوز نه بحث کردیم نه پیش بینی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
احتمالا بازی داستان و ماموریت ها و باس فایت های عالی داره ، وگرنه اون گیم پلی و انیمیشن های که من دیدم نمیشه گفت مال کدوم نسل بودن ، کلا نابود بودن .... و کلا ویچر شکله ، گیم پلی و کامبت نابود ، باقی بخش ها عالی

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
@vaan 2

من گفتم تاپیک رو بزنید یعنی یه کار تمیز و مرتب مثل بقیه تاپیک ها ، نه اونی که شما ایجاد کردی ، نظرسنجیش هم که مسخره بازی بود رسما !! تاپیک زدن خیلی فرق داره با ارسال یه پست !

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
احتمالا بازی داستان و ماموریت ها و باس فایت های عالی داره ، وگرنه اون گیم پلی و انیمیشن های که من دیدم نمیشه گفت مال کدوم نسل بودن ، کلا نابود بودن .... و کلا ویچر شکله ، گیم پلی و کامبت نابود ، باقی بخش ها عالی
مبارزات که خیلی خوب به نظر میان، توی اون ویدئوی state of play زیاد جالب نشون ندادن مبارزات بازی رو ولی یه سری gif و ویدئو که بعدا منتشر شدن عالی بودن.
+
به نظر خودم بزرگترین نکات قوت بازی دنیاش، گشت و گذار، اتمسفر، موسیقی و کلا بخش های هنری بازی هستن :-"

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
115
نام
محمد حسین
3 ویدئوی off-screen از گیم‌پلی بازی لیک شده.

Ghost of Tsushima leaked gameplay footage (off-screen)

حقیقتا برای من ناامیدکننده بود. امیدوارم درصد زیادیش به خاطر بد بازی کردن این بنده خدایی که داشت بازی می‌کرد باشه، اما به صورت کلی انتظار کیفیت بیشتری از بازی داشتم.
برای اون دست از کسایی که اینو دیدن از لحاظ مبارزات بازی و سختیش تو ذوقشون خورد(مثل خود من) این بنده خدا باز مثل اینکه امروز یک سری دیگه ویدیو از بازی داده و توی اون منو های بازی رو که نشون میداده اشاره می‌کنه که چون نتونسته سیستم پری کردن بازی رو خوب یاد بگیره هی میمرده بازی رو روی easy میره... در نتیجه از این بابت می‌تونه خیالتون راحت باشه البته باز تا خودمون تجربه نکنیم نمیشه نظر نهایی داد...
IMG_20200713_170339.jpg

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
برای اون دست از کسایی که اینو دیدن از لحاظ مبارزات بازی و سختیش تو ذوقشون خورد(مثل خود من) این بنده خدا باز مثل اینکه امروز یک سری دیگه ویدیو از بازی داده و توی اون منو های بازی رو که نشون میداده اشاره می‌کنه که بازی رو روی easy میره چون نتونسته سیستم پری کردن بازی رو خوب یاد بگیره و ... در نتیجه از این بابت می‌تونه خیالتون راحت باشه البته باز تا خودمون تجربه نکنیم نمیشه نظر نهایی داد...
View attachment 153750
مشکل من صرفا به کامبتش مربوط نمی‌شه. بیشتر انیمیشنا و دنیای بازی ناامیدکننده بودن برام. دنیای بازی از نظر هنری خیلی خوبه و گرافیکش فوق‌العاده‌ست، اما خالی و Ubisoftـی به نظر می‌رسه. بعد بازی کردن RDR II و TW3 انتظار غنای بیشتری توی بازی‌های OW دارم. اینطور که به نظر میاد، نه NPCهای بازی جذابن، نه اتفاقات متنوع و جذابی (مثل random eventهای RDR II یا درگیری‌های جذاب و متفاوت با موجودات متنوع توی TW3) بین مراحل اصلی و فرعی تو دنیای بازی اتفاق می‌افته. انیمیشن‌های بازی‌ هم که... به نظرم اینا دقیقا از اونور بومی که Rockstar سر RDR II افتاد، افتادن! :D انگار تا حد خیلی زیادی انیمیشن‌های بازی فدای گیم‌پلی و سیستم مبارزاتش شدن و این شاید بازی رو به قول معروف "fun to play" بکنه و این دقیقا چیزیه که Sucker Punch بهش معروفه، اما من به شخصه انتظار realism بیشتری از Tsushima داشتم.

اما خب نمی‌شه کل بازی رو با این چندتا ویدئو قضاوت کرد. من انتظاراتم از بازی کمتر شده اما Tsushima نکات مثبت کم نداره و همچنان اگه از نظر داستان و شخصیت‌پردازی و گشت و گذار و محتوای فرعی کیفیت خوبی داشته باشه، می‌تونه موفق بشه به نظرم. در هر صورت طرفدارای بازی ازش لذت خواهند برد و متای بازی هم به نظرم ~84 می‌شه. :D

• Like
Reactions: just soccer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
مبارزات که خیلی خوب به نظر میان، توی اون ویدئوی state of play زیاد جالب نشون ندادن مبارزات بازی رو ولی یه سری gif و ویدئو که بعدا منتشر شدن عالی بودن.
+
به نظر خودم بزرگترین نکات قوت بازی دنیاش، گشت و گذار، اتمسفر، موسیقی و کلا بخش های هنری بازی هستن :-"
دیشب یه سری ویدیو لیک شده بودن ، تو این ویدئو ها خیلی بد بودن ،

Ghost of Tsushima leaked gameplay footage (off-screen)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
اولین نمایش بازی سال 2016 من خیلی خوشم اومد ولی بعدا با بازی کردن Infamous Second Son (به شدت برام ناامیدکننده بود) و دیدن نمایش های بازی به کل ناامید شدم از بازی. برای همین کلا توی این تاپیک این اولین پستم هست .

توی این سبک ها بازی های خیلی خوبی توی سالهای اخیر اومدن و نکته قدرتشون هم سیستم مبارزات بوده. خلاصه کار بازی خیلی سخته برای اینکه با توجه به سبکش بدرخشه. تا اینجا تنها نکته ای که واقعا نظرم را جلب کرده گرافیک هنری هست. حتی گرافیک فنیش هم بعضی جاها بالا پایین میزد.

البته سابقه داشته قبلا من به بازی امید نداشته باشم و خیلی سوپرایزم بکنه و خوب از آب دربیاد. امیدوارم اینم جز اون دسته باشه. منتظر میمونم که امتیازها و بازخوردها بیاد.

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
رفتم یکی لیکا رو دیدم خیلی خوشم اومد
چطوری میگین بد بود
من طرفدار اساسین مرحومم از همون اول از این بازی خوشم اومد چون منو یاد اون مینداخت
فقط نگران مبارزات بودم خوشم اومد
ولی نمی دونم تکرای میشه یا نه:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر