PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
هیچکدوم رو گوش نکردم فعلا تا بازی رو تموم کنم فقط یک ترک Tsushima Suite: II. Shurai که شاهکاره. چند ماهه که تو کف این آهنگ بودم و لحظه شماری میکردم براش.
شما ترک 7 رو گوش کن . میری فضا . بقیه رو بیخیال میشی .

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
557
نام
کامران
84 کم ولی اکث سایت مهم بش نمره 9 دادن gamesradar ign , خیلی های دیگه و اونایی که ضعیف دادن اکثرا بازی با اساسین مقایسه کردن سرنوشتش که مثل death stranding شد من که خوشحالم جون 47 نقد مثبت داشته

• Like
Reactions: mahdi1996

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
همیشه دوست داشتم بدونم تو ذهن آدما چه اتفاقی میوفته که نظرشون در مورد چیزی در آنی از ثانیه تغییر میکنه.مخصوصا بازیها و متاشون.

تو این 4 سالی که بازیسنتر نبودم , معمولا از متای بازیها هم خبر نداشتم. و بدون پیش برداشت , بازیها رو تهیه و تجربه شون میکردم. و این شد AC origins واسم یکی از بهترین تجربه های نسل شد و وقتی رفتم متای بازی رو چک کردم و دیدم 81 شده شوکه شدم. پیش خودم فکر کردم اگر قبل از تجربه بازی از متاش خبر دار میشدم چقدر ممکن بود تو تجربه بازیم و لذتی که ازش میبرم تاثیر بزاره؟

حالا هم میبینم دقیقا نمره ای که GOT گرفته تاثیر خودش رو چه خوب چه بد روی کسانی که حتی یک ثانیه ش رو هم تجربه نکردن گذاشته.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,778
نام
mohammad
SP مظلوم ترین استدیو سونی هست...
یعنی هستن کسایی که برای DG ماله میکشن اما بازی هایSP...!!!!!!!!!!
ND با تعداد نفرات بالاتر هنوز ow نساخته...چه توقعی از بقیه دارید؟
یکی میگه بازی مثل ساخته راکستار نیست...یکی دیگه با cdpr استدیو رو مقایسه میکنه...
چیزی که مشخصه اینا برای تجربه اولشون خوب عمل کردند...مشکلاتی هم که بازی داره میتونه تو نسخه های بعد رفع بشه...
بماند که ممکنه کل استدیو روی این بازی کار نمیکردند...!

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
SP مظلوم ترین استدیو سونی هست...
یعنی هستن کسایی که برای DG ماله میکشن اما بازی هایSP...!!!!!!!!!!
ND با تعداد نفرات بالاتر هنوز ow نساخته...چه توقعی از بقیه دارید؟
یکی میگه بازی مثل ساخته راکستار نیست...یکی دیگه با cdpr استدیو رو مقایسه میکنه...
چیزی که مشخصه اینا برای تجربه اولشون خوب عمل کردند...مشکلاتی هم که بازی داره میتونه تو نسخه های بعد رفع بشه...
بماند که ممکنه کل استدیو روی این بازی کار نمیکردند...!
کلا این عدده و تفکر اینکه "اگه از اینقدر کمتر شد اونجور میشه" کار خودش رو میکنه! :D یه دوستی همینجا گفته بود اگه متای بازی از X پایین تر شد ناامید میشم. حالا بر حسب اتفاق متای فعلی در حال حاضر روی همون عدد X وایستاده. :)) این وسط من واقعا نمیتونم بفهمم اگه این رفیقمون الان بازی رو بگیره و ازش لذت ببره، اما تا یکی دو هفته دیگه تعداد نقدا بیشتر بشه و متا پایین تر بیاد چه تغییری ایجاد میشه توی تجربش. :D

پ.ن: در مورد بخش آخر حرفتون، ساکر پانچ یه بار اعلام کرده بود مدل استودیوشون جوریه که همه با هم روی یه پروژه کار میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر