PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
منم اون لیک ها رو دیدم الان، همچنان راضیم از مبارزات :-" با اینکه طرف روی easy بازی میکرد و همش دکمه X رو پشت سر هم میزد، ولی ضربات یه سنگینی خاصی داشتن :-" مخصوصا finisher ها...
در کل درسته مبارزات اندازه بازی های تمام اکشن پیچیده نیستن ولی خوب بدم نیستن و برای این بازی کافین. (حالا نمیشه الان قطعی نظر داد ولی طبق همون تریلر ها و ویدئوی های دیشب)

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
نسل هشتم داره به پایان عمر خودش نزدیک میشه
ما موندیم و خاطرات این نسل ( چه خوب چه بد )

153933

به زودی با عرضه ی ghost of tsushima هم انحصاری های سونی در این نسل به پایان راه خودش میرسه

153934

فردا شاهد انتشار نقدها و نمرات متاتریک خواهیم بود . و امیدوارم همگی از این اثر دست پخت ساکرپانچ لذت ببریم . به همگی خوش بگذره انشالله

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
ساعت 4 و نیم بعد از ظهر امروز متای بازی منتشر میشه

154010

154016

من به شخصه حدس میزنم 90 رو رد کنه
چون کاملا پتانسیل داره

154015

گرچه این بازی جزو آثاری هست که پیش بینی کردن متا واسش غیر ممکن و حداقلیه اما خب من حدس میزنم که بتونه 90 رو رد کنه . امروز همه چی مشخص میشه !!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
ساعت 4 و نیم بعد از ظهر امروز متای بازی منتشر میشه

View attachment 154010

View attachment 154016

من به شخصه حدس میزنم 90 رو رد کنه
چون کاملا پتانسیل داره

View attachment 154015

گرچه این بازی جزو آثاری هست که پیش بینی کردن متا واسش غیر ممکن و حداقلیه اما خب من حدس میزنم که بتونه 90 رو رد کنه . امروز همه چی مشخص میشه !!
بالاترین متایی که این بازیی در بهترین شرایط بتونه بگیره 88 هست
بالای 90 رو حتی نمیشه تصورش کرد
زیادیی دل خوش نکنید به متای 90

• Like
Reactions: moxA.J

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درواقع ساعت 18:30 نقدها منتشر میشن:D
___
آقا ‏من ژاپنی بلد نیستم ولی این فونت رو که میبینم ناخودآگاه تیتراژهای کل کارهای کوروساوا و کوبایاشی میاد تو ذهنم?

IMG_20200714_134955.jpg
IMG_20200714_134952.jpg
IMG_20200714_134950.jpg

احساس میکنم تو این تریلر به ویدئوها یه افکتی دادن که شبیه فیلم‌های رنگی قدیمی سینما سامورایی شده مثل Ran و Kagemusha
امیدوارم این هم جزو optionهای بازی باشه:p

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
827
نام
رضا
نسل هشتم داره به پایان عمر خودش نزدیک میشه
ما موندیم و خاطرات این نسل ( چه خوب چه بد )

View attachment 153933

به زودی با عرضه ی ghost of tsushima هم انحصاری های سونی در این نسل به پایان راه خودش میرسه

View attachment 153934

فردا شاهد انتشار نقدها و نمرات متاتریک خواهیم بود . و امیدوارم همگی از این اثر دست پخت ساکرپانچ لذت ببریم . به همگی خوش بگذره انشالله

دقیقا با عرضه این بازی پرونده انحصاری های سونی هم تو نسل 8 بسته میشه. امیدوارم این بازی خوش بدرخشه. شخصا که فارق از هر نوع امتیاز این بازی رو انجام میدم. چون عاشق این سبک هستم. ولی این اخر نسلی غم عجیبی وجود من رو گرفته اونم اینه وقتی به گذشته فکر میکنم و قیمت کنسول و بازیها . همه از هر نو قشری میتونستن دیر یا زود کنسول و بازیهای مورد علاقشون رو تهیه کنن و لذت ببرن از این تفریح جلا دهنده روح و روان . ولی الان با وضعی که توش هستیم قیمت کنسول ها و بازیها رو میبینم اصلا نمیدونم نسل بعد قرار چی بر سر خیلی از ماها بیاد(منظورمو کلی گفتم ولی اینجا جماعت گیمر مد نظرمه). یعنی واقعا میتونیم نسل بعد هم کنسول یا کنسول ها و بازیهای مورد علاقمون رو بگیریم یا اینم مثل خیلی چیزای دیگه در اینجا دست نیافتنی میشه. شخصا دوست نداشتم حالا حالاها این نسل تموم بشه با این اوضاع. مخصوصا نمایشهایی که بازیهای به اصطلاح نسل بعدی تا الان داشتن فرق خاصی از نظر گرافیک نداشتن با این نسل. همش برمیگرده به سیاست شرکت ها و گرنه کافیه به لست دو یا همین گوست نگاه بندازید ( خیلی بیشتر هستن) تا متوجه بشید از 90 درصد بازیهایی که تا الان برای نسل بعد معرفی شدن گرافیک بیشتری دارن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
دقیقا با عرضه این بازی پرونده انحصاری های سونی هم تو نسل 8 بسته میشه. امیدوارم این بازی خوش بدرخشه. شخصا که فارق از هر نوع امتیاز این بازی رو انجام میدم. چون عاشق این سبک هستم. ولی این اخر نسلی غم عجیبی وجود من رو گرفته اونم اینه وقتی به گذشته فکر میکنم و قیمت کنسول و بازیها . همه از هر نو قشری میتونستن دیر یا زود کنسول و بازیهای مورد علاقشون رو تهیه کنن و لذت ببرن از این تفریح جلا دهنده روح و روان . ولی الان با وضعی که توش هستیم قیمت کنسول ها و بازیها رو میبینم اصلا نمیدونم نسل بعد قرار چی بر سر خیلی از ماها بیاد(منظورمو کلی گفتم ولی اینجا جماعت گیمر مد نظرمه). یعنی واقعا میتونیم نسل بعد هم کنسول یا کنسول ها و بازیهای مورد علاقمون رو بگیریم یا اینم مثل خیلی چیزای دیگه در اینجا دست نیافتنی میشه. شخصا دوست نداشتم حالا حالاها این نسل تموم بشه با این اوضاع. مخصوصا نمایشهایی که بازیهای به اصطلاح نسل بعدی تا الان داشتن فرق خاصی از نظر گرافیک نداشتن با این نسل. همش برمیگرده به سیاست شرکت ها و گرنه کافیه به لست دو یا همین گوست نگاه بندازید ( خیلی بیشتر هستن) تا متوجه بشید از 90 درصد بازیهایی که تا الان برای نسل بعد معرفی شدن گرافیک بیشتری دارن.

خب کلیت حرفتون که درسته و این مشکلات هست متاسفانه و کلا زندگیمون رو هواست و حتی بنظرمن از این هم بدتر میشه و وضعیت کنسول نسل بعد که هیچ ، وضعیت جونمون هم مشخص نیست :D
ولی در مورد پیشرفت نسل بعد اینکه الان بخوایم قضاوت کنیم کاملا اشتباهه . همیشه اول هر نسل مخصوصا بخاطر عرضه ی بازیهای بین نسلی، پیشرفت چشمگیری رو نمیبینیم ولی شما شک نکن که با توجه به سخت افزار فوق العاده ی نسل بعد ، پیشرفت گرافیکی رو حتما در سال دوم بطور واضح خواهیم دید ، و مثل همیشه حتی بهترین بازیهای این نسل هم قدیمی بودنشون به چشم میاد.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
827
نام
رضا
خب کلیت حرفتون که درسته و این مشکلات هست متاسفانه و کلا زندگیمون رو هواست و حتی بنظرمن از این هم بدتر میشه و وضعیت کنسول نسل بعد که هیچ ، وضعیت جونمون هم مشخص نیست :D
ولی در مورد پیشرفت نسل بعد اینکه الان بخوایم قضاوت کنیم کاملا اشتباهه . همیشه اول هر نسل مخصوصا بخاطر عرضه ی بازیهای بین نسلی، پیشرفت چشمگیری رو نمیبینیم ولی شما شک نکن که با توجه به سخت افزار فوق العاده ی نسل بعد ، پیشرفت گرافیکی رو حتما در سال دوم بطور واضح خواهیم دید ، و مثل همیشه حتی بهترین بازیهای این نسل هم قدیمی بودنشون به چشم میاد.
اونکه بله . 100 درصد موافقم. منم منظورم بازیهایی بود که تا الان معرفی شدن. یعنی اگه همون یکی دو سال هم کنسولها نسل بعدی دیرتر معرفی میشدن برای ما بازم غنیمت بود. و گرنه کلی بخوایم بگیم بالاخره تو هر نسلی کم کم اختلاف تکنیکی با نسل قبل تر از خودش نمایان میشه

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
564
ساندترکهای بازی
حجم 254 مگ
Ghost_of_Tsushima

هیچکدوم رو گوش نکردم فعلا تا بازی رو تموم کنم فقط یک ترک Tsushima Suite: II. Shurai که شاهکاره. چند ماهه که تو کف این آهنگ بودم و لحظه شماری میکردم براش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر