PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
679
سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال دارم بین گوست و nioh 2 و sekiro موندم نمیدونم کدومو رو شروع کنم شما چی پیشنهاد میکنید؟
اینقدر گاد او وار رو بازی کردم زده شدم😂

• Like
Reactions: khasanoor4

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
296
نام
نوید
سلام دوستان وقت بخیر
یه سوال دارم بین گوست و nioh 2 و sekiro موندم نمیدونم کدومو رو شروع کنم شما چی پیشنهاد میکنید؟
قطعا sekiro
اب دستته بزار زمین بازی رو شروع کن.

• Like
Reactions: saeedonly

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دوستان وقت بخیر

۳تا سبک کاملا متفاوت هستن و بستگی به مودت داره. در نهایت هر ۳ عنوان رو باید تجربه کنی چون خیلی خوبن. ولی من بخوام از بین این ۳تا یکی رو بگم که اول شروع کنی سوشیما رو پیشنهاد میکنم چون خودم زندگی کردم تو دنیای بازی. به شدت زیبا و چشم‌نوازه این بازی. داستان و شخصیتای خیلی خوبی داره. کلی ساید کوئست و اکتیویتی متنوع و جذاب داره. اگه بتونی dlc ایکی آیلند رو هم تجربه کنی که چه بهتر.
NioH 2 که بازی سولزبورنی هستش ولی با گیم‌پلی خاص خودش. با اینکه از نظر گرافیکی و طراحی محیط فرق خاصی با نسخه اول نداشت اما اضافاتی که توی گیم‌پلی داشت همچنان جذاب نگهش داشت
سکیرو هم به شخصه وقتی به وسطای بازی رسیدم ولش کردم چون اعصابم نمیکشید :D ولی خب بازی خیلی خوش ساخت و یونیکی هستش

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
۳تا سبک کاملا متفاوت هستن و بستگی به مودت داره. در نهایت هر ۳ عنوان رو باید تجربه کنی چون خیلی خوبن. ولی من بخوام از بین این ۳تا یکی رو بگم که اول شروع کنی سوشیما رو پیشنهاد میکنم چون خودم زندگی کردم تو دنیای بازی. به شدت زیبا و چشم‌نوازه این بازی. داستان و شخصیتای خیلی خوبی داره. کلی ساید کوئست و اکتیویتی متنوع و جذاب داره. اگه بتونی dlc ایکی آیلند رو هم تجربه کنی که چه بهتر.
NioH 2 که بازی سولزبورنی هستش ولی با گیم‌پلی خاص خودش. با اینکه از نظر گرافیکی و طراحی محیط فرق خاصی با نسخه اول نداشت اما اضافاتی که توی گیم‌پلی داشت همچنان جذاب نگهش داشت
سکیرو هم به شخصه وقتی به وسطای بازی رسیدم ولش کردم چون اعصابم نمیکشید :D ولی خب بازی خیلی خوش ساخت و یونیکی هستش
ممنون . سکیرو اصلا تو بازی گیر نمیاد نمیدومم چرا
گوست هم قیمتش فضاییه 😨😢

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بازی رو دارم انجام میدم
این مستر ساکای چرا دستش کجه .. هر جا میره غارت میکنه این بدبخت بیچاره ها رو ... کاری با این ژاپنی ها کرد که مغول ها هم جلوش کم آوردن...بی خود نبود نسل سامورایی ها منقرض شد ...
هرکی رو هم آزاد میکنه تا پولش رو نگیره نمیزاره بره ... معنی شرافت ژاپنی هم فهمیدیم ...
فکر کنم آخرش عموش میاد میگه داداش شما جیب مردم رو نزن کمک نخواستیم
همش نگرانم آخر بازی جیب ما رو هم بزنه :))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بازی اصلی برو تموم کن . اگه دیدی باهاش دوس داری هی ادامش بدی , بخرش .
شاید تا اون موقع تخفیف هم بخوره
بازی که شاهکاره فکر نکنم کسی بازی رو دوست نداشته باشه
ولی خوب 30 دلار هم خیلی پوله برای ما

• Like
Reactions: Little John

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا ارزش داره 30 دلار بدم بخرمش؟ چند ساعت طول کشید تموم کنید؟

ارزش داشتن یه چیز کاملا نسبی و شخصیه. صرف نظر ازینکه پول کمی نیس برای ما، برای یکی ارزش داره برا یکی نداره. ضمن اینکه اگه اضافه شدن قابلیت‌های دوال سنس واست مهم نیس میتونی فقس ۲۰تا بدی برای خود dlc. به نظر من کاملا ارزش داشت چون ایکی آیلند واقعا زیبا و چشم نواز طراحی شده مثل بازی اصلی اما مناظر جدید زیادی داره. اکتیویتی‌های جدید داره. یه سری سورپرایز خیلی خوب تو بازی هست که شامل ایستر اگ از چندتا انحصاری PS هستش. داستان بازی و شخصیت منفی خیلی خوبه. ساید کوئستای خیلی خوبی هم داره. به طور کلی خیلی DLC خوب و پرپیمونی بود ولی اگه ۲دلی و عجله نداری میتونی صبر کنی تا کریسمس چون قطعا آف میخوره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان میشه راهنمایی کنید

DLC اگر فقط بخش اصلی داستانی رو بری چند ساعته تموم میشه ؟

DLC اگر بخش داستانی و ماموریت های فرعی رو بری چند ساعت طول میکشه ؟

آپگرید قابلیت های PS5 در مبارزات و کمان کشی و ... واقعا حس خوبی رو منتقل میکنه که ارزش 10 دلار هزینه بیشتر رو داشته باشه ؟؟؟ ( 10 دلار برای ما الان میشه 300 هزار تومن ولی برای یک خارجی میشه پول یک فنجون قهوه ~X()

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر