PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان من تازه میخوام بازیو تجربش کنم
یه سوال آنلاین این بازی کسی توش پیدا میشه یا خلوته ؟
و این که خواستم قانونی ظ ۲ بگیرم موندم بین این و سکیرو 😔
این و سکیرو هیچ شباهتی به هم ندارن سکیرو دنیاش سولز لایکیه و گیم پلیش کاملا یونیک خودشه ولی این از نظر گیم پلی خیلی شبیه اساسین کرید هاست البته جهان بازی رو دوست دارم ولی کلیت بازی شبیه اساسین های جدیده

• Like
  • Cool
Reactions: all4u and Taha75

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
این و سکیرو هیچ شباهتی به هم ندارن سکیرو دنیاش سولز لایکیه و گیم پلیش کاملا یونیک خودشه ولی این از نظر گیم پلی خیلی شبیه اساسین کرید هاست البته جهان بازی رو دوست دارم ولی کلیت بازی شبیه اساسین های جدیده
مرسی وضعیت آنلاین چطوره؟

...ali...

کاربر سایت
Apr 7, 2023
29
دوستان کسی مشکل باک تاچ پد ps5 رو تو این بازی نداره؟ بعد از اینکه فشارش میدی و از حالت stealth بیرون میاد چهار تا علامت فلوت زدن و شمشیر و باد و .. اینا گیر میکنن رو صفحه تا دسته رو خاموش روشن نکنی نمیرن. طاهرا بلکه نرم افزاری دسته ی ps5 می‌تونه باشه چون توی دموی دسته بازی astro هم این اتفاق میفته. با یک دسته نو دیگه هم امتحان کردم همینه . تو اینترنت هم خیلی ها این مشکل رو دارن . نمی‌دونم چکار کنم رو اعصاب هست . Database rebuilding هم کمکی نکرد . مشکل اینجاست تاچ پد فکر می‌کنه هنوز انگشتت روش بعد از اینکه برش می‌داری .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
دوستان کسی مشکل باک تاچ پد ps5 رو تو این بازی نداره؟ بعد از اینکه فشارش میدی و از حالت stealth بیرون میاد چهار تا علامت فلوت زدن و شمشیر و باد و .. اینا گیر میکنن رو صفحه تا دسته رو خاموش روشن نکنی نمیرن. طاهرا بلکه نرم افزاری دسته ی ps5 می‌تونه باشه چون توی دموی دسته بازی astro هم این اتفاق میفته. با یک دسته نو دیگه هم امتحان کردم همینه . تو اینترنت هم خیلی ها این مشکل رو دارن . نمی‌دونم چکار کنم رو اعصاب هست . Database rebuilding هم کمکی نکرد . مشکل اینجاست تاچ پد فکر می‌کنه هنوز انگشتت روش بعد از اینکه برش می‌داری .
این مشکل و منم داشتم و کم کم جهت بالای انالوگ هم کند شد.
من رو دسته کاور انداخته بودم.
اونو دراوردم و به توصیه دوستان زدم به لپ تاپ تا چک کنم ولی به طرز عجیبی بعد از تست تو لپ تاپ و ریست درست شد !!!
هنوز خودمم نفهمیدم چی شد و چطور درست شد ولی منم بازیو همون مدلی تموم کردم....

• Like
Reactions: ...ali...

...ali...

کاربر سایت
Apr 7, 2023
29
جلل خالق از این مشکلات عجیب غریب پس . زدی رو لپ تاپ فقط کاری باش نکردی ؟ بعد دسته رو منظورت هست ریست کردی سخت افزاری با سوزن ؟ یا اینکه کار دیگه ای کردی ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,473
نام
امین
جلل خالق از این مشکلات عجیب غریب پس . زدی رو لپ تاپ فقط کاری باش نکردی ؟ بعد دسته رو منظورت هست ریست کردی سخت افزاری با سوزن ؟ یا اینکه کار دیگه ای کردی ؟

زدم به لپ تاپ و رفتم تو بازی سایبرپانک دیدم دسته درسته 😐😐😐 ولی ویبره دسته قطع نمیشد!!! با اینکه از تنظیمات بازی 0 کردمش!
تست زدم دیدم همه چی درسته و دسته عادی کار میده گذاشتم کامل شارژش خالی شد و بعد که زدم به کنسول که شارژ بشه ریست با سوزن انجام دادم و وقتی فول شارژ شد خود به خود درست بود.

• Like
Reactions: Taha75

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا من داشتم بازی رو برای بار دوم (اینبار با DLC) میرفتم، گفتم آرمور گوست رو بگیرم بعد برم سراغ DLC که یادم اومد تو اکت ۳ جین ساکای بیچاره تبعید میشه از محل زادگاهش. :D الان تا وقتی داستان اصلی رو تموم نکنم به DLC دسترسی ندارم؟

• Like

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
آقا من داشتم بازی رو برای بار دوم (اینبار با DLC) میرفتم، گفتم آرمور گوست رو بگیرم بعد برم سراغ DLC که یادم اومد تو اکت ۳ جین ساکای بیچاره تبعید میشه از محل زادگاهش. :D الان تا وقتی داستان اصلی رو تموم نکنم به DLC
فک کنم تا یه جاهاییش نشه ولی بعدش میشه😆

• Like
Reactions: Taha75 and Ludens

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اولا اساسین های جدید بعد چند ساعت آدم دچار تهوع می شه از بس ماموریت ها در پیت و تکراری و زجر آور هستند اما سوشیما اولا الزام نمی کنه ماموریت های فرعی رو بروی دوما ماموریت های فرعی حتی جذاب تر از اصلی ها هستند . حتی پیدا کردن اشیا باستانی با اون داستان های مرموز و جالب خیلی لذت بخشه

کلا سوشیما جواهر هستش و نباید با اساسین های اخیر اصلا مقایسه بشه .

• Like
Reactions: milad3d

...ali...

کاربر سایت
Apr 7, 2023
29
زدم به لپ تاپ و رفتم تو بازی سایبرپانک دیدم دسته درسته 😐😐😐 ولی ویبره دسته قطع نمیشد!!! با اینکه از تنظیمات بازی 0 کردمش!
تست زدم دیدم همه چی درسته و دسته عادی کار میده گذاشتم کامل شارژش خالی شد و بعد که زدم به کنسول که شارژ بشه ریست با سوزن انجام دادم و وقتی فول شارژ شد خود به خود درست بود.
مشکل سخت افزاری بود یک دسته دیگه خریدم . شانس اوردم تونستم اونم عوض کنم. ولی واقعا بازی با استلس جداب تر میشه . این کلید نیازه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر