GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اخه عزیز دل یکی این کارو با خودتون بکنه درسته که 1 نفر جای یکی دیگه بازی کنه ؟؟؟؟ واقعا به دلخوری صدمه زدن به رفاقتتون تو لایو میارزه؟؟ چرا اشتباه اتفاقا یه بازی دوره همیه محمد هم میتونست کنار بکشه ولی رفت 3 نفر رو جور کرد اومد شرکت کرد مسابقه المپیک نیست هرچند برای اون اقای معلوم حال حکم المپیک داره ...محمد هم شرایط شمارو داشت ولی کنار نکشید ایراد نداره بازیه میگذره حده اقل برای احترام به دوستاتون تا اخر حتی تشریفاتی هم شده شرکت کنین

ببینید همون اقای معلوم حال داره به ریشتون میخنده که راحت 1 نفری اومده همتون رو بهم ریخته... قصدش هم همین بوده با کنار کشیدنتون فقط دارین خواسته اونو عملی میکنین ببین یه ادم چقدر باید بدبخت باشه که بازی اینقدر براش مهم باشه که که بیاد توش از این کارا کنه که مثلا یه تورنومنت مجاری رو بهم بزنه ....برای احترام به همدیگه و احترام به برگرازکننده های این دوره که براش زحمت کشیدن نزارین یه ادم مریض باعث شه بینتون تفرقه پیش بیاد ا

بازی این 2 تیم دوباره برگرا میشه از تیم beginners درخواست میشه یه بازیکن جدید معرفی کنه
مهران عزیز اگه با وجود ومپایر میومدیم همه ی بازی ها رو می بردیم و یه نتیجه ی خفنی رو می گرفتیم درسته که به ما شک کنند و اعتراض کنند ولی ما چه بازی هایی که باختیم و چه بازی که بردیم رو به ما اعتراض کردند، و بازی که بردیم رو اگه اقای ومپایر با اختلاف مثلا 30 تا kill از ما بیشتر بود درسته بچه ها اعتراض کنند ولی اگه ی نتیجه بازی رو ببینید مثلا امید با ومپایر 5 یا 6 اختلاف kill با هم داشتند. یا تو بازی دیشب دوستم نعیم توی لیدربورد از همه بالاتر بود.
من با محمدرضا که بازی می کنم واقعا بگم بازیش از من یکی بهتره. حالا چه کنیم که از شانس ما محمدرضا با امین توی یه اپارتمان با هم زندگی می کنند.
یا مثلا نعیم هم دیشب و هم امشب با اینکه تازه کار بود واقعا بازیش قشنگ بود و حتی بهتر از من نتیجه گرفت.
به هر حال چه نتیجه ی بازی مردود یا نامردود دوست من امید به طور جدی از مسابقه کنار رفت. ومپایر رو هم که بن می کنید. یعنی باید 2 نفر هم تیمی پیدا کنم که کار بسیار سختیه. همین 4 نفر قبلی رو با هزار بدبختی با هم هماهنگ کردمشون. یکی گلدش تموم شده بود یکی مثل خودم اینترنتش پوکیده بود که توی این چند روز همه ی این چیزا رو اوکی کردم واسه مسابقه. اگه 2 نفر دیگه هم پیدا کنیم این تیم، تیم بشو نیست و بهتر همون که از مسابقه بریم کنار. نتیجه رو هم بزنید به نفع تیم مقابل.
خلاصه سرتون درد اورده باشم معذرت.

omid3d

کاربر سایت
Feb 24, 2011
21
نام
omid
هووووووی... بفهم چی میگی.دهنتو باز میکنی هر چی به تیم ما میگی.تو کی هستی که بازیو مردود اعلام می کنی.تهمت میزنی.چشم ندارین ببینین یه بازی خوب کردیم.عوضی بازی به کارای تو میگن که بازیو مردود اعلام می کنی.تو 100% مطمئنی کس دیگه ای جای vampire بازی می کرد؟من حاظر نیستم به خاطر یه تورنمت مسخره دوستامو (cptها)وjondola و پویا و بقیه رو از خودم ناراحت کنم.
ممنون نورنمنت راه انداختید ولی با این حاشیه ها و نحوه داوری شکمی اصلا ارزششو نداشت.:-q
از همه دوستام توی تورنمت که تیم ما باعث ناراحتیشون شده معذرت می خوام.
ما ادمای مریض هم میریم تا شما از تورنمنت لذت ببرید.
خیر پیش

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
امید عزیز و روشن عزیز من ازتون همیجا عذر میخوام من مهرانو از نتیجه و داستان دیشب در جریان قرار ندادم به خاطر همین از روی چند تا پست که به قانون بر میگشت و این اتفاق پیش زمینه داشت نتیجه گرفت ولی من همینجا اعلام میکنم تیم شما دیشب 3 بر 0 تیم مقابل برد و هیچ شکی هم نیست و ازتون همینجا تشکر میکنم... برای اینکه قانون مسابقه رعایت بشه VAMPIRE به طور کل از مسابقات حذف میشه و ازتون میخوام یک بازیکن جایگزین انتخاب کنید... ممنون

ashkan1374

کاربر سایت
Aug 16, 2009
80
جدن یه نگا بندازین به 2 صفحه ی اخر خیلی با مزس. اخ یادم رفت بگم امین هستم
اقا بازی من اصلا سطل اشغال خوبه؟ولی اگه 2 تا بازی اخرو نگا کنی vampire بیچاره یه لحظه هم کمپ نکرد.حالا مهم نی اقای نا معلوم حال میگم میخوای این طوری کن :
تیم مارو که حذف کردین تیم پویا و روشن و محمد و سروش و مسعود و از بازی بن کن البته با توجه به مدارکی که از 20 سال پیش جمع کردی (که همشون رپیید زدن و تو هم که لگ داشتی و همه هم که بات میکشن) بعد بیا مهرداد و هومن و بزن کنار کاپ قهرمانی رو ببر بالا تا معروف شی ها خوب نیس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟=))
تو مشکل روحی داری بیچاره یه نگا بنداز به COM های قبلیت مشکل روحی و ..........:((

---------- نوشته در 10:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 AM ارسال شده بود ----------

اشکالی نداره اگه فک میکنین من بازی کردم VAMPIRAM بندازین بیرون مشکلی نیس امید و روشن و نعیم واسه چی بازیو میخواین ول کنین یکیو انتخاب کنین ببرین بازی هارو ادامه بدین فقط قبلش یه بررسی بکنین ببینین طرف اگه نمیتونه اقای نامعلوم حالو بزن ببرینش و الا که فک کنم اونم واسش پرونده های جنایی میارن که طرف قاتل در اومده و باید بن بشه =))
دمتون گرم (روشن امید نعیم)

آخرین ویرایش:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
من از روشن و اميد ميخام كه دنبال 1 نفر ديگه بگردن/اصلا خودم چند نفر را پيشنهاد ميدم و شما بهترين ها را انتخاب كنيد
اصلا جاي نگراني نيست
ما اصلا نميخايم با خاطره بد اين تورنمنت براتون تمام بشه
مسعود جان دليل ناراحتيت را ميدونم و بهت حق ميدم و ازت ميخام كه رفاقت ها را به خاطر اين مسائل بچگانه نبري زير سوال
جدا كانكشن خودت و حميد جز بدترين كانكشن هاست و توي همه بازي ها لگ داري حتي بازي با من ////بيا خودم هاست مسابقاتت ميشم تا لگ نداشته باشي;)

مهرداد جان اگر امكانش هست بازي شنبه ما را به 5 شنبه تغيير بده

Turning Gears

کاربر سایت
Aug 2, 2012
2
نام
Aref
می بینم که ترسوا پستامو پاک کردن!

---------- نوشته در 01:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

تورنومنت به این مسخره ای تو عمرم ندیده بودم

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
می بینم که ترسوا پستامو پاک کردن!

---------- نوشته در 01:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

کاش اون قدر مرد بودی رو حرفت وایمسادی! اگه به نظرت مسخره هست این قدر یوزر جدید نمیساختی و خودت رو تو این تاپیک به آب و اتیش نمیزدی....

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
هووووووی... بفهم چی میگی.دهنتو باز میکنی هر چی به تیم ما میگی.تو کی هستی که بازیو مردود اعلام می کنی.تهمت میزنی.چشم ندارین ببینین یه بازی خوب کردیم.عوضی بازی به کارای تو میگن که بازیو مردود اعلام می کنی.تو 100% مطمئنی کس دیگه ای جای vampire بازی می کرد؟من حاظر نیستم به خاطر یه تورنمت مسخره دوستامو (cptها)وjondola و پویا و بقیه رو از خودم ناراحت کنم.
ممنون نورنمنت راه انداختید ولی با این حاشیه ها و نحوه داوری شکمی اصلا ارزششو نداشت.:-q
از همه دوستام توی تورنمت که تیم ما باعث ناراحتیشون شده معذرت می خوام.
ما ادمای مریض هم میریم تا شما از تورنمنت لذت ببرید.
خیر پیش
تهمت؟؟؟؟هویییییی؟؟؟؟؟ شما حواست هست داری با کی حرف میزنی؟؟؟ من طرف حسابم با شما بود ؟؟؟ گفتم تقصیر شماست که شما ناراحت میشی؟؟؟؟
این مسئله ای بود که از بازی قبل هم مطرح بود که تیم pill4gers هم اومدن به این مسئله اعتراض کردن و حالا brothers to the end یعنی کلا 8 نفر دارن چرند میگن با بنده... و حق با شماست اگه رفاقت یا هر چیز دیگه برای شما ارزش داره پس سعی کن ناراحتشون نکنی نه اینکه فقط حرف شعار باشه .. در صورتی که به خود بنده هم 2 3 بار ثابت شد که ایشون خودش نیست حالا مهم نیست من که به شخصه اصلا دیگه کاری ندارم که هر کسی اینجا دهن به دهن بشم با هر نوع ادبیات ولی هر حرفی هم زدم بخاطر تورنومنت بهتر بازی بهتر بوده حالا با هر لحنی وقتی میام میبینم 2 تا تیم که از بچه های با اخلاق تشکیل شده از این مسئله تا حدی ناراحتن که از مسابقه میخوان کنار برن دیگه نمیتونم وایسم نگاه کنم در صورتی که خودمم میدونم حالا هر جور میخواین قضاوت کنین ولی خودتون رو گول نزنین منم دیگه کاری ندارم به این قضیه و از مسئله قضاوت هم انصراف میدم چون دیگه اعصاب سر کله زدن ندارم خوش باشین
میخوام من مهرانو از نتیجه و داستان دیشب در جریان قرار ندادم
دیگه نمیخواد م خبرم کنی چون دیگه کاری با قضاوت ندارم این مسئله داره باعث میشه حتی منو توام بحثمون شه از اقایونی که احساس میکنن از جانب من بهشون توهین شده معذرت میخوام ولی وقتی یه عده نمیتونن به یه قانون 8 خطی احترام بزارن و پروفایلشون رو دست اینو اون ندن هیچ کدوم از این مسائل پیش نمی امد
جای منم یکی دیگه رو بزار که دست تنها نباشی به نظرم M F 6 O W محمد بهترین گزینست

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
PILL4GERS(3 Players) 0-3 HAYABUSA
:d
میخواستم فقط یه چیزی بگم اونم اینه که
آقا درست بازی کنید:d
یه برد اینقدر ارزش نداره که اعصاب تیم مقابل رو له کنید:d
شوخی کردم موفق باشید

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
به خاطر گل روی محمدجان و بقیه دوستان هم که شده این تورنمنت رو ادامه میدیم، و از 2 نفر از دوستانی که میتونن، تقاضای همراهی برای تورنمنت میشه.
در حال حاضر این تیم دو بازیکن داره: خودم (roshan gh) و نعیم(Mr FORTY SEVEN). هیچ کدوم از ما هم بازیمون حرفه ای نیست و تقریبا تازه کاریم و دوستانی که میخوان همراهی کنن انتظار بردن مسابقات رو نداشته باشن.
خیلی ممنون

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
نتايج دو بازي امشب:

Gears Conscript 3
HAYABUSA 0
MVP: M F 6 O W

black tension 3
brothers to the end 1
MVP: Sh4dOw D4nCeR X

بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق
راستش من یکی که آمادگی بازی تو mercy رو نداشتم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر