GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام متین جان و مسعود عزیز خدمتتون عرض کنم من سرم خیلی شلوغه و وقت کافی حتی برای بازی کردن هم ندارم اگه خودتون دوست دارید یک تاپیک تورنومنت بزنید گفتم من یک وقتی مانع تصمیم شما نشم خدایی نکرده و ایشاالله موفق باشید...

خب دیگه متین اقا مهرداد اجازه رو صادر کرد پاییه ای بریم تو کارش البته رفقای قدیمی تر از ما هم هستن که امیدوارم بی احترامی نشه دوستانی که موافق تورنومنت زمستانی گرز هستند بیان اعلان کنن ببینیم چند چندیم
GEARS OF WAR 3 FINAL BATTLE به زودی ...
می گم تورنو منت بعدی رفت دیگه واسه جاجمنت!
نه داش علی گرز 3 یه تورنومنت دیگه کم داره فکر کنم استقبال خوبیم بشه :D

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
تو زمستون بازیکن خیلی کمتر از این تورنومنت میشه چون بیشترشون مدرسه ای هستند و نیمیان

---------- نوشته در 05:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

منم که میخوام بازی های انحصاری بازی کنم شاید تیم ماهم حاظر نشد

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
تو زمستون بازیکن خیلی کمتر از این تورنومنت میشه چون بیشترشون مدرسه ای هستند و نیمیان

---------- نوشته در 05:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

منم که میخوام بازی های انحصاری بازی کنم شاید تیم ماهم حاظر نشد
احتمالا بازیها برای روزهای چهار شنبه پنج شنبه و جمعه باشه که دوستانی که به مدرسه میرن مشکلی نداشته باشن در ضمن تیم شما مدعی قهرمانیه خوشحال میشیم شرکت کنید به زودی تاپیکش رو میزنیم

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
همونطور که اکثر دوستان در جریان هستند ما هر ساله با اغاز فصل تابستان تورنومنت هایی برگذار میکنیم اما این بار بر خلاف سال های قبل تورنونمنت داخل خود forum بلک تاسک هست جهت کنترل بهتر دوستانی که مایل به شرکت در مسابقه هستند به این لینک زیر مراجعه کنند فقط اشاره کنم نیازی به ثبت نام در فروم بلک تاسک نیست فقط با یوزر و پسوورد گیمرتگ خودتون sign in کنید و بعدش join گروه gears of war iran بشید که تاپیک تورنومنت قابل مشاهد هست.
gears of war iran :
https://forums.gearsofwar.com/group.php?groupid=16
در مرحله بعد داخل تاپیک مربوط به تورنومنت گیمر تگ خودتون قرار بدید.

mode بازی هم wingmanکه 2 تیم 2 نفره هستش.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
همونطور که اکثر دوستان در جریان هستند ما هر ساله با اغاز فصل تابستان تورنومنت هایی برگذار میکنیم اما این بار بر خلاف سال های قبل تورنونمنت داخل خود forum بلک تاسک هست جهت کنترل بهتر دوستانی که مایل به شرکت در مسابقه هستند به این لینک زیر مراجعه کنند فقط اشاره کنم نیازی به ثبت نام در فروم بلک تاسک نیست فقط با یوزر و پسوورد گیمرتگ خودتون sign in کنید و بعدش join گروه gears of war iran بشید که تاپیک تورنومنت قابل مشاهد هست.
gears of war iran :
https://forums.gearsofwar.com/group.php?groupid=16
در مرحله بعد داخل تاپیک مربوط به تورنومنت گیمر تگ خودتون قرار بدید.

mode بازی هم wingmanکه 2 تیم 2 نفره هستش.
همینجا از همه درخواست میکنم شرکت کنن تا تورنومنت خوبی داشته باشیم :bighug:

sajad_05

کاربر سایت
Jun 27, 2014
3
slytanicx
چطوری فکر کنم 2 سالی ... یا 3 سالی میشه سمت XBOX نرفتم خیلی در گیر بودم الان سرم وحشتناک شلوغه شاید یه 2-3 روز دیگه یه ایکس باکس بخرم دوباره بیام ولی الان فکر کنم فوق نووب شده باشم اصلاً یادم نیست چطوری میشه به لایو وصل شد!!!!! XXteramadolXX - SAJAD.05 شایدم رضا داداشمم امد .شایدم شد تو این مسابقات شرکت کردیم.!!!! راستی یه دوسته خیلی عزیزی به اسم سیا وش داشتم master dargnes فکر کنم گیمر تگش این بود اگر سراقی ازش داری بگو سجاد کلی به فکرته در ضمن موبایلم گم شد و شمارم عوض شده . داداش می بنم شدی خدای GOW خوبه خیلی هم خوب. بچه های قدیمی هستن؟؟ قدیمیا نه این قدیمیای جدید گرفتی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر