GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
Sparta 3
Gears Conscript 1

MVP : RMP7 Crisomakos

تنها يك بازي ديگه باقي مانده كه به محض تمام شدن تيم هاي اول/دوم/سوم مشخص ميشند

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام اقا مهرداد يه پيشنهاد داشتم كه تورنومنت بعدي رو فصلي برگزار كنيد جوري نباشه تابستون به تابستون باشه چون وقتي حالو هواي تورنومنت باشه بچه ها خودكار ميريزن تو گرز خيلي هم حال ميده ولي الان به زور دو سه نفر باشن براي پاييز هم يه تورنومنت بزاريد از مد هاي ديگه هم استفاده كنيم مثلا وارزون يا كينگ اف هيل نميدونم خودتون بهتر ميدونيد.ميدونم اداره كردنش سخته ولي بچه ها هستند و ميتونن كمكتون كنن الانم بچه ها زياد شدن بيشتر از 10 تيم ميشه فك كنم باز خودتون ميدونيد It was just a suggestion

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام اقا مهرداد يه پيشنهاد داشتم كه تورنومنت بعدي رو فصلي برگزار كنيد جوري نباشه تابستون به تابستون باشه چون وقتي حالو هواي تورنومنت باشه بچه ها خودكار ميريزن تو گرز خيلي هم حال ميده ولي الان به زور دو سه نفر باشن براي پاييز هم يه تورنومنت بزاريد از مد هاي ديگه هم استفاده كنيم مثلا وارزون يا كينگ اف هيل نميدونم خودتون بهتر ميدونيد.ميدونم اداره كردنش سخته ولي بچه ها هستند و ميتونن كمكتون كنن الانم بچه ها زياد شدن بيشتر از 10 تيم ميشه فك كنم باز خودتون ميدونيد It was just a suggestion

سلام مسعود جان با پیشنهادت کاملا موافقم برای دفعه بعد حتما از مد های دیگه هم استفاده میکنیم حتی تک به تک و غیره مرسی از پیشنهاده خوبت....

در مورد نتایج بازیهای الانم همونطور که گفتم یک بازی مونده که تیم مقابل ما براشون مشکلی پیش اومده تا تکلیف اون تیم مشخص نشه بازی برگذار نمیشه تیم اول هم تا الان تیم SPARTA هست.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
SPARTA IS WINNER

خب خوشحالم از اینکه این تورنومنت هم طبق معمول با حاشیه های فراوانی که داشت به خوبی تموم شد و من به شخصه با بچه های گلی اشنا شدم که از همه لحاظ فوق العاده بودن حداقل حسن بازیها برای من این بود و از تمامی تیم ها تشکر میکنم به خاطر رفتار خوبشون و تحملشون من طی یکی دو روز اینده با بررسی بازیها MVP مسابقات و بهترین افراد با اخلاق داخل همین پست قرار میدم و اما تیم برنده مسابقه تیم SPARTA هست که دارای پنج برد هست که البته بدون باخت که بازی کاملا جوانمردانه ای رو در طول مسابقات ارائه کردند و لازم میدونم تشکر ویژه از مهران جان و محمد جان بکنم به خاطر داوریها و هاست خوبشون. خلاصه منتظر مسابقه بعدی باشید از همتون دوباره تشکر میکنم...

TEAM 1: SPARTA

TEAM 2 : GEARS CONSCRIPT
TEAM 3 : BLACK TENSION

از ناظم و مدیر انجمن امین
pandora tomorrow
هم بابت ساپورت های فراوانش تشکر میکنم:d

آخرین ویرایش:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
من هم از همه كسايي كه كمك كردند تشكر ميكنم بخصوص از آقايون مهرداد و مهران عزيز كه تورنمنت را به خوبي برگزار كردند
اميدوارم در آينده تورنمنت هاي ديگري را نيز شاهد باشيم
به تيم Sparta هم تبريك ميگم به خاطر مقام اول كه به دست آوردند

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام متین جان و مسعود عزیز خدمتتون عرض کنم من سرم خیلی شلوغه و وقت کافی حتی برای بازی کردن هم ندارم اگه خودتون دوست دارید یک تاپیک تورنومنت بزنید گفتم من یک وقتی مانع تصمیم شما نشم خدایی نکرده و ایشاالله موفق باشید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر