GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
ایمان جان یعنی شما فکر میکنید واقعا من اون دستی که محمد جان تنها بود حساب کردم باید بگم سخت در اشتباهید!!! 2راند در مپGRIDLOCK بازی کردید که فقط یک راندش به نفع تیم پیلجر حساب شد 2راند دیگه هم از مپ MERCY همونطور که گفتم من تمام تلاشم کردم تا بازی بدون لگ باشه شماپشنهاده بهتری دارید لطف کنید بگید ممنون میشم
..............................................................
اقای EPIC AREF شما که جز تورنومنت نیستید احتیاجی نیست اینجا پست بدید چون من میدونم فقط قصدتون خراب کردن جو مسابقس پس خواهش میکنم محترمانه اینجا دیگه پست ندید و کسی هم وسط بازی هیییی دیسکانکت نشد ...
.............................................................

امشب 2 تا بازی دیگه برگذار شد که از لحاظ کیفیتی خیلی خوب بودند بچه ها هم گویا از لگ راضی بودند.

PILLAGERS 2 BROTHERS TO THE END 3
MVP : JONDOLLAH
.....................................................................
SPARTA 3 HAYABUSA 2
MVP : RMP7 INFAMOUS X

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
تیم ممد جان واقعا بعید که بیبازند---- بله ما این بازی رو هم بردیم جا داره اینجا از مهرداد جان تشکر کنم لگ بازی کم بود

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------
!

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

هادی داداش کمی رعایت کن اینجا مکان عمومیه نه :))XBOX LIVE

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ایمان جان یعنی شما فکر میکنید واقعا من اون دستی که محمد جان تنها بود حساب کردم باید بگم سخت در اشتباهید!!! 2راند در مپGRIDLOCK بازی کردید که فقط یک راندش به نفع تیم پیلجر حساب شد 2راند دیگه هم از مپ MERCY همونطور که گفتم من تمام تلاشم کردم تا بازی بدون لگ باشه شماپشنهاده بهتری دارید لطف کنید بگید ممنون میشم
ببین مهرداد عزیز اولا که من و احسان توی اون Private ای که شما قبل بازی گذاشنی ما دوتا لگ بسیار داشتیم که من نتونستم 1 نفر رو هم بزنم ! در این حد. حتی از هم تیمیهامم نزدم ! بعد به احسان گفتم که بهتون بگه که هاست عوض بشه ! بعد که ممد اومد گفت بذار میشینیم که ما اومدیم توی بازی و دیدیم که اصلا تیر بیرون نمیاد چه برسه بازی کنیم !
من و احسان Back دادیم و ممد موند ! بعد هم توی GRIDLOCK 1 راند بازی شد ! نه 2 راند ؟! چه جوری 2 راند شد ؟ بعدشم 4 نفر به 1 نفر ! من و احسان هم که همون اول بازی زدیم بیرون ! همون 1 راند رو هم مثه اینکه با ممد توافق کرده بودین !
حالا نظر من اینه که با ممد و تیم مقابل هماهنگ کنین که اگه میشه یه بار دیگه مسابقه تکرار بشه ! با این مشکلاتی که دیشب بود واقعا بازی ناجوانمردانه بود ! دست آخر هم اگه خودتون شاهد بودین برد واقعا با ما بود ! اما بازم احسان داغون شد و هی Left میداد !

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
ببین مهرداد عزیز اولا که من و احسان توی اون Private ای که شما قبل بازی گذاشنی ما دوتا لگ بسیار داشتیم که من نتونستم 1 نفر رو هم بزنم ! در این حد. حتی از هم تیمیهامم نزدم ! بعد به احسان گفتم که بهتون بگه که هاست عوض بشه ! بعد که ممد اومد گفت بذار میشینیم که ما اومدیم توی بازی و دیدیم که اصلا تیر بیرون نمیاد چه برسه بازی کنیم !
من و احسان Back دادیم و ممد موند ! بعد هم توی GRIDLOCK 1 راند بازی شد ! نه 2 راند ؟! چه جوری 2 راند شد ؟ بعدشم 4 نفر به 1 نفر ! من و احسان هم که همون اول بازی زدیم بیرون ! همون 1 راند رو هم مثه اینکه با ممد توافق کرده بودین !
حالا نظر من اینه که با ممد و تیم مقابل هماهنگ کنین که اگه میشه یه بار دیگه مسابقه تکرار بشه ! با این مشکلاتی که دیشب بود واقعا بازی ناجوانمردانه بود ! دست آخر هم اگه خودتون شاهد بودین برد واقعا با ما بود ! اما بازم احسان داغون شد و هی Left میداد !

من با تیم مقابل شما صحبت میکنم از شما هم میخوام خودتون مسالرو بهشون بگید...

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

به من که ربطی نداره ! این مسئله باید بین ممد و کاپیتان اون تیم و شما باشه !
من فقط یه پیشنهاد دادم که حق کسی این وسط ضایع نشه !
اگه هم اوکی نشد که هیچی ... !

soroushsj

کاربر سایت
Jun 27, 2012
12
نام
سروش
سلام مهرداد جان اون راند آخر لگ داشتم ولی خیلی بازی عالی بود با همه این لگ ها بازم بازی ادامه دادم و به تیم مقابل هم تبریک میگم انشا الله همیشه و در همه حال موفق و سربلند باشند مهرداد جان از شما هم تشکر می کنم که این مسابقه را راه انداختی شما و همه دوستان موفق باشید
با تشکر

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
من از روشن و اميد ميخام كه دنبال 1 نفر ديگه بگردن/اصلا خودم چند نفر را پيشنهاد ميدم و شما بهترين ها را انتخاب كنيد
اصلا جاي نگراني نيست
ما اصلا نميخايم با خاطره بد اين تورنمنت براتون تمام بشه
مسعود جان دليل ناراحتيت را ميدونم و بهت حق ميدم و ازت ميخام كه رفاقت ها را به خاطر اين مسائل بچگانه نبري زير سوال
جدا كانكشن خودت و حميد جز بدترين كانكشن هاست و توي همه بازي ها لگ داري حتي بازي با من ////بيا خودم هاست مسابقاتت ميشم تا لگ نداشته باشي;)

مهرداد جان اگر امكانش هست بازي شنبه ما را به 5 شنبه تغيير بده
مرسي محمد جان بابت هم دردي خدارو شكر كانكشنمم چند روزيه خوب شده ..اميد روشن نعيم امين شما از بهترين فرندهاي من هستيد و خواهيد بود قسد بي احترامي به هيچكسي نداشتم بازي دوباره رو بيخيال يه مشكل كوچولو بود كه ...همچنين تيمشون خوب بازي كرد و ما رو برد من اعصابم خورد بود يه چي گفتم اگه كسي ناراحت شده منو ببخشه

soroushsj

کاربر سایت
Jun 27, 2012
12
نام
سروش
اینترنت قشنگ ایرانه تو بازی لگ داری دیسی میشی . هاست خرابه بازم دیسی میشی ولی جالب اینجاست که کسی به اینها توجه نمی کنه

آخرین ویرایش:

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
من که تو مسابقه نیستم
ولی می خوام اینو بدونم که چرا همه هی دیسکانکت می شن تو حین مسابقه؟
خارج از مسابقات بعضی موقع ها تا 3 ساعت به کوب بازی می کردیم و یه نفرم دیسکانکت نمی شد

!!؟؟!!

این مسئله اصلا به تو ربطی نداره...=))

به من که ربطی نداره ! این مسئله باید بین ممد و کاپیتان اون تیم و شما باشه !
من فقط یه پیشنهاد دادم که حق کسی این وسط ضایع نشه !
اگه هم اوکی نشد که هیچی ... !

ایمان-چند درصد احتمال میدی حاضر به بازی با شرایط برابر بشن؟!;)

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان

یه بار فیلم مسابقات رو خوب نگاه کنین(اگه با اون شرایط تونستین فیلمبرداری هم بکنین!)
من راند آخر اصلا نتونستم JOIN شم و کانکشن Faild میداد!
راند قبلش هم من کاراکترم خارج از مپ بود! اینجور که بچه ها بهم گفتن کاراکترم تو بازی توی دیوار گیر کرده بوده و میدویده(پس حتما تو فیلم ببینین اون لحظه رو-البته 2-3 دقیقه بوده نه یه لحظه)
راند های Grid هم که کلا نبودیم
پس فکر کنم فقط همون 2 راند وسط رو بودیم دیگه...:(

Epic Aref

کاربر سایت
Jun 29, 2012
22
یه بار فیلم مسابقات رو خوب نگاه کنین(اگه با اون شرایط تونستین فیلمبرداری هم بکنین!)
من راند آخر اصلا نتونستم JOIN شم و کانکشن Faild میداد!
راند قبلش هم من کاراکترم خارج از مپ بود! اینجور که بچه ها بهم گفتن کاراکترم تو بازی توی دیوار گیر کرده بوده و میدویده(پس حتما تو فیلم ببینین اون لحظه رو-البته 2-3 دقیقه بوده نه یه لحظه)
راند های Grid هم که کلا نبودیم
پس فکر کنم فقط همون 2 راند وسط رو بودیم دیگه...:(

اینکه تو، تو دیوار می رفتی شگرد خودته ، که دوروغکی بخوای به همه ثابت کنی که لگ داری
دیگه من تو رو نشناسم کی تو رو بشناسه؟؟ 1 ساله میشناسمت از اول همین جوری بودی!! (منظورم اون یکی پروفایلمه : AREFthekiller)
آره مشکلات تورنمنت به من ربطی نداره
این هه مشکلاتی که تو تورنومنت پیش اومده همه به لطف آقا مهرداده عزیزه
و من از این بابت ازش تشکر می کنم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا مهرداد، دوست عزیز من با تیممون هماهنگ کردم واسه مسابقه ما و پیلاگر ها ! (درست نوشتم ؟! :d)
از شما خواهش دارم که با اون تیم صحبت کنین و اگه راضی شدن مسابقه رو یک دفعه دیگه برگزار کنیم !
من چون زیاد آشنایی با افراد این تیم ندارم از شما میخوام که صحبت کنی ! ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر