Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بچه پیشنهاد میکنم یه دور برین GEOW 2 بازی کنید تا بفهمید اپیک چه کرده :d از گیم پلی بگیر تا گرافیک واقعاً پیشرفت بازی تحسین برانگیزه .....

مدلینگ و در راستای اون تعداد پلیگون ها 2 برابر شده !! برین تو مولتی گیرز 2 کول یا برد رو بگیرید و با مدلینگ های GEOW 3 مقایسه کنید ! احتمالاً بعضی مواقع خندتون بگیره :d نورپردازی ، سایه زنی و افکت ها هم پیشرفت چشمگیری کردن کلاً انگار انجین از اول بازنویسی کردن.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بچه پیشنهاد میکنم یه دور برین GEOW 2 بازی کنید تا بفهمید اپیک چه کرده :d از گیم پلی بگیر تا گرافیک واقعاً پیشرفت بازی تحسین برانگیزه .....

مدلینگ و در راستای اون تعداد پلیگون ها 2 برابر شده !! برین تو مولتی گیرز 2 کول یا برد رو بگیرید و با مدلینگ های GEOW 3 مقایسه کنید ! احتمالاً بعضی مواقع خندتون بگیره :d نورپردازی ، سایه زنی و افکت ها هم پیشرفت چشمگیری کردن کلاً انگار انجین از اول بازنویسی کردن.
دقیقا از اون حالت خمیری قبلی در اومده واقعا رو مدل ها عالی کار کردن.

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام دوستان من همین دیروز ایکس باکسمو lt2 کردم و بازی geow3 رو گرفتم و چیزی که متوجه شدم اینه که لبه های اشیا تیز تیزه و بعضی بافت ها افتضاحه و یه جا هایی انگار که تکسچر ها لود نمیشن باوجود این که اسکرین ها رو دیدم و گیم پلی ها دیدم میگم که تفاوت داره یعنی ممکنه که اشکال از بد نصب شدن lt باشه یا رایت بازی؟ممکنه با کپی کردن تو هارد درست بشه؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست عزیز اتفاقا این تنها دفعه ایه که اپیک بازی ساخته با انریل و لود تسکتچراش طول نمیشکه! برا من که اصلا این مشکلا وجود ندارن!
نمیدونم چرا!(حتی یه بافت بی کیفیت که بعدش سریع لود بشه هم ندیدم هنوز!)

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
خوب منم امروز بازی رو تموم کردن واقعا پیشرفت چشم گیری داشته
بازی هم از اون حالت بی روح ( از نظر رنگ آمیزی ) در امده

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام دوستان من همین دیروز ایکس باکسمو lt2 کردم و بازی geow3 رو گرفتم و چیزی که متوجه شدم اینه که لبه های اشیا تیز تیزه و بعضی بافت ها افتضاحه و یه جا هایی انگار که تکسچر ها لود نمیشن باوجود این که اسکرین ها رو دیدم و گیم پلی ها دیدم میگم که تفاوت داره یعنی ممکنه که اشکال از بد نصب شدن lt باشه یا رایت بازی؟ممکنه با کپی کردن تو هارد درست بشه؟؟

سلام .. دقیقا منم همین مشکل شما رو دارم ... لبه ها خیلی نافرمن ... لبه ها لرزش هم داره

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
بعضی قسمت های بازی اب ریخته شده رو زمین ولی وقتی از روشون رد میشم هیچ رد پایی روش ایجاد نمیشه! این همه جزییات تو بازی هست این و فراموش کردن؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
GE o W 2

بچه ها من گیرز2 رو نرفته بودم!‌الان دارم میرم! رسیدم به اونجا که با ملکه لوکاستا حرف میزنه بعد نگهبانش حمله میکنه!‌ باید چیکارش کنم؟ دفه اول با اره حولش میده عقب دفه دوم نگهبانه میزنه میترکونتم!!
بعد اینجا اخره بازیه؟

شرمنده سوالم به گیرز3 ربط نداره!‌اگه خواستید جواب بدین!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما کافیه یه دست بازی بکنی مولی بعدش میتونی بری تو friend listـت مینویسه با کیا بازی کردی کی بازی کردی الان آنلاین اند یا نه!
friend list هم باید دایره وسط دسته رو بزنی وقتی تو لایوی ( guide buttion )بعد بری رو فرند لیست و بععد تب آخری که با دو تا lb میره

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بچه ها من گیرز2 رو نرفته بودم!‌الان دارم میرم! رسیدم به اونجا که با ملکه لوکاستا حرف میزنه بعد نگهبانش حمله میکنه!‌ باید چیکارش کنم؟ دفه اول با اره حولش میده عقب دفه دوم نگهبانه میزنه میترکونتم!!
بعد اینجا اخره بازیه؟

شرمنده سوالم به گیرز3 ربط نداره!‌اگه خواستید جواب بدین!!
گیرز دو خودش تایپیک داره اما میگم چیکار کنی:
بعد از اینکه با هاش اره به اره شدی میره بالا اون ستون ها رو قطع میکنه باید هی بدویی و بپری این ور اون ور تا اون ستون ها روت نیافته.بعد باید مواظب تیر هاش و اون موجودات ریز که میان سمتت هم باش.این کارارو که بکنب چند بار میاد پایین باهاش اره به اره میشی.بعد دیگه تموم میشه.
اون موقع میری یه جای دیگه که از این سخت تره.باید از دستش فرار کنی البته سوار یه reaver

omid3d

کاربر سایت
Feb 24, 2011
21
نام
omid
شما کافیه یه دست بازی بکنی مولی بعدش میتونی بری تو friend listـت مینویسه با کیا بازی کردی کی بازی کردی الان آنلاین اند یا نه!
friend list هم باید دایره وسط دسته رو بزنی وقتی تو لایوی ( guide buttion )بعد بری رو فرند لیست و بععد تب آخری که با دو تا lb میره

ممنون دوست عزیز ولی منظورم اینه که میخوام واسه horde یا wingman توی سایت همبازی(gamerTag) پیدا کنم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
درود!

دوستان کسی این آهنگ دومی رو که تو قسمت تهیه کنندگان می خونه (همون که میگه: we are gears of war) رو لینکشو داره؟

خیلی باهاش حال کردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر