Gamerscore & Achievement

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من هدف مایکروسافت رو کاری ندارم اگه قرار به فروش بیشتر بازی باشه که تا 1 سال دیگه که بازیها ارزونتر بشه یه کشورایی مثل ایران همه رو میگیرن وقتی بازی ارزون باشه هر بازی بیاد میرن میخرن اینجوری مایکروسافت سود میکنه؟ مایکروسافت اگه میخواد گیمر ها رو مشخص کنه باید ملاکش رو عوض کنه مثلا شما 10 تا بازی کردی کل امتیاز موجود 8800 بوده و شما 8000 تا رو بدست اوردی و این نشون میده که کارت از خوره بودن هم گذشته نه مثل Major Nelson که 97 تا بازی کرده فکر کنم الان امتیازش 6500 باشه تو سایتش هست من که کف کردم 97 تا بازی برین پروفایلشو چک کنین ببینین این یارو چه بازی نکرده:biggrin1: البته سایتش هم جز سایتهای معتبر به حساب میاد و اکثر اخباراش هم درست هستش ولی خب 97 تا بازی رو فکر کنم خود پیتر مور و بیل گیتس و بچه هاش هم بازی نکرده باشن

شما به اون تعداد بازی ها نگاه نکن چون به اشتباه میندازتت برای مثال همون میجرنلسون رو من رفتم دیدم بالای 60 تا بازی رو فقط تست کرده و بازی نکرده ولی تو لیستش هستن پس نمیشه بگی بازیکن خوبی نیست اتفاقا من به بعضی از امتیازای بازیها نگاه کردم و دیدم کارش بد نیست;)
برای نمونه خود من 21 بازی تو لیستمه ولی 12 بازی تا حالا بیشتر بازی نکردم و بقیه یا دمو بوده که از لایو دانلود کردم یا یه بازی رو گذاشتم و فقط تست کردم! پس نمیتونی بگی من 21 بازی دارم و امتیازم 6000 هست پس بازیکن نیستم!
اگه میخوای ببینی کی چیکارس و چقدر حرفه ایه بهتره به ریزنمراتش دقت کنی

در ضمن ایران اصلا واسه ماکروسافت سودی نداره و سود مال جاهایه که کپی رایت دارن و بازی ها هم قیمتش مشخصه و همیشه هم برای ماکروسافت سود داره هرچه بیشتر بهتر

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اتفاقا من همیشه به همین نکته ای که گفتی دقت میکنم ولی سر میجر نلسن تو کف تعداد بازیهاش موندم منم خودم 18 تا بازی گزاشتم تو دستگاهم ولی فکر کنم 10 تاش رو بازی کردم که اگر گلد داشتم الان امتیازم تقریبا 2 برابر بود

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
توصیه می کنم حتما به این سایت یه سر بزنید و gamerscore ها رو بیبنید اونوقت متوجه می شید اینطوری هم نیست که همه مثل Major Nelson یا ... باشن:
http://www.top360tag.com

score نفر اول در جهان 107,934 می باشد.:eek:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
چیزی بیشتر از این نمیشه گفت 107 هزار یعنی.............. اصلا نمیشه حرفی زد:eek:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
archivement من در 7 بازی 30 هستش
:biggrin1: خسته نباشین ! :biggrin1:
درجه ی سختی که بازی میکنم در آزاد سازی archivement ها تاثیری داره؟
توی بعضی بازیها .
مثلا توی فیفا گفته باید یک فصل Manager Mode رو بدون شکست تموم کنی .
اما حداقل باید توی سطح Semi-pro باشه .
اما گفته 50 بار یه بازکنو بهترین بازیکن زمین کن .
این فرقی نداره چه درجه ای باشه .
توی توضیحاتشون نوشته .

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من خودم هنوز وصل نشدم اما ميگم اگه اينجورياست ما ديكه اين gamescore رو بيخيال شيم هر ماه يه پروفايل بسازيم مجاني بازي كنيم

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دوستان تا حالا چند تا بازی رو تونستین بالای 900 امتیاز اچیومنت تموم کنید
اینارو من تونستم :
Oblivion 1000
Tomb Raider:Legend 1000
NFS Most Wanted 1000
Call of Duty 2 1000
Condemned 950
Viva Piñata 980
Hitman: Blood Money 975

البته همنطور که میبینین همشون لایو ندارن ! راستش بازی که لایو داره بالای 900 گرفتن خیلی مشکله و وقت زیادی میخواد یا باید ینفر تو لایو بهت کمک کنه!
یکی از بچه ها میگفت اگه لایو داشته باشه امتیازش دو برابر میشه ولی ممکن نیست چون واقعا سخته و باید با یسرس ادمای فوق حرفه ای با این اینترنت گوشکوبی بازی کنی که محاله و اگه کسی بتونه شاهکار کرده!(فقط من امیر رو دیدم که تونسته و خودمم یکی دو تا رو نزدیکای 900 تونستم امتیاز بیارم)
از بقیه بچه ها خبر ندارم اگه دوست دارین شما هم بازی هایی که خوب بازی کردین و امتیاز بالا دارین بگین بدونیم;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
Achievement به چه درد میخوره؟!;)

امین جون اچیومنت یه روش مقایسه هست برای بازی ها یه چیزی مثل همین امتیازای بازی ارکید تو سایت خودمون
البته تو لایو هم وقتی میری هر چی امتیاز بالاتری داشته باشی معتبر تری
اصلا بزار اینطوری بگم تو سایت خودمون درجه بندی تعداد پستها رو یادته که خودت قهرمان بودی؟ خوب اچیومنت هم همونه هر چقدر بهتر بازی کنی و ماموریت های خواسته شده برای اچیومنت رو انجام بدی امتیاز میگیری
البته خیلی سخته اچیومنت گرفتن و باید تو بازی خیلی کارای عجیب و سخت بکنی مثلا برای گرفتن 150 امتیاز ناقابل باید lost planet رو رو extrem تموم کنی یا مثلا تو saint raw باید تموم ماموریت هارو تموم کنی تا امتیاز بگیری و فقط یه گیمر واقعی میتونه اینکارارو بکنه و کسانی که فقط دنبال fun هستن حوصله اینکارارو ندارن
البته این امتیازای ما چیزی نیست در مقابل اون خارجی ها بالای 100 هزار هم هست تازه اونا حداقل 50 دلار واسه هر بازی پول میدن پس نباید ما اسم خودمونو گیمر حرفه ای بزاریم:-"
ولی خوب ما تو ایران بین خودمون میتونیم رقابت کنیم ولی متاسفانه با اینکه اینجا یه سایت گیمه و میشه گفت بهترین گیمرها توش هستن ولی ادم حرفه ای نداریم و این به نظر من عجیبه نمیدونم فرق ما با اونا چیه ؟ اگه میدونی به منم بگو:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خب دقیقا منظورم من این بود که هر چه قدر اچیومنت بیشتر بشه چه امکاناتی رو بهمون میدن؟!
فقط اینکه معتبرتری؟!;)
راستی این اچیومنت رو خود شرکتهای بازی سازی قرار میدن تو بازی؟! منظورم اینه که شاید یه شرکت 2000 تا قرار بده یکی 150 تا! فکر کنم قانون خاصی باید داشته باشه:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر