fifa10 vs pes2010

fifa10 vs pes2010

• fifa10

رای‌ها: 178 54.8%
  • pes2010

رای‌ها: 124 38.2%
  • هر دو بازی ضعیف ظاهر شدند

رای‌ها: 23 7.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    325
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
میدونم باید برم لایو منظورم اینه که تو منو فیفا 10 یه قسمتی هست نوشته update از اینجا بگیرم ؟؟؟!!!
همون جایی که santiago bernabeo رو دان کردم ؟

یه 20 مین میرام لایو دیگه بن نمیشم که میشم ؟؟؟:(
بازی که نمیخوام بکنن:confused:!!!

ایول خیلی ممنون واسه راهنماییت :love::love::love::love:

قابلی نداشت.انشااله هرموقع اومد خودم میام لایو از خجالتت در میام.ولی خیلی دوس دارم ببینم رقیب دارم یا نه.:biggrin1:فیفا 9تو psn که با یه فرانسویه بازی میکردم رده 68 دنیا بود:eek:با منچستر زدم رئالش رو 4-2 لوله کردم.آخر بازی اومد هرچی از دهنش در اومد نثارم کرد گفت برو گمشو ایرانی:biggrin1:

منم خودم همیشه طرفدار Pes بودم ولی به نظرم Fifa 10 تونست Pes رو شکست سختی بده .
Fifa هر نسخه کامل تر میشه ولی Pes متاسفانه داره هر نسخه ناقص تر میشه !! :((

قابلی نداشت.انشااله هرموقع اومد خودم میام لایو از خجالتت در میام.ولی خیلی دوس دارم ببینم رقیب دارم یا نه.:biggrin1:فیفا 9تو psn که با یه فرانسویه بازی میکردم رده 68 دنیا بود:eek:با منچستر زدم رئالش رو 4-2 لوله کردم.آخر بازی اومد هرچی از دهنش در اومد نثارم کرد گفت برو گمشو ایرانی:biggrin1:
هستم در خدمت :biggrin1:

با سلام دوست خسته من:cheesygri شما احیانا psn ID نداری که ببینیم بازیت چطوره چون ما هم تو کار لوله هستیم:biggrin1:
اگه هم ببازیم جز گل نثار کسی نمیکنیم:love:

با سلام دوست خسته من:cheesygri شما احیانا psn ID نداری که ببینیم بازیت چطوره چون ما هم تو کار لوله هستیم:biggrin1:
اگه هم ببازیم جز گل نثار کسی نمیکنیم:love:
نه دوست من.درست 4روز قبل فیفای ps3 رو فروختم.:biggrin1:
راستی FENIX جان خیلی آواترت خوشگله.خدائی ته ابهت هست این مارکوس.واقعا عاشق بازیشم:love:

آخرین ویرایش:
سلام
از قرار معلوم ما هم باید بشینیم فیفا بزنیم دیگه:blushing:
پی اس بازم که نداریم
راسی برادر خسه تنها اون یارو بدو بیراه بهت گف تو فقط گوش کردی نگفتی بهشyou baby...:laughing:

pes که دیگه فقط طرفدار های افراطیش میرن سراقش دیگه فیفا خیلی جلو زده من امسال اولین باره دارم فیفا 10 میزنم و اصلاً قابل قیاس با pes نیست
یه سایتی هم کونامی زده نظر سنجی گذاشته که به بازی به صورت جزء به جزء هرکی خواست میره نمره میده ولی بگو آخه شمایی که نمیخواین عمل کنید.....

pes که دیگه فقط طرفدار های افراطیش میرن سراقش دیگه فیفا خیلی جلو زده من امسال اولین باره دارم فیفا 10 میزنم و اصلاً قابل قیاس با pes نیست
یه سایتی هم کونامی زده نظر سنجی گذاشته که به بازی به صورت جزء به جزء هرکی خواست میره نمره میده ولی بگو آخه شمایی که نمیخواین عمل کنید.....
اتفاقا منم رفتم اون سایت:biggrin1:نکته خیلی جالبش اینه که میگه شما فیفا10 میزنین؟اگه میزنین چند بهش میدین؟میدونی یعنی چی؟یعنی اینکه حودشون متوجه پیشرفت و محبوبیتی که روز به روز داره بیشتر میشه شدن:biggrin1::-"

آره راستی یادم رفت اینو بگم که گفته فیفا هم دارید یا نه و اینکه سال دیگه هم میخواید بخرید یا نه و اینکه چه نمره ای بهش میدید
که نشون میده فهمیدن از فیفا عقب افتاده اند و اقرار دارن میکنن به طور غیر مستقیم:biggrin1:

سلام
از قرار معلوم ما هم باید بشینیم فیفا بزنیم دیگه:blushing:
پی اس بازم که نداریم
راسی برادر خسه تنها اون یارو بدو بیراه بهت گف تو فقط گوش کردی نگفتی بهشyou baby...:laughing:

به جان خودم بیا یه بار بازی کن عاشقش میشی.
آره بابا آخه راستش رو بخوای خندم گرفته بود:biggrin1:خیلی قاطی بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or