FIFA 2009

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
سلام به همه دوستان
برای من در بازی فیفا یه مشکلی پیش اومد:((:
داشتم بازی میکردم تو منیجر مد وسط بازی استارت زدم بعد رفتم یه کاری انجام دادم چند دقیقه بعد برگشتم بازی رو ادامه دادم دیدم دکمه RT (سرعت) کار نمیکنه بعد رفتم دکمه تست کردم در بازی های دیگه دیدم سالمه بعد اومدم دوباره تو فیفا دیدم کار نمیکنه بعد دکمه رو با دکمه های LB و RB عوض کردم بازم دیدم سرعت نمیگیره بعد از اون با LT عوض کردم دیدم کار کرد ولی دیگه فقط با سرعت راه میرفت یعنی این که چه دکمه رو میگرفتی چه نمیگرفتی و فقط آنالوگ چپ رو به جلو میدادی با سرعت میرفت

حالا میشه دوستان بگن مشکل از دسته هست یا از بازی؟؟؟:confused::((

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
من میخوام آخرین نقل و انتقالات انجام بشه یعنی آپ بشه ولی میگه باید تو لیگ باشی میخوام برم توش پسور میخواد ! :biggrin1:

چه کنم ؟!

اون چیزی که شما می گید Live Season هست و ربطی به آپدیت بازیکن نداره ، وقتی شما رنک بازی کنید ، بازیکنان آخرین آپدیت خواهند بود و الانم این مد ، تمام شده !

سلام به همه دوستان
برای من در بازی فیفا یه مشکلی پیش اومد:((:
داشتم بازی میکردم تو منیجر مد وسط بازی استارت زدم بعد رفتم یه کاری انجام دادم چند دقیقه بعد برگشتم بازی رو ادامه دادم دیدم دکمه RT (سرعت) کار نمیکنه بعد رفتم دکمه تست کردم در بازی های دیگه دیدم سالمه بعد اومدم دوباره تو فیفا دیدم کار نمیکنه بعد دکمه رو با دکمه های LB و RB عوض کردم بازم دیدم سرعت نمیگیره بعد از اون با LT عوض کردم دیدم کار کرد ولی دیگه فقط با سرعت راه میرفت یعنی این که چه دکمه رو میگرفتی چه نمیگرفتی و فقط آنالوگ چپ رو به جلو میدادی با سرعت میرفت

حالا میشه دوستان بگن مشکل از دسته هست یا از بازی؟؟؟:confused::((

اگر در تمام بازی ها درست بوده ، مشکل از تنظیمات هست. برو به تنظیمات دسته و همه چیز را Reset کن و یا به حالت اولیه برگردون ، چون احتمالا دکمه ها را دستکاری کردی !

...

دوستان از پست های اسپم کم کنید ، همیشه باید برخورد بشه تا تجارت پست را تمام کنید؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان میتونید بگید دلیل این کار چیه؟
به عنوان مثال وقتی یه شوت میزنم گل میشه یا به اوت میره،با کمال تعجب میبینم که بعد از اون داور به یه بازیکنی بدون هیچ دلیلی کارت زرد و حتّی قرمز(!) (!) (!) نشون میده!!!:horse:
میخواستم بدونم شما علتش رو نمیدونید چیه؟:confused:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
به عنوان مثال وقتی یه شوت میزنم گل میشه یا به اوت میره،با کمال تعجب میبینم که بعد از اون داور به یه بازیکنی بدون هیچ دلیلی کارت زرد و حتّی قرمز(!) (!) (!) نشون میده!!!:horse:
فکر کنم نسخه ی شما j هست
دلیلش هم اینه که وقتی میشوته پای اون بنده خدا رو بدون توپ میزنید چون از قبلش تکل رو زده بودین یا با یه بازیکنی که روشن بوده وشما فکر کردی خاموشه تکل زدی رفتی زیر پای یکی ;):biggrin1:
توی ریجن j خیلی ازین اتفاقا بیشتر میوفته :biggrin1:

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
اگر در تمام بازی ها درست بوده ، مشکل از تنظیمات هست. برو به تنظیمات دسته و همه چیز را Reset کن و یا به حالت اولیه برگردون ، چون احتمالا دکمه ها را دستکاری کردی !

...

مشکل از دکمه LT بود که در فیفا در حین بازی بدون گرفتنش کار میکرد
در بازیهای دیگه تست کردم و حتی داشبورد دسته و تمام دکمه هاش سالم بود
فقط تو فیفا اینطوریه؟؟؟
تنظیمات دسته هم مثل روز اول بود
نمیدونین چطور رفع میشه؟؟؟؟؟:((:((:((:((

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
خب شاید آوانتاژ داده بوده بعد میاد بهت به خاطره تکل بدی که کرده بودی کارت میده
برا منم 1000 بار اتفاق افتاده.
من فکر نکنم مشکل از جی بودن دسگات باشه.

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
خب شاید آوانتاژ داده بوده بعد میاد بهت به خاطره تکل بدی که کرده بودی کارت میده
برا منم 1000 بار اتفاق افتاده.
من فکر نکنم مشکل از جی بودن دسگات باشه.
من گفتم تو j بیشتره :-"
اتفاقا کاملا مربوط به j هست من چون دو تا ریجن رو بازی کردم میگم
توی j یهو اصلا یه تکلیو که یارو حتی رو زمین هم نیوفتاده رو کارت قرمز میده ولی ازین صحنه های تو pal اصلا نمی بینید یا به ندرت میبینید:-"

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
با تشکر از دو دوست عزیز.:love:
من دستگاهم PAL ــه،بازم میگم کاملا بیخودی کارت میده،چون نه من قبلش تکلی زده بودم، نه آوانتاژی داده بود نه هیچی...فکر میکنم باگ بازی باشه...
تا الان چند بار Drogba,Berbatov,Rooney,Van Nistelrooy بیخودی کارت گرفتن.:evil:
ولی یه چیزی بگم بخندید::biggrin1:
یه بار هم این وضعیت برای فابرگاس پیش اومد،با این تفاوت که کارت قرمز بهش داد،ولی بعد از گذشت چند دقیقه دیدم توی زمینه و برا خودش خوشه!:biggrin1::laughing::evil::-":confused::laughing:
برای همین احتمال میدم باگ بازی باشه...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با تشکر از دو دوست عزیز.:love:
من دستگاهم PAL ــه،بازم میگم کاملا بیخودی کارت میده،چون نه من قبلش تکلی زده بودم، نه آوانتاژی داده بود نه هیچی...فکر میکنم باگ بازی باشه...
تا الان چند بار Drogba,Berbatov,Rooney,Van Nistelrooy بیخودی کارت گرفتن.:evil:
ولی یه چیزی بگم بخندید::biggrin1:
یه بار هم این وضعیت برای فابرگاس پیش اومد،با این تفاوت که کارت قرمز بهش داد،ولی بعد از گذشت چند دقیقه دیدم توی زمینه و برا خودش خوشه!:biggrin1::laughing::evil::-":confused::laughing:
برای همین احتمال میدم باگ بازی باشه...
این باگ بازیه ... برا منم پیش میاد . :biggrin1:

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
سوال !

دوستان سلام ... من 360 دارم و قبلشم پلی2 داشتم ... 95 درصد مواقع فوتبال میزنم . قبلا پس 2009 یه مدتی فیفا 09
ولی دوباره برگشتم رو پس 2009 چون سلیقه من با پس 2009 بیشتر حال میکنه ... با پلی 2 هم بیشتر فوتبال میزدم ...
و اینکه روفیفا 09 منیجر بازی می کردم رو پس مستر لیگ ... خوب از اونجایی که با پس2009 بیشتر حال می کنم و همه
می دونیم که مشگل پس 2009 لیسنس نبودن خیلی از تیمهاشه ! میخوام بدونم که آیا میشه ازطریقه ادیت مود اسم تیمها رو
به واقعیت تبدیل کرد و اینکه کسی لیست اسم واقعی تیمها رو داره که بشه از روی اون تو ادیت مود این کارو کرد ؟!
مرسی

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این دیر اعلام کردن آفساید اعصاب آدم به هم میریزه!!!

یه ایراد دیگه ای هم که داره اینکه مثلا وقتی یووه و میلان بازی میکنن (دنیای واقعی) مثلا میلان به جای شورت سفید استثنا سیاه و در مقابل یوونتوس به جای جوراب مشکی, از جورابهای سفید استفاده میکنه تا از دور با هم قاطی نشن.

i7459_FIFA103.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر