FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
امیدوارم فیفا 21 حداقل یه کم تغییرات تو بخش گیم پلی و گرافیک داشته باشه .
بعد از فیفا 16 دیگه سمت فوتبال نرفتم تا اینکه دو هفته پیش هوس کردم و فیفا 20 رو گرفتم یعنی خاک بر سر EA بعد از 4 سال تغییر زیادی ندیدم جز اینکه ضربات آزاد و کرنر و پنالتی رو بساچن توش مخصوصا چمن بازی که قشنگ ترمال کردن و لایسنس یه سری از تیما هم از دست داده گیم پلی هم همون بود به نظرم فیفا بعد از نسخه 12 دیگه چیزی واسه رو کردن نداشته .PES هم که کلن تعطیله من نمیدونم کونامی با چه رویی فوتبال میسازه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
حرفایی که هر سال میزنیم و ارزوهایی که داریم ولی هیچ وقت عملی نمیشه:D
بازم بازی میاد و میبینیم فقط منو و تم بازی عوض شده و عملا همونه
البته دلیلی هم نداره عوض بشه هر کی باشه وقتی میبینه تو کارش داره سود میکنه روندشو عوض نمیکنه مطمئنا

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من فیفا 21 رو میگیرم. دیگه اخر نسله به امید اینکه بازی بهتر شده باشه که بعیده. به نظرم برای علاقه مندان به فوتبال فوتبال پلیر ها رفتن به نسل بعدی با این قیمتها و شرایطی که این دو شرکت دارن منطقی نیست چون اینا دارن راه پول دراوردنو ادامه میدن نه تو جه به پیشنهاد های مردم وقتی پای انحصار بیاد وسط این اتفاق طبیعیه. خودتو جر بده چرا این درست نمیشه میگن همینی هست که هست.
نسل بعدم تغییرات شاید بیشتر در حد گرافیک باشه و همین روندو ادامه میدن هر سال یه اپدیتو به عنوان نسخه جدید میفروشن به مردم با تریلر سی ثانیه ای دل همه رو میبرن. بازم کلی ادم بازیو پیش خرید میکنن. محاله این روند و چرخه که براشون درامد زیادی میاره رو بزارن کنار . برای فوتبال گیم پلی مهم تر از گرافیکه میشه در سالهای اینده به سمت بازیهای قدیمی که گیم پلی بهتری دارن رفت باید یاد بگیریم از فوتبال لذت ببریم نه از نسخه جدید بازیها

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خوب تریلر فیفا 21 پخش شد که با یه بازی دیگه ای ترکیب شده بود . اونم سه ماه مونده به ارایه بازی . آیا دلیل این غیر اینه که فیفا 21 همون فیفا 20 و فیفا قبلی ها هست با یه رنگ منو ( ایندفعه قرمز و ابی با هم ترکیب شده ) جدید و دستکاری چندباره تنظیمات ؟!!!!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
حقا سرورهاش آشغاله محض هستش.تو ایام کرونا مد شده بود سلبریتی ها و بازیکنان خارجی فوتبال فیفا آنلاین میزدن من لایو بازی و چنتا بازی از یک شبکه ماهواره ای رو دیدم دو طرف تو اروپا هم بودن داشتن بازی میکردن وسطش تیک میزد یا کلا متوقف میشد بازی.حالا سرعت و پینگ اونارو با اینترنت فاجعه خودمون مقایسه کنید...

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
فقط میتونم بگم
من یقراء فاتحه مع الصلوات
قطعا نخواهم خرید نسخه جدید رو، اگر رویه تغییر کرد انشالله فیفا 22 و جام جهانی

• Like
Reactions: zerio

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام.
من یه دو روزی هست دارم التیمیت تیم بازی میکنم اما لول بازیکن های من 50 تا 60 هست اما حریف همیشه بازیکن های 90 به بالا داره .
match making بازی چرا اینجوریه؟ منو با یه هم رده خودم نمیدازه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.
من یه دو روزی هست دارم التیمیت تیم بازی میکنم اما لول بازیکن های من 50 تا 60 هست اما حریف همیشه بازیکن های 90 به بالا داره .
خیلی دیر شروع کردی الان یکی دو راه داری یا کوین بخری یا همینو ادامه بدی، سعی کن برای 21 روزهای اول اکانت ظرفیت 3 که ارزونتره تهیه کنی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راهنمای ساخت فیس رونالدو برزیلی برای پروکلابز و همچنین مود های آفلاین فیفا 20
Ronaldo FIFA 20 Pro Clubs look alike [create](Career Mode, offline modes) Ronaldo face [PS4,Xbox,PC]

علی جون فدریکو والورده رو میشه بسازی

• Like
Reactions: اروند 2520

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام.
سلام
اگر بازیت معمولیه رو به خوب باشه راحت میتونی تیمتو بسازی
الان توهر پکی که بزنی شانس بازیکن اورال بالا زدنت زیاده
قیمت بازیکناهم که کاملا پایین اومده
اگر وقت بزاری (مثلا روزی 4/5 ساعت) بازی کنی و رایولز و اسکواد و ابجکتیوهارو تکمیل کنی به راحتی میتونی تیم ببندی)
ولی خب میگم الفبای التیمیت رو باید بلد باشی
و اگر بازیت انچنان خوب نیست استریم های پروپلیرهارو دنبال کن و در کنارش ویدیو اموزشی ببین و واسه التیمیت 2021 اماده شو

• Like
Reactions: mac man

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر