FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
دوستانی که مثل من دیلی دارن ساعت 11 شب به بعد تست کنن. من از مخابرات نت دارم دیلی شدیدی دارم ولی چند شبی هست که دارم ساعت 11 بازی میکنم خیلی صافه!
من تازه سه روزه آلتیمیتِ 20 رو شروع کردم و واقعا دهنم سرویس شد...نمیشد برد چون همه تیما قوی هستن و حتی اگه اسکیل طرف هم با من برابر باشه یا حتی من کمی بهتر باشم بازم اون میبره چون مدافعای من توی تمام پاس های در عمق یا نبرد های هوایی میبازن!
تازه از دیروز که سامر هیت زلاتان رو گرفتم بهتر شد وضعیت...هیولاییه واسه خودش :D
الان که دیگه نمیشه تازه شروع کرد ولی تجربه ی خوبی برات میشه که فیفای بعدی رو با قدرت استارت بزنی :D من اواخر فیفا12 آلتیمیت رو استارت زدم همون هفته ی اول esswein رو خریدم واقعا اعجوبه بود در حد R9 فیفا 20 بازی میکرد الان دیگه اینجور بازیکنا کلا تو فیفا نابود شدن :D

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان دفاع بازی تغییری کرده نسبت به تایم ریلیز بازی؟
احساس میکنم قبلا اینطوری نبود...خیلی بد شده...هر کسی که دفاع بلد نیست سوییچ میکنه رو یکی از هافبکاش و راه میره وسط زمین و هوش مصنوعی واسه خودش دفاع میکنه به بهترین حالت ممکن....
این فیفا 20 واسه کساییکه دفاع بلد نیستن خیلی خوب شد :D
من اصن روم نمیشه این حرکتو بزنم انقدر که حرکت حال بهم زن و چندشیه! :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
بازم که آپدیت ۵ گیگی داده جناب ea!
اگر بشماری اپدیت های 5 گیگی فیفارو از ریلیز بازی تا الان میبینی که تقریبا هم اندازه حجم خود بازی اپدیت دانلود کردی! اپدیت هایی که تغییری تو بازی ایجاد نمیکنن و فقط تر میزنن توش! من خیلی وقته دیگه انلاین نشدم چون فقط کریر میزنم

• Like
Reactions: atzoriha

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
مصظفی یه حسی میگه واس پلات کردن بازی تو اون تروفی دیویژن 4 به بالاتر گیر کردی:D
از 5 به بالاتر نمیتونم برم حتی الان که بازی خلوت شده
تو ویکندم رکوردم گلد دوئه
سخت ترین وبیخودترین فیفای تاریخه تو فیفاهای قبلی رکوردم زیر 8000 تا بازی نبود ولی الان کل بازیارو جمع بزنی به زور 2500 تا بشه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصظفی یه حسی میگه واس پلات کردن بازی تو اون تروفی دیویژن 4 به بالاتر گیر کردی:D
از 5 به بالاتر نمیتونم برم حتی الان که بازی خلوت شده
تو ویکندم رکوردم گلد دوئه
سخت ترین وبیخودترین فیفای تاریخه تو فیفاهای قبلی رکوردم زیر 8000 تا بازی نبود ولی الان کل بازیارو جمع بزنی به زور 2500 تا بشه
ببین حقیقتش من فهمیدم اکانتم دیلی (delay) شدیدی داره توی همه بازی‌ها من کلی از فرندهام دلیت زدم بهتر شد ولی نسبت به اکانت آکبند بازم دیلی داشت (حالا چجوری من با این دیلی دفاع میکردم بماند) توی خیلی بازی ها من دقیقه 90 با یه گل میباختم، یه زمان من 4 تا وین میخواستم تا اون دیویژن ولی اون دیلی شدید که باعث می‌شد تا پا به توپ بشم حریف توپو بگیره رفت روی اعصاب تیم رو دلیت کلاب زدم، اگه یادت باشه اومدم گفتم روی یه اکانت دیگه تست بزنید شاید دیلی کم بشه. بعدشم تیمو فرستادم گفتم دلیت کلاب کنید، اکانت رو هم میفرستم تا ببینید چقدر فرند دلیت زدم، نظر شخصیم اینه کسی ادعای بازی خوبی داره باید حداقل دیو 2 باشه و بالای 20 وین بیاره در فات چمپیونز که من با همین اکانت یه بار 18 وین آوردم، راستی اینم بگم من فیفا از دیجیتال فاکتوری گرفتم ظرفیت 3 داشتم اونی ظ2 بود هی میرفت توی اکانتم بازیم 3 هیچ میشد دوسه بار بهش گفتم رمز عوض کرد ولی اون یارو هی میرفت داخل اکانت منم رمزو عوض کردم یه ماه پیش هم دیدم اکانت وارد نمیشه و میگه رمز اشتباهه به دیجیتال فاکتوری گفتم گفت سونی اکانت رو بن کرده گفتم چرت نگو بعد گفت 2step زیاد زدی اکانت از دسترس خارج شده گفتم من نزدم 2step بعد گفت رمز عوض کردی فیفا رو بهت نمیدم برو شکایت کن، الان دیگه فیفا ندارم، فیفا 21 ظ3شو از دوستم که آدم درست و حسابی گرفتم

Attachments

• IMG-20200727-WA0014.jpeg
    IMG-20200727-WA0014.jpeg
    1.1 MB · مشاهده: 30
  • Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
ببین حقیقتش من فهمیدم اکانتم دیلی (delay) شدیدی داره توی همه بازی‌ها من کلی از فرندهام دلیت زدم بهتر شد ولی نسبت به اکانت آکبند بازم دیلی داشت (حالا چجوری من با این دیلی دفاع میکردم بماند) توی خیلی بازی ها من دقیقه 90 با یه گل میباختم، یه زمان من 4 تا وین میخواستم تا اون دیویژن ولی اون دیلی شدید که باعث می‌شد تا پا به توپ بشم حریف توپو بگیره رفت روی اعصاب تیم رو دلیت کلاب زدم، اگه یادت باشه اومدم گفتم روی یه اکانت دیگه تست بزنید شاید دیلی کم بشه. بعدشم تیمو فرستادم گفتم دلیت کلاب کنید، اکانت رو هم میفرستم تا ببینید چقدر فرند دلیت زدم، نظر شخصیم اینه کسی ادعای بازی خوبی داره باید حداقل دیو 2 باشه و بالای 20 وین بیاره در فات چمپیونز که من با همین اکانت یه بار 18 وین آوردم، راستی اینم بگم من فیفا از دیجیتال فاکتوری گرفتم ظرفیت 3 داشتم اونی ظ2 بود هی میرفت توی اکانتم بازیم 3 هیچ میشد دوسه بار بهش گفتم رمز عوض کرد ولی اون یارو هی میرفت داخل اکانت منم رمزو عوض کردم یه ماه پیش هم دیدم اکانت وارد نمیشه و میگه رمز اشتباهه به دیجیتال فاکتوری گفتم گفت سونی اکانت رو بن کرده گفتم چرت نگو بعد گفت 2step زیاد زدی اکانت از دسترس خارج شده گفتم من نزدم 2step بعد گفت رمز عوض کردی فیفا رو بهت نمیدم برو شکایت کن، الان دیگه فیفا ندارم، فیفا 21 ظ3شو از دوستم که آدم درست و حسابی گرفتم
تو این فیفا عمرا بشه با این دیلی کاری کرد بازی فقط رو سرعت نته با این وضع تا همینجاشم رسیدی خوب اومدی
اره یادمه یه بار عکسشم اینجا گذاشتی گفتی این کلابو دیلیت کردم
من سر همین قضیه ظرفیت 2 خریدم فقط مشکلی که داره گاهی وقتا قفل میشه میرم تو اکانت پریماری میکنم درست میشه
چند بارم بهش گفتم قضیه رو اولاش فک میکردم شخص ظرفیت 3 میره پریماری میکنه واس من قفل میشه
بعدش خودش گفت نه بخدا مشکل از خود سونیه چند وقت یه بار اینجوری میشه

• Like

avands

کاربر سایت
Aug 18, 2008
119
بالاخره!
421e7c1278bba55f23fae6b593999e67.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like