FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه ربطی داره مصطفی؟:-/:D
SSD اون قسمت هایی از فایل بازی نیاز به آپدیت داره رو میتونه دقیق مشخص کنه و دیگه نیاز به بازه بیشتر بخاطر استفاده از HDD نیست
@Hodor

pedramfifa

عضو جدید
Sep 7, 2020
2
سلام به همه ی دوستان
من ps4 داشتم فروختم حالا دارم یه سیستم گیمینگ جمع میکنم .
خواستم ببینم فیفا۲۰ روی pc قابل نصب هست ؟
و از همه مهمتر میتونم باهاش سیزن آنلاین بازی کنم ؟
و از کجا باید تهیه کنم فیفا رو ؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین چون واقعا نیاز دارم به جواب دوستانی که‌تخصص دارن . ممنون از همگی ?❤

• Smile
Reactions: IMANOKA

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به همه ی دوستان
من ps4 داشتم فروختم حالا دارم یه سیستم گیمینگ جمع میکنم .
خواستم ببینم فیفا۲۰ روی pc قابل نصب هست ؟
و از همه مهمتر میتونم باهاش سیزن آنلاین بازی کنم ؟
و از کجا باید تهیه کنم فیفا رو ؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین چون واقعا نیاز دارم به جواب دوستانی که‌تخصص دارن . ممنون از همگی ?❤
سلام، خیلی خوش آمدید دوست عزیز، بعله که میتونید نصب کنید ولی شاید توی التیمیت تیم با کم بودن پلیرها و پیدا نکردن حریف مواجه بشید، ضمنا اینجا تاپیک کنسولی هست میتونید سوال هاتون رو اینجا دنبال کنید
شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8
سلام دوستان وقت بخیر.
یه سوال داشتم اگه از دوستان کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
این پروفایل گیم که توسط شرکت های اینترنتی فعال میشه ، به نظرتون باعث دیلی و تاخیر نمیشه ؟؟
من توی التیمیت پینگ 60 70 میگیرم و پروفایل گیم هم فعال هست ولی خیلی دیلی دارم .. بازیکنا مثل تریلی جابجا میشن.. دفاع کردن که دیگه نگو با یه سر توپ میرن قاطی باقالیا.
ممنون میشم راهنمایی کنید..
نت هم برای شاتل هست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان وقت بخیر.
این پروفایل گیم که توسط شرکت های اینترنتی فعال میشه ، به نظرتون باعث دیلی و تاخیر نمیشه ؟؟
من توی التیمیت پینگ 60 70 میگیرم و پروفایل گیم هم فعال هست ولی خیلی دیلی دارم .. بازیکنا مثل تریلی جابجا میشن.. دفاع کردن که دیگه نگو با یه سر توپ میرن قاطی باقالیا.
نت هم برای شاتل هست
من تست زدم دیلی رو زیاد میکنه، سعی کن اکانت تو هم عوض کنی ببینی دیلی چجوریه

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8
با 3 تا اکانت مختلف روی کنسول های مختلف تست کردم همونطوریه.. جالب اینجاست با چیز پی ان وصل میشم به سرور آلمان.. پینگ 115 میده 2 خط لتنسی، بازی خیلی خیلی روون تر هست نسبت به پینگ 60 70 سرور امارات ( 4 خط لتنسی)

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
سلام دوستان وقت بخیر.
نت هم برای شاتل هست

درود

بنده شاتل دارم ، اینجوری نیست .
قاعدتا وقتی حالت fast path یا interleaved واسه شما فعال میشه ، بخاطر کوتاه تر شدن مسیر و حذف روتر های اضافه باید تجربه بهتری بدست بیارید .
اگر اینطور نیست موضوع رو با پشتیبانی درمیون بزارید
خبرشو به ما هم بدید سپاسگزارم

repshila

کاربر سایت
Sep 27, 2020
8

درود

بنده شاتل دارم ، اینجوری نیست .
قاعدتا وقتی حالت fast path یا interleaved واسه شما فعال میشه ، بخاطر کوتاه تر شدن مسیر و حذف روتر های اضافه باید تجربه بهتری بدست بیارید .
اگر اینطور نیست موضوع رو با پشتیبانی درمیون بزارید
خبرشو به ما هم بدید سپاسگزارم
سلام.
بله حرفتون کاملا درسته باید بهتر بشه ولی در عمل اینجوری نیست..
امروز با نت یکی از دوستان که شاتل هم هست و پروفایل گیم هم واسش فعال نیست امتحان کردم.. پینگ بین 87 تا 92 میداد.. ولی بازی خیلی بهتر و روون تر بود نسبت به موقعی که پروفایل گیم فعال هست... خیلی موضوع عجیب و جالبیه.. پینگ بالاتر هست نسبت به پروفایل گیم ولی بازی روون تر هست

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام دوستان وقت بخیر.
نت هم برای شاتل هست
سلام دوست عزیز، کدوم شهر هستین چون با سرورهای فیفا ۲۰ باید پینگ ۵۰ بگیرین. بازی امسال کلا سرورهاش خیلی مشکل داشتن من دو سه تا از یوتیوبرهای معروف رو هر هفته بازی های چمپیونشون رو دنبال میکردم توی اروپا طرف مینالید با پینگ پنج خط اکثرا با سرورهای آلمان مشکل داشتن یا بهتر بگم اونایی که خارج از آلمان بودن با پلیرهای آلمانی که میخوردن بلااستثنا ناله میکردن از رجیستر نشدن دستورات مثه پاس سرِ تایم یا شوت. بطور کلی این مشکلات نمیدونم چرا هرسال زیاد میشه شاید هم عمدی باشه ولی تو ایران عملا اگه مبخواستی ویکند بزنی باید شب تا صبح بزنی و منی که تو طول روز بازی می‌کردم همیشه بازی برام سنگین بود درصورتیکه همون بازیکنا رو مثه ریبری وینیسیوس و دمبله آخر بازی همه داشتن مثه فرفره بودن در عوض وقتی شب بازی میکردم انقد بازی تند بود که از تندیش نمیتونستم بازی کنم چون عادت نداشتم. نمیدونم چقدرش مشکل سرور فیفاست که وقتی خلوت میشه بهتر میشه چون خارجی ها هم شبا بازی میکردن مثه کراسی و اووی و نمیدونم چقدرش بخاطر نت ریدمون ماعه. البته دی ان اس روی اکس باکس هم بی تاثیر نیست. بشه امسال برم روی پلی استیشن عالی میشه فعلا که پول نیست

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
سلام.
بله حرفتون کاملا درسته باید بهتر بشه ولی در عمل اینجوری نیست..
امروز با نت یکی از دوستان که شاتل هم هست و پروفایل گیم هم واسش فعال نیست امتحان کردم.. پینگ بین 87 تا 92 میداد.. ولی بازی خیلی بهتر و روون تر بود نسبت به موقعی که پروفایل گیم فعال هست... خیلی موضوع عجیب و جالبیه.. پینگ بالاتر هست نسبت به پروفایل گیم ولی بازی روون تر هست

سلام
گفتم اگر اینطوره آیا موضوع رو با پشتیبانی شاتل درمیون گذاشتید ؟ میشه بگید چه جوابی دادن ؟ اگه خزعبلات تحویلتون دادن لطفا مجددا تماس بگیرید بگید میخواید با سوپروایزر صحبت کنید بعد این مشکل رو به سوپروایزر بگید ببینید چه جوابی میدن به ما خبرشو بدید ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر