FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
به همه یا بنزما داده(مثل خودم) یا سانچو از گارانتی التیمیت توتس =)) اسکواد 89 ، خدایی چقدر ک..... هستن این اخر کاری ول کن نیستن :-&
خدایی به درد نمیخوره 90 درصد به خاطر هیجان پک اوپنینگش میزنن الان تو این اسکواد تنها بازیکنی که به تیم من میخوره فقط کوین دی بروینه هستش که اونم احتمال دادنش 2 درصده:))

• Like
Reactions: zerio

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
اما هیجانی که پک زدنش داره خیلی کیف میده.بلاخره ادم هم‌بازی میکنه و هم‌اینکه اخرش کوینو تیمتو میفروشی دیگه،پوله بازی هم‌درمیاد

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
اما هیجانی که پک زدنش داره خیلی کیف میده.بلاخره ادم هم‌بازی میکنه و هم‌اینکه اخرش کوینو تیمتو میفروشی دیگه،پوله بازی هم‌درمیاد
اره منم خیلی حال میکنم ولی وقتی باز میشه پرچم چرت و پرت میاره قیافم دیدن داره:|:D

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
مگه دوباره پکو دادن چی بود همش ابلاک =)) من که کلا بی خیال شدم کوین و بازی همه رو دارم می فروشم خلاص
فک کنم تو این کمپانی یه ایرانی کار میکنه و تصمیم گیرنده هستش 350 کا خرج چالش بکنی که اخرش بازیکن 100 کایی در بیاد
دیگه این اخر فیفایی حق پلیر هست یه بازیکن میلیونی داشته باشه

• Like
Reactions: zerio

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستان تازگی کسی رو سطح آلتیمیت کریر زده که ببینه باز مثل قبل الکی سخته یا متعادل شده؟
همون بولشت سابقه. کلا فیفا بعد اون اپدیت کذایی غیرقابل بازی شد. التیمیت که کامل غیرقابل بازی شد. لجندری هم که انقدر اسون بود که حال ادم بهم میخورد. تو ۱۳ بازی ۵۲ گل زدم:|
من که پاکش کردم.شما هم همین کارو بکن:D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
مثل اینکه دوباره برگشتیم به تیمارستان خاورمیانه:|پینگمم برگشته به قبل به خاطر همین بوده
به دنیای دراپ بک یک خط و هیس و کالما بعد گل زدن خوش آمدید:|
سرورا آشغالِ خالصه و برای ماهایی که با پینگ 70-80-90 بازی میکنیم فاجعه ترم هست! داغون بودن سرورارو اگه میخواید متوجه شید فقط اول برید یه دست Rivals بزنید بعد برید online friendly بازی کنید به طور کامل به عمق فاجعه پی میبرید! وقت کردید برید ویدیو ovvy رو ببینید که با پینگ 30 میگه دیلی داره و نمیتونه دفاع کنه حالا ببینید وضعیت برای ماکه پینگمون دو و سه برابرشه چه فاجعه ایه! الان واقعا برام سواله که ea میخواد با این سرورا بره نسل بعد؟ :-&
در مورد خاورمیانه هم که دیگه همتون میدونید یه مشت عقده ای ریختن داخلش من معمولا عادت داشتم که تو ویکند لیگ بازیام مونده بود و نیازی بهشون نداشتم میرفتم گل به خودی میزدم و لفت میدادم, چند بار پیش اومد که گل به خودی زدم و حریفام هیس کردن یا بعد بازی پی ام دادن که ترسیدی و این حرفا منم دیگه بیخیال این کار شدم :D جدی روانین اینا!

• Like
Reactions: zerio and omiid72

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سرورا آشغالِ خالصه و برای ماهایی که با پینگ 70-80-90 بازی میکنیم فاجعه ترم هست! داغون بودن سرورارو اگه میخواید متوجه شید فقط اول برید یه دست Rivals بزنید بعد برید online friendly بازی کنید به طور کامل به عمق فاجعه پی میبرید! وقت کردید برید ویدیو ovvy رو ببینید که با پینگ 30 میگه دیلی داره و نمیتونه دفاع کنه حالا ببینید وضعیت برای ماکه پینگمون دو و سه برابرشه چه فاجعه ایه! الان واقعا برام سواله که ea میخواد با این سرورا بره نسل بعد؟ :-&
در مورد خاورمیانه هم که دیگه همتون میدونید یه مشت عقده ای ریختن داخلش من معمولا عادت داشتم که تو ویکند لیگ بازیام مونده بود و نیازی بهشون نداشتم میرفتم گل به خودی میزدم و لفت میدادم, چند بار پیش اومد که گل به خودی زدم و حریفام هیس کردن یا بعد بازی پی ام دادن که ترسیدی و این حرفا منم دیگه بیخیال این کار شدم :D جدی روانین اینا!
دقیقا همینه من بخاطر چلنج با یه خارجی که تیم قوی ای داشت توی اون مد که یهو گل زدن بوست میشه 30_2بردم روی اسمم کلیک کنید عکسش میاد ولی توی رایولز به همون بخورم قطعا شاید بزور ببرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر