FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
خدایی تو ایران بازی انلاین اعصاب خردی بیش نیست
اون از کالاف و فورت اینم از فیفا
اگه نتت خوب نباشه با این سیستم دفاع فیفا 20 عملا تو دیواره ادم
تو 19 و 18 هم نتم همین بودا ولی حداقل ضبدر و میگرفتی میچسبید به طرف نصف دفاع دست سیستم بود اینجوری
الان با این نت میخوای جاکی کنی طرف با یه فیک شات میفرستتت قاطی باقالیا حتی با دیلی وضعیت سلکت بازی هم داغونه
سانچو توتس با اگیلیتی و بالانس 99 نمیتونه تو محوطه بچرخه انگار وزنه بستن به پاهاش:|
وضعیت پاسکاری فاجعه دوران قرنطینه تو ساعتایی که سرور خلوت بود بازی میکردم باز خوب بود گیم پلی بازیم ولی نت داغون و سرور داغون ترکیب بشن با هم قشنگ منو سرویس میکنن باز تو 19 و 18 میشد علی اصغری بازی کنم نتیجه بگیرم تو 20 که اینم برداشتن بیشتر بازی فوتساله تا فوتبال

• Like
Reactions: zerio and Jaasder

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
فیفا برای من وقتی که رونالدو چپ پا شد مُرد
نمیدونم واقعا چجوری دارید پلی میدید بازیو انصافا اعصابتون ستودنیه میشه واکسن اعصاب درست کرد از مغز شما
داداش به شخصه خودم اگه یه سرگرمی بهتر تو این خراب شده داشتم فیفا که هیچ خود پلی رو هم مینداختم اونور
ولی چه کنم که از سرکار میام خونه باس اوقات فراغتمو یه جوری پر کنم الان با این وضع حدم در حد یه فیفا ظرفیتی و یه پلاس 14 روزست
که اینم یا نت گند میزنه یا سرور بازی ها و گیم پلی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
داداش به شخصه خودم اگه یه سرگرمی بهتر تو این خراب شده داشتم فیفا که هیچ خود پلی رو هم مینداختم اونور
ولی چه کنم که از سرکار میام خونه باس اوقات فراغتمو یه جوری پر کنم الان با این وضع حدم در حد یه فیفا ظرفیتی و یه پلاس 14 روزست
که اینم یا نت گند میزنه یا سرور بازی ها و گیم پلی

اکانت هکی بگیر 120 تومن 4 تا بازی روز داره با کلی بازی دیگه قشنگ 3 ماه درگیری

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
سلام.این مد gfx graphic بازی رایگان نشده که ما هم بتونیم استفاده کنیم؟ یا اگر مد دیگه ای که گرافیک ‌بازی رو شارپ میکنه کسی سراغ داشت ادرس بدین ممنون.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خدایی تو ایران بازی انلاین اعصاب خردی بیش نیست
اون از کالاف و فورت اینم از فیفا
اگه نتت خوب نباشه با این سیستم دفاع فیفا 20 عملا تو دیواره ادم
تو 19 و 18 هم نتم همین بودا ولی حداقل ضبدر و میگرفتی میچسبید به طرف نصف دفاع دست سیستم بود اینجوری
الان با این نت میخوای جاکی کنی طرف با یه فیک شات میفرستتت قاطی باقالیا حتی با دیلی وضعیت سلکت بازی هم داغونه
سانچو توتس با اگیلیتی و بالانس 99 نمیتونه تو محوطه بچرخه انگار وزنه بستن به پاهاش:|
وضعیت پاسکاری فاجعه دوران قرنطینه تو ساعتایی که سرور خلوت بود بازی میکردم باز خوب بود گیم پلی بازیم ولی نت داغون و سرور داغون ترکیب بشن با هم قشنگ منو سرویس میکنن باز تو 19 و 18 میشد علی اصغری بازی کنم نتیجه بگیرم تو 20 که اینم برداشتن بیشتر بازی فوتساله تا فوتبال
من که هر چی قابل فروش داشتم اب کردم گذاشتم کنار تا فوتس . این هفته هم که اصلی ترین هفته هست مثلا شرکت نمی کنم . چه فایده اون هفته هایی که سرور یکم بهتر بود با بازیکنایی مثل KDB 98و ماکسیمین فوت بردی و هانری 93 و مانه 98 جلوی یه مشت عرب نوب با گومز و راشفورد گلد کاملا دست پا بسته و عاجز بودیم چه برسه الان .
حالا یکی از این ادمینا تو توییچ 250 پک اپگرید فرانسه توتس نیمار و بن یدر زده ، میگم این هفته میترکونی ، میگه نه من اهل بازی نیستم فقط اینا رو میخوام داشته باشم (دو ماه مونده به پایان بازی) =)) خدا شانسو به چه کسایی میده خدایی حالا اگه من دو برابرم خرج میکردم پشمم گیرم نمیومد
4 میلیون کوین دارم طرف مثلا سایت داره میخوام بفروشم میگه باید یک هفته اکانتت در اختیار من باشه تا انتقال بدم :)) میگم عمو ساده گیر اوردی تو اصلا بیا همین جوری انتقال بده من بنم بشم که عین خیالم نیست میگه نه روش ما همچین نی . همه میخوان فقط سر همدیگه کلاه بذارن

کلا از همه طرف زده و مونده شدیم .

• Like
Reactions: omiid72

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اساتیدی که پارسال همین موقع یادشونه یه راهنمایی بکنن
برای هر لیگ اصلی فقط روز پنج شنبه همون لیگ یه اپگرید اومد که با 11 گلد رار یه پک همون لیگ میداد سه تا رار و 9 تا انرار

این هفته که التیمیت توتسه پنج شنبه اپگرید هر پنج لیگ با هم قرار گرفته بود ؟یا پیک اپگریدشون ؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من که هر چی قابل فروش داشتم اب کردم گذاشتم کنار تا فوتس . این هفته هم که اصلی ترین هفته هست مثلا شرکت نمی کنم . چه فایده اون هفته هایی که سرور یکم بهتر بود با بازیکنایی مثل KDB 98و ماکسیمین فوت بردی و هانری 93 و مانه 98 جلوی یه مشت عرب نوب با گومز و راشفورد گلد کاملا دست پا بسته و عاجز بودیم چه برسه الان .
حالا یکی از این ادمینا تو توییچ 250 پک اپگرید فرانسه توتس نیمار و بن یدر زده ، میگم این هفته میترکونی ، میگه نه من اهل بازی نیستم فقط اینا رو میخوام داشته باشم (دو ماه مونده به پایان بازی) =)) خدا شانسو به چه کسایی میده خدایی حالا اگه من دو برابرم خرج میکردم پشمم گیرم نمیومد
4 میلیون کوین دارم طرف مثلا سایت داره میخوام بفروشم میگه باید یک هفته اکانتت در اختیار من باشه تا انتقال بدم :)) میگم عمو ساده گیر اوردی تو اصلا بیا همین جوری انتقال بده من بنم بشم که عین خیالم نیست میگه نه روش ما همچین نی . همه میخوان فقط سر همدیگه کلاه بذارن

کلا از همه طرف زده و مونده شدیم .
دیروزم دوباره یه بن یدر زد با یه کرایوف از مید ایکون
البته علاو بر خوش شانس بودن حوصله هم داره حساب کن هی بشینی پک برنز 400 تایی بزنی این برنزا رو بذاری تو برنز اپگرید بعد سیلورارو دوباره تو آپگرید سیلور بعد همینجوری تا گلد
خودش میگفت 16 ساعت وقت گذاشتم طرف خیلی تنگه من عمرا بکشم همچین کاریو :D

• Like
Reactions: zerio

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
دیروز یه کامبک زدم به fiffa17 پشمام ریخت.فکر میکردم گرافیکش باید داغون باشه ولی چیزی کم نداشت.اتفاقا چمنش به نظرم بهتر بود.گیم پلی هم که خیلی بهتر از این 2020 هستش.جالبه سروراش هم بازه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر