FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
سلام هر از چندی ارجینم به این مشکل بر میخوره با هر نت و هیتلرشکنی امتحان کردم درست نمیشه جالبه که باید چند روز بگدره خود به خود درست بشه اینم ار کرامات EA هست
:>:>سلام از منم بعضی وقتا اینجوری میشه اکثرا به تحریم ما مربوط میشه..اوریجین رو پاک کن دوباره نصب کن حل میشه نیاز به 1 هفته صبر نیست

• Like
Reactions: Delux1

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دیگه اصن نمیتونم تو ویکند رقابت کنم همه غول شدن از ده بازی 4 تا بردم 6 تا باختم
همه فول بکا توتس وینگرا توتس اونوقت من هنوز دارم با کارلوس بیبی بازی میکنم

• Like
Reactions: Jaasder and zerio

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دیگه اصن نمیتونم تو ویکند رقابت کنم همه غول شدن از ده بازی 4 تا بردم 6 تا باختم
همه فول بکا توتس وینگرا توتس اونوقت من هنوز دارم با کارلوس بیبی بازی میکنم

همینه دیگه....الان دیگه همه تیمای خرکی دارن...اونی هم که نداره یا خیلی وقته بازی نکرده یا تازه اومده ببینه چه خبره...

• Like
Reactions: Jaasder and omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
همینه دیگه....الان دیگه همه تیمای خرکی دارن...اونی هم که نداره یا خیلی وقته بازی نکرده یا تازه اومده ببینه چه خبره...
منم به جز ماه اول هر هفته دارم بازی میکنم ولی چیز خوب بهم نداده اگه داده هم به تیمم نمیخورده
الان مجبوری سانچو که این هفترو بهم داد یه جوری تو تیم جا کردمش به توصیه یه نفرم اون ویتسل(یه نیمچه گولیتیه واس خودش:D) و بسته بودمش هفته پیش
دو تا ایکونم خریدم تیمم بهتر شد یکمم
این فیفا اگه یه ایکون خوب به من داده بود الان وضعم بهتر بود از بیس بهم کارلوس داده از میدم حاجی
حوصله سواپ رفتنم ندارم بدبختی

• Like
Reactions: Jaasder

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم به جز ماه اول هر هفته دارم بازی میکنم ولی چیز خوب بهم نداده اگه داده هم به تیمم نمیخورده
الان مجبوری سانچو که این هفترو بهم داد یه جوری تو تیم جا کردمش به توصیه یه نفرم اون ویتسل(یه نیمچه گولیتیه واس خودش:D) و بسته بودمش هفته پیش
دو تا ایکونم خریدم تیمم بهتر شد یکمم
این فیفا اگه یه ایکون خوب به من داده بود الان وضعم بهتر بود از بیس بهم کارلوس داده از میدم حاجی
حوصله سواپ رفتنم ندارم بدبختی
یه چیزی بهت میگم تجربه شخصیم از 9 سال التیمیت هست، تا میتونی تیم از انگلیس نبند یا اگر میبندی هایبرید کن لیگ انگلیس مثل باتلاق میمونه هرچی بیشتر خرج کنی بیشتر ته ش فرو میری آخرم میبینی کلی خرج کردی ولی فلان دفاع یا فولوارد با یه دهم توی یه لیگ دیگه هست، بعنوان مثال الان اوبامیانگ 40k هست ولی انیاکی ویلیامز که قدرت بدنی 90 داره 3.5 k، در مورد واران و راموس و ویرجیل همین مثال‌ها صادقه، باید سعی کنی سبک خودتو بشناسی بری طبق اون و تجربه خودت بازیکن‌های مشابه از فلان لیگ رو بخری، من الان به جایی رسیدم که تقریبا هیچکس نمیتونه بهم مشاوره بده تا نگاه کنم روی stats فلان بازیکن میفهمم چی به چیه، یه بار عکس تیمو توی یه گروه تلگرامی برای تست فرستادم هرکسی یه چی گفت فهمیدم درد تیم رو فقط خودم میفهمم، خلاصه اون چیزی توی التیمیت از همه مهمتره خودشناسی و درک کردن انتظارات و فهمیدن اینه که من با کدوم سبک بازیکنها بهتر بازی میکنم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
یه چیزی بهت میگم تجربه شخصیم از 9 سال التیمیت هست، تا میتونی تیم از انگلیس نبند یا اگر میبندی هایبرید کن لیگ انگلیس مثل باتلاق میمونه هرچی بیشتر خرج کنی بیشتر ته ش فرو میری آخرم میبینی کلی خرج کردی ولی فلان دفاع یا فولوارد با یه دهم توی یه لیگ دیگه هست، بعنوان مثال الان اوبامیانگ 40k هست ولی انیاکی ویلیامز که قدرت بدنی 90 داره 3.5 k، در مورد واران و راموس و ویرجیل همین مثال‌ها صادقه، باید سعی کنی سبک خودتو بشناسی بری طبق اون و تجربه خودت بازیکن‌های مشابه از فلان لیگ رو بخری، من الان به جایی رسیدم که تقریبا هیچکس نمیتونه بهم مشاوره بده تا نگاه کنم روی stats فلان بازیکن میفهمم چی به چیه، یه بار عکس تیمو توی یه گروه تلگرامی برای تست فرستادم هرکسی یه چی گفت فهمیدم درد تیم رو فقط خودم میفهمم، خلاصه اون چیزی توی التیمیت از همه مهمتره خودشناسی و درک کردن انتظارات و فهمیدن اینه که من با کدوم سبک بازیکنها بهتر بازی میکنم
ایشالله سال بعد اگه فیفا درست و حسابی بود و میشد بازی کرد میخوام تیم از المان یا ایتالیا ببندم
درست میگی لیگ انگلیس قیمتاش خیلی حبابه حتی اس بی سیاشم گرونه الان اوگبونا فلش بک 310 کا قیمتشه
ولی الن که امروز اومد 260 کا قیمتشه تازه خیلی بهتر و قابل فیکس بازی دادنم هست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
درست ولی این زمانیه که همه چی نرمال باشه و اونوقت تازه برسیم به کلام شما . تو ایران انلاین بازی کردن هر روز داره سخت تر میشه . خود سرورای بازی هم داغون و از ما دورتر. گیم پلی هم که دیگه نگم .
مانه 98 دارم تو زمین راه میره بعد پلیر عربستانی با گومز 80 دفاعش می کنه و با رشفورد 83 پشت سر هم از میلی 90 رد میشه و گل میزنه . این که نشد رقابت . منم همه رو فروختم و کم کم دارم میذارم کنار برای همیشه .

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
درست ولی این زمانیه که همه چی نرمال باشه و اونوقت تازه برسیم به کلام شما . تو ایران انلاین بازی کردن هر روز داره سخت تر میشه . خود سرورای بازی هم داغون و از ما دورتر. گیم پلی هم که دیگه نگم .
مانه 98 دارم تو زمین راه میره بعد پلیر عربستانی با گومز 80 دفاعش می کنه و با رشفورد 83 پشت سر هم از میلی 90 رد میشه و گل میزنه . این که نشد رقابت . منم همه رو فروختم و کم کم دارم میذارم کنار برای همیشه .
مانه 98 و پیک کردی؟
چیزی نگم بهتره:D:-"بچه ها پکاتونو بدید سعید بزنه:D

• Like
Reactions: zerio

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
اقا یه نگاه کنید اگه الان تیم از لیگ پرتقال ببندید بازیکن 91 هم میشه با 15 هزار تا خرید 2 الی 3 بازیکن هم تو دست و بال خودت داشته باشی با 200 هزار تا یه تیم توپ میشه بست کلی بازیکن خوب نمره عالی هست که چون کسی نمیخره قیمت ها نسبت به بازیکنهای بقیه لیگ ها ارزونه البته الان اینجوری شده

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر