FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
آقایون یه سوال مبتدی دارم لطفا کمک کنید چی کار کنیم پاس تو عمق که میدم رو به جلو باشه واقعا سرویس شدم بس که یا داد به بازیکن کناری یا داد به بازیکن های عقب
یعنی ساییده شدم

تنظیمات رو بردم روی پاس بلند افاقه نکرد
دمتون گرم نجاتم بدین

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
این آیوز پرز که تو ابجکتیو هست رو بگیرید . خوب چیزی در اومده بر خلاف تمام پلیر های مجانی که میده و بلااستفاده هست از این خیلی خوشم اومد .
من تقریبا تمام بازیکنای ابجکتیوی که تا الان داده و گرفتم
همشون تا یه مدت بعد تموم شدن ابجکتیو خوبن بعدش انگار باگشون میخوابه
جیمز 86 هم همینطور بود تا همین یه ماه پیش قابل استفاده بود بعدش از کار افتاد

• Like
Reactions: zerio

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
من تقریبا تمام بازیکنای ابجکتیوی که تا الان داده و گرفتم
همشون تا یه مدت بعد تموم شدن ابجکتیو خوبن بعدش انگار باگشون میخوابه
جیمز 86 هم همینطور بود تا همین یه ماه پیش قابل استفاده بود بعدش از کار افتاد
آخ آخ گفتی جیمز 86 عجب چیزی بود ولی دیگه نا نداره راه بره.ولی من اودگارد 85 دارم انصافا هنوز خوبه هر چی میشوته گله.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
آقایون یه سوال مبتدی دارم لطفا کمک کنید چی کار کنیم پاس تو عمق که میدم رو به جلو باشه واقعا سرویس شدم بس که یا داد به بازیکن کناری یا داد به بازیکن های عقب
یعنی ساییده شدم

تنظیمات رو بردم روی پاس بلند افاقه نکرد
دمتون گرم نجاتم بدین
یا جهت رو بد میگیری
یا جوی دسته ایراد داره
یا جهت رو فلیک میکنی پاس میدی
به تنظیمات و بازی مربوط نمیشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
گفته شده بخاطر کرونا تولید فیفا 21 ممکنه باعث افت کیفیت بشه.
کرونا نبود شد این.کرونا هست دیگه چی میخواد بشه واقعا =))

• Like
Reactions: Siamak61

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
گفته شده بخاطر کرونا تولید فیفا 21 ممکنه باعث افت کیفیت بشه.
کرونا نبود شد این.کرونا هست دیگه چی میخواد بشه واقعا =))
میشه یه آشغالی مثل دو سال اخیر دیگه از این بدتر نمیشه نگران نباش :D
--------
کسی دی بروین رو پک نکرده؟ منکه پرچم انگلیس اومد سکته زدم ولی شانس آوردم جردنشون بود :D

• Like
Reactions: ehsas1

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
من امسال که نمیخرم بازیو مشخصه همون فیفا 20 میخاد رنگ کنن دوباره بندازن بهمون 60 دلار قیمتش هست با این وضع دلار و گرونی 700 تا 1 ملیون شایدم بیشتر باید هزینه بازی کنم که هیچ رشدی احتمالا نمیکنه همون بازی پارسال هست

• Like
Reactions: ehsas1

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
میشه یه آشغالی مثل دو سال اخیر دیگه از این بدتر نمیشه نگران نباش :D
--------
کسی دی بروین رو پک نکرده؟ منکه پرچم انگلیس اومد سکته زدم ولی شانس آوردم جردنشون بود :D
یکی از استریمرای ایرانی ظهری پک کرد
خدا بخیر کنه این هفترو همه غول شدن

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
دوستان چیزی که من تازه فهمیدم کیفیت حریفی که به صورت تصادفی با شما بازی میکمه به کیت لباسی که میپوشید خیلی ربط داره تیم های محبوب بردارین کلی حریف قدر هست اماده سرویس کردن ولی کیت تیم های که محبوب نیستن بردارید حریف شما هم همون رو میپوشه خیلی مورد ضعیف توش هست منتها کیت اول و دوم تیم رو استفاده کنید

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
@zerio
داداش اگه دوست داری بیا بگو ببینیم چی زدی
کوین یا فندایکو که نود و نه درصد زدی فقط بگو ترید بوده یا انترید:D
(الان 40 روزه کابل تلفن مسیر اصلی رو دزدیدن مخابرات زیر بارم نمیره درست کنه به زور با همراه اول تونستم 11 تا بازی ببرم ) شاید تو بازی شانس داشته باشم ولی از این چیزا اصلا شانس ندارم :-B الان یه ریوالزم نمی تونم بازی کنم به خصوص بعد اپدیت جدید

دیروز کارت رد رو خدا رو شکر ریچاردسون 93 داد
گارانتی pl هم هندرسون :))
---------------
دیروز هر چی قابل فروش بود دادم مانه و ماکسیم خریدم فعلا میذارم کنار تا دو هفته مونده به فوتس ، دوباره قابل فروشا رو میفروشم چون پارسال دیدم قبل فوتس چی شد . زلاتان 1 میلیونی شد 150 k

Attachments

• ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۳۴۵۹.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۳۴۵۹.jpg
    2.4 MB · مشاهده: 22
  • ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۴۷۱۲.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۰۷_۱۴۴۷۱۲.jpg
    1.7 MB · مشاهده: 20
  • Like
Reactions: omiid72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر