FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دیروز یه کامبک زدم به fiffa17 پشمام ریخت.فکر میکردم گرافیکش باید داغون باشه ولی چیزی کم نداشت.اتفاقا چمنش به نظرم بهتر بود.گیم پلی هم که خیلی بهتر از این 2020 هستش.جالبه سروراش هم بازه :)
اخرین نسخه ای که یکسال تموم بازی کردم همین 17 بود
واقعا همه چیش نسبت به 3 نسخه بعدی بهتر بود

• Like
Reactions: artour-2198

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دیروزم دوباره یه بن یدر زد با یه کرایوف از مید ایکون
البته علاو بر خوش شانس بودن حوصله هم داره حساب کن هی بشینی پک برنز 400 تایی بزنی این برنزا رو بذاری تو برنز اپگرید بعد سیلورارو دوباره تو آپگرید سیلور بعد همینجوری تا گلد
خودش میگفت 16 ساعت وقت گذاشتم طرف خیلی تنگه من عمرا بکشم همچین کاریو :D
اتفاقا بیشتر به خاطر سفید بودنشه . خیلی خیلی سفیده . روش برنز پک رو خودم رفتم . یه بار 200 کا و یه بارم 250 کا برنز پک خریدم. ولی بازم بعضی بازیکنای گرون مثل پادربورن و .. مجبور شدم بخرم . یعنی 4 تا لیگ دوبار رفتم به عبارتی نزدیکای 160 تا پک که 50 تا رو همین دیشب باز کردم . بالاترین چیزی که گرفتم یه صلاح گلد بود یه توتس mls
اما اون همینا رو باز کنه نیمار و رونالدو براش در میاد :-w
اون روشم من 800 هزار کوین کنار گذاشته بودم انجام بدم 200 تا بازیکن خریدم یه اشتباه کردم ترسیدم بر اثر باگ ترنسفر بازیکنام بپره منصرف شدم (اشتباه و ندونستن خودم بود و اینکه خوب راهنمایی نکرد. گفت بازیکنایی که خریدی ممکنه گم شه ) وگرنه منم می تونستم چیزی پک کنم . به هر حال گذشت

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
حتی این اخر کاریم بی خیال کصافط کاریشون نشدن:-&
الان التیمیت توتس و دیدم حالم بهم خورد نصفیشون به درد نخورن
به من که نود درصد یا سومر میده یا هوملس

• Like
Reactions: zerio

daltononline_1

کاربر سایت
Aug 23, 2013
36
سلام دوستان رو xbox one چه جوری می تونم به سرورهای EA وصل بشم.
رو کنسول DNS دارم چون بدون DNS اصلا نمی تونی به اکانتت وارد بشی ولی به EA وصل نمی شم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام دوستان رو xbox one چه جوری می تونم به سرورهای EA وصل بشم.
رو کنسول DNS دارم چون بدون DNS اصلا نمی تونی به اکانتت وارد بشی ولی به EA وصل نمی شم
سلام
من با 178.22.122.100 وصل میشم
بعضی وقتا اذیت می‌کنه
ولی وصل میشه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
عکسی از مقایسه مدلینگ ، بافت ها و شیدر ها و ... در دو نسخه FIFA 14 بر روی کنسول پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 ( همین فیفا هم از نسخه 2015 تو بخش گرافیک بازی دچار تغییراتی بیشتری شد نسبت به نسخه نسل گذشته تا خود فیفا 14 نسل بعدی نسبت به نسخه نسل قبلی اگه بخوایم کلیت کار رو در نظر بگریم . فیفا 14 بیشتر تو بخش پویایی محیط و کات سن و ها و توپ جمع کن و صد البته کیفیت تماشاگرا و .... دچار تغییرات زیادی شده بود نسبت به نسخه نسل قبلیش .... ) البته سال اول بازی های ورزشی بر روی کنسول های نسل بعد اصلا ملاک خاصی نیست که بدونیم چقدر پیشرفت میکنن و چه تغییراتی میکنن . به طور میانگین و نیم نگاهی به نسل های گذشته همیشه از سال دوم کنسول ها بازی های ورزشی دچار تغییر تحولات بنیادین میشن .

البته عکس ها همیشه پاسخ گوی تمامی چیزی که باید در نشون دادن گرافیک یه بازی باشن نیستن . از تکون خوردن کیت ها و نور پردازی پویا و خیلی افکت های دیگه رو باید به صورت ویدئویی دید . ولی خب عکس ها هم به هر حال تفاوت هایی رو باید نشون بدن .

من واقعا نمیدونم این دو بازی فوتبالی تو بخش مدلینگ ، کیفیت بافت ها ، شیدر های روی پوست ، موشن های چهره و خیلی موارد دیگه تا چه میزان پیشرفت میکنن . امیدوارم هر چه باشه شاهد یه تغییر تحولات اساسی در بازی های فوتبالی نسل بعد باشیم . البته امیدوارم ..... !!!

EaEQXboXgAAwU8-.jpg

مقایسه ویدئویی دو نسخه فیفا 14 نسل هشتمی و هفتمی رو میتونید در لینک زیر ببینید . همون طور که مشاهده میکنید تو بخش انیمیشن ها بازی دچار تغییرات و تحولات اساسی نشده بود و شالوده کلی کار همون انیمیشن های نسل قبلی بود . حالا تو بخش گرافیک و .... دچار بهبود ها و پیشرفت هایی شده بود ولی کلیت کار همون نسخه نسل قبلی بود که به خاطر وجود سخت افزار بهتر گرافیک بازی بهبود های زیادی پیدا کرده بود . در بالا هم اشاره کردم ولی در بخش تماشاگرا و کات سن های یکپارچه و حواشی زمین و .... دچار تغییرات زیادی نسبت به نسخه نسل هفتمی شده بود .

FIFA 14 PS4 vs PS3

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

Jaasder

کاربر سایت
Mar 18, 2020
18
دوستان درسته میگن با اینترنت 5G پینگ نزدیک به 1 میلی ثانیه هست یعنی امیدوار باشیم؟ لطفاً اگر اطلاعات درست و دقیق دارید نظر بدین

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بابابخدااین EAدیوونست بازم 5Gآپدیت داده
دفعه قبل تنظیماتو دستکاری کرده بودن به عنوان اپدیت دادن بیرون صدای همه در اومد . این اپدیت به اصطلاح ماست مالی گندیه که قبلا زدن. چه شود خدا داند :-&

• Like
Reactions: Siamak61

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بابابخدااین EAدیوونست بازم 5Gآپدیت داده

مثلا میخوان بگن ما همچنان بازی رو پشتیبانی میکنیم و حواسمون تا آخر به مشکلات بازی هست... :blink1::Frown::Wallbash:

فیفا آپدیت خرکی نمیداد که امسال یاد گرفتن دیگه حتما سال دیگه میره رو 7-8 گیگ آپدیت...

• Like
Reactions: Siamak61

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه حتی این اخر بازی هم ول کن سودشون نیستن
برداشتن یه گارانتی دلوکس توتس دیگه به جای التیمیت توتس دادن
واقعا دارن از عشق پلیرا نسبت به فوتبال سوء استفاده میکنن
من نمیدونم چرا تو همه کتگوری ها این همه بازی هست و دستت تو انتخاب بازه ولی تو فوتبال فقط پیس و فیفا هستن واقعا برام سواله:|

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه حتی این اخر بازی هم ول کن سودشون نیستن
برداشتن یه گارانتی دلوکس توتس دیگه به جای التیمیت توتس دادن
واقعا دارن از عشق پلیرا نسبت به فوتبال سوء استفاده میکنن
من نمیدونم چرا تو همه کتگوری ها این همه بازی هست و دستت تو انتخاب بازه ولی تو فوتبال فقط پیس و فیفا هستن واقعا برام سواله:|
میگن ea امسال 1.6 بیلیون دلار درامد داشته از التیمیت و هنوزم که بازی چیزی برای موندن نداره داره خسیسی می کنه و هیچی به پلیرهاش نمیده . واقعا این بازی دیگه ارزش پلی دادن داره؟ پلی کنیم چی شه ؟!! 6 تا فصل از صفر تا صد رفتم هیچی گیرم نیومد .

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
میگن ea امسال 1.6 بیلیون دلار درامد داشته از التیمیت و هنوزم که بازی چیزی برای موندن نداره داره خسیسی می کنه و هیچی به پلیرهاش نمیده . واقعا این بازی دیگه ارزش پلی دادن داره؟ پلی کنیم چی شه ؟!! 6 تا فصل از صفر تا صد رفتم هیچی گیرم نیومد .
چرا نداشته باشه وقتی عربا هستن عشق کریس و مسی که فیفا پوینت میخرن بایدم اینقدر سود کنه
یا 4 تا استریمر مثل کاسترو
سگ بزنه تو اون سودشون این بازی اینقدر گنده که وقتی میبرمم لذتی نمیبرم
سیستم دفاع اینقدر مسخرست که دو دست بازی میکنم هم دستام خسته میشه هم ذهنم از بس تمرکز میخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر