FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:
‏اگر نیمار به بارسلونا برنگرده روی جلد ‎فيفا21 به احتمال بالا به وی تعلق میگیره، اما اگر پیراهن بارسا را بر تن کنه به دلیل قرارداد بارسلونا با کونامی و PES این مسئله منتفیه
در این صورت احتمال 90 تصویر امباپه روی جلد ‎فیفا ۲۱ منتشر میشه

149077

‏اگر نیمار به بارسلونا برنگرده روی جلد ‎فيفا21 به احتمال بالا به وی تعلق میگیره، اما اگر پیراهن بارسا را بر تن کنه به دلیل قرارداد بارسلونا با کونامی و PES این مسئله منتفیه

خدا کنه امثال پرز کیلیان رو بیاره. ولی علی تیزر رو ببین همش امباپه هست توش

فیفا باید یه بار کلا پاک شه از نو نوشته شه
این اشغال همون اشغال قبلیه که به قیمت 60 دلار میخوان بدن
مغز خر نخوردم پول بازیو بدم که فقط رو مخه و اصلا هیچ شباهتی به فوتبال نداره
تا 22 -23 هم قطعا هیچ تغییر عظیمیو نخواهیم دید

تریلری که با تریلر یه بازی دیگه ای ترکیب شده بود . اونم سه ماه مونده به ارایه بازی . آیا دلیل این غیر اینه که فیفا 21 همون فیفا 20 و فیفا قبلی ها هست با یه رنگ منو ( ایندفعه قرمز و ابی با هم ترکیب شده ) جدید و دستکاری چندباره تنظیمات ؟!!!!

تریلری که با تریلر یه بازی دیگه ای ترکیب شده بود . اونم سه ماه مونده به ارایه بازی . آیا دلیل این غیر اینه که فیفا 21 همون فیفا 20 و فیفا قبلی ها هست با یه رنگ منو ( ایندفعه قرمز و ابی با هم ترکیب شده ) جدید و دستکاری چندباره تنظیمات ؟!!!!
اره غیر اینه
لوگو جدید هم داره :D

سلام
این چیزی که من تو تریلر دیدم اگه مال همین نسل باشه با کلی ارفاق و فحش خار و مادر ، باشه بازم قبول!
ولی
اگه مال نسل بعده،(با احتساب اینکه من فقط فوتبال بازی میکنم)من یکی که دیگه نیستم،صنعت گیم خوش گذشت، خداحافظ...:-h
پ.ن
ea که احتمالاً دیگه هیچی، ولی کونامی تو هم خاک تو سرت!!!

3 نسل ـه که کنسول های جدید رو به عشق بازی های فوتبال خریدم . بهترین بازی ها هم ریلیز بشن باز فوتبال واسه من یه دنیای دیگه بوده همیشه و الویتم هست و ساعت ها سرگرم میشم باش (چه فیفا چه پس، تو هر دوره با یکی بیشتر حال کردم و خودمو محدود نکردم اصلا)

ps3 اولین بازی که خریدم pes 2008 بود و بعدش pes 2009 و فیفا 09 .

نسل قبل وقتی تریلر فیفا 14 رو کنسول های جدید رو دیدم که رونمایی از موتور ignite هم بود همه برنامه های زندگی رو به هم زدم تا ps4 بخرم که یکی دو ماه بعد خریدم کنسولو و بازی هم که قطعا فیفا 14. واقعا تفاوت نسل جدید مشخص و جذاب بود برای من یکی تو دو نسل قبل

ولی واقعا انگار این نسل در اون حد نیست تغییراتش. تو تاپیک های دو کنسول هم کامنت ندادم که یه وقت کسی فکر نکنه از سر لجبازی با یه کنسول خاص گفتم نظرمو. (هرچند که کنسولی که خریدم همیشه سونی بوده و اگه بخوام این نسل هم بخرم ps5 ـه انتخابم.)

از یه طرف ناراحتم ممکنه دوران با عشق و هیجان وارد نسل جدید شدن برام تمام بشه از یه طرف میتونم ریلکس باشم دنبال جور کردن 15-20 میلیون نیستم تو این وضعیت اقتصادی :دی

حالا گیمپلی اینارو میگیم همون سه نسخه قبل ـه و به خاطر بیخیالی سازنده هستش. ولی واقعا اگر قراره پیشرفت گرافیکی در همین حد باشه خدایی برا منی که 90% تایم بازیم و استفادم از کنسول فوتبال ـه نمی ارزه

زخم کردن مارو فقط با حذف لودینگ و اینا ?

بارسا تو این وضعیت اقتصادی غلط کرده بخواد ۲۰۰ میلیون برای این هزینه کنه. بمونه همون پاریس توپ طلا درو کنه :D

ناموسا فقط سروراشو درست کنن همون فیفا 20 رو بازی میشه کرد...و الا سرورا داغون باشه...فیفا 41 هم بیاد و گیم پلی و همه چیزشم ok باشه که عمرا اینجوری باشه,نمیشه بازی کرد... :Wallbash::Wallbash:

• Like
Reactions: samadi741
با توجه به تعطیلی لیگها و عوض شدن تاریخ نقل و انتقالات اروپا فیفا بجای 5 مهر 18 مهر منتشر میشه، دارندگان ea access از یک اکتبر میتونن 10 ساعت تریال خودشونو بازی کنن، طبق معمول نسخه های 80 و 100 دلاری بازی 3 روز زودتر قابل بازی هستند
EA اعلام کرده کسانی قبل ورود کنسول‌های نسل بعد فیفا رو داشته باشند (دیجیتال) بازی خود به خود به نسخه نسل بعد آپگرید میشه ولی نسخه دیسک و فیزیکی همچین قابلیتی رو نداره

Attachments

• IMG_20200619_231603_661.jpg
    IMG_20200619_231603_661.jpg
    125.1 KB · مشاهده: 20

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or