FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:
149494

*توضیحاتی مختصر راجب DUAL Entitleme
از اونجا که عرضه فیفا ۲۱ تو بازه زمانی افتاده که شما از یک نسل کنسول به نسل دیگه کوچ میکنین کمپانی ea تصمیم گرفته برنامه ای بنام dual entitlement اجرا کنه
این پروژه به این شکله اگر شما بازیِ فیفا ۲۱ برای ps4 یا ایکس باکس خریداری کنین بعد خرید کنسول نسل جدید (پلی استیشن ۵ یا ایکس باکس ایکس) میتونین بدون پرداخت هزینه اضافه ای بازی تو کنسول جدیدتونم تجربه کنید

سوال: ایا امکان dual entitlement در حالت فیزیکی یا دیجیتال تفاوتی دارد؟
نه هیچ تفاوتی در نسخه فیزیکی و دیجیتال وجود نداره فقط شما در صورت تهیه نسخه فیزیکی بعد دانلود بازی در نسل جدید حتما باید دیسک فیفا ۲۱ که در اختیار دارین داخل دستگاه بزارین یعنی با تهیه نسخه فیزیکی و کوچ کردن به نسل بعد شما باز به دیسکتون نیاز پیدا میکنین اما نیازی نیست هیچ مبلغی براش پرداخت کنین تا دیسک جدید تهیه کنین و دقت کنین اگه در نسل بعدی قصد تهیه کنسول بدون درایو نوری دارین حتما در این نسل نسخه دیجیتالشو تهیه کنید
سوال: آیا تمام سیو ها و پیشرفت های نسل فعلی به نسل بعد منتقل میشه؟
بله تمام اطلاعات اکانتتون و پیشرفت های فیفا ۲۱ که به صورت آنلاینه مثه فیفا آلتیمیت و ولتا بدون هیچ مشکلی به نسل بعد منتقل میشه اما بخش هایی که سیو کاملا افلاینه و در کنسولتون موجوده مثل کریر مد، کواپ، پروکلاب و ... غیر قابل انتقاله البته دقت کنین همین انتقال دیتا و سیو بازی ها هم فقط وقتی انجام میشه که شما از پلی استیشن ۴ به ۵ و یا از ایکس باکس وان به ایکس نقل مکان کنید
سوال: اگر من در این نسل کنسول پلی استیشن ۴ داشته باشم ودر نسل آینده کنسول ایکس باکس ایکس تهیه کنم بازم شامل dual entitlement میشه؟
خیر متاسفانه در حال حاضر فقط انتقال از یک نسل به نسل بعدی فقط با داشتن کنسول یک شرکت در هر دو نسل امکاناپذیره

pc پشم؟
149517

متاسفانه افرادی که نسخه pc فیفا ۲۱ تهیه میکنن بازی که براشون در دسترس قرار میگیره مشابه نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان میباشد و با اومدن نسل جدید کنسول ها تا این لحضه خبری از افزایش کیفیت نسخه pc نیست

مخصوصا توی انلاین با نت ایران:)):| رسما نمیشه دفاع کرد باید منتظر بشی دروازه بانت توپو بگیره
دقیقا اصلا نمیشه دفاع کرد.من توی فیفا 19 واقعا خوب دفاع میکردم و کم موقعیت به حریفم میدادم ولی توی بازی امسال رسما بازی بسکتباله!!

• Like
Reactions: Siamak61
یه لحظه رفتم توی استور بازیو سرچ زدم دیدم نسخه های بازی رو گذاشتن بدون هیچ توضیحاتی فقط آرم فیفا 21 داشتن و تاریخ انتشار حتی کاور هم مشخص نیست کلی هم ملت خریدن 24 نفر رای داده بودن اونم 5 ستاره، تاوقتی اینا هستن بازی پیشرفتی نمیکنه

فقط امیدوارم این دفاع کردن رو درست کنن.همون مثل همیشه بشه.امسال عذاب بود دفاع کردن
دفاع؟
بازی هزارتا ایراد داره که دفاع کردن فکر میکنم اخرین مشکلش باشه
*اول از همه گلرها که فرق نمیکنه شما یاشین رو بزاری تو گل یا محمدرضا گلزار رو ، همه تو دیوارن(به غیراز دو تا که باگن ، ترشتگن و مید ایکون ون درسار)
*ایراد بعدی فیزیک بازیه که همچنان داغونه و اکثرا اگر شوت ها رو اسلوموشن کنید بدون اینکه پا به توپ برخورد داشته باشه ضربه زده میشه!
*باگ هایی از فینس شوت در بازی وجود داره که اگر از یه نقطه ی خاص ضربه رو رها کنی ۱۰۰٪ تبدیل به گل میشه حالا ۱۰ تا دفاع و گلر مقابلش باشن هیچ تاثیری نخواهند داشت ، اینا رو باید درست کنن
*وضعیت تماشاگرها که بازم داغونه!
نه سرود مخصوص تیم هارو میخونن نه تشویق مخصوص یه سری از ورزشگاه ها که اگر فوتبالی باشین این مورد کاملا تو ذوق میزنه
*مورد بعد اینکه با ورود به نسل جدید و باتوجه به قدرت چندین برابر کنسول ها چه از لحاظ گرافیکی چه cpu ، بهتره که روی تاثیر مربیان کار بشه و نقش هویچ رو اجرا نکنن،حداقل توی تیم کمستری یه تاثیر درست حسابی بزارن
*توی بخش التیمیت که فاجعه بود امسال!
پک التیمیت میزدیم یه مشت آت اشغال ریت 80 میداد!
مثلا ده تا مگاریر پک میزدیم یه واک اوت از توش در میومد که هیچ جوره عقلانی نیست
کافیه پول خرج کنی تا از همونا ایکون پک کنی!!!
*یه مشکل بد دیگه اینکه بازی وقتی نمیخواست شما ببری ، هیچ جوره نمیتونستی نتیجه بگیری
تمام توپ هات به در و دیوار و تیرک میخوره و یا پنالتی قطعی رو واست نمیگیره و یا پاس هات به شکل عجیب غریبی به مقصد نمیرسه و توپ هات لو میره و هرجور شده کاری میکنه شما نتیجه نگیری(اینو نه فقط خودم دهدهابار تجربه کردم بلکه از چندصدنفر هم شنیدم)
*مورد بعد ریت های فیک به بازیکنا بود که فاجعه بار بود این قضیه!
واسش هم مثال فراوانه قطعا خودتون دیدین

کلی ایراد دیگه هم هست الان حضور ذهن ندارم:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or