FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
ویژگی های تائید شده از سوی ea

Gameplay
  • Blazing fast load times – get to kick-off in seconds
  • Controller haptics – feel every shot, kick, pass, and tackle in your hands
Graphics and Visuals
  • Deferred Lighting and Rendering – a new lighting system creates more detail in every part of the stadium
  • Re-imagined player bodies – next-gen technology takes players to a whole new level of realism
NEXT LEVEL: EA has confirmed several new features for Next-Gen
Player Animations
  • Enhanced animation technology – new animations create ultra-responsive and realistic player movement
  • Off-ball humanisation – from adjusting shin pads to screaming for passes, feel all the emotion of football at the highest level
Next Level Atmospheres
  • Gameday immersion – contextual player, bench, and fan reactions let you feel the explosive passion of a last-minute winner
منبع

من کاملا درک میکنم که نمایش عجیب غریبی ندیدیم اما از لحاظ تغییر و لذت بیشتر مطمئن باشین این اتفاق توی نسخه نسل بعدی میوفته یه مشکل بزرگی که با فیفا دارم اینه که حرکات بازیکنان بهم پیوسته نیست و انگار داره این حرکات احمقانه یه جوری مصنوعی بهم وصل میشه که توی توضیحات بالا از حرکت بسیار بسیار واقعی بازیکنا صحبت کرده... وقتی از بهبود نور پردازی صحبت می کنن نورپردازی یکی از مهم ترین فاکتور های واقعی بنظر رسیدن یک بازیه پس حتما کیفیت بصری بهبود پیدا میکنه و این ویژگی های بالا به نظر من واقعا جذابه!

کافیه ویدئو های جدید Madden NFL رو در توئیتر ببینید که چقدر جالب و پر جزئیات هستند با دیدن این مباحث من کاملا امیدوارم حسی که فیفا 14 درون من ایجاد کرد رو دوباره لمس کنم با فیفا 21 ...
فیفا 14 اون نرمی و اون انتقال نسل رو نه با گرافیک خیلی بیشتر بلکه با جزئیات بیشتر به ما منتقل کرد (گرافیکشم بیشتر بود ولی اون حس بازی واقعا متفاوت بود از همون لحظه اول حسش می کردی این یه چیز جدیده) و مورد دیگه اینه که تغییر خاصی توی گیم پلی هم نیاز نیست الان در سطح خوبی قرار داره و تنها فوتبالیه که اتفاقات در لحظه میوفته درست مثل حس حالی که فقط قسمت آنلاین بتلفیلد رخ میده در لحظه بودن.
تنها نیازه که انیمیشن های روان با تعداد زیاد و طبیعی در کنار گرافیک و فضا سازی واقعی تر به بازی عمق بدند تا در کنار بهبود کیفیت صدا و قابلیت های هپتیک فیدبک کاملا فوتبال دوستان رو راضی کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
باتوجه به اون حرکت حماسی وار کونامی و کشیدن یوه از دست ea بنظرت امسال ea حرکت متقابلی انجام میده یا نه؟

متاسفانه رقابت دو کمپانی رفته به سمت لایسانس بجای گیم پلی و محتوای خود بازی
والا چی بگم مصطفی جان . الان هر چی بیام بگم و بعدش درست از آب در نیاد داستان میشه . کلا از طرف EA همیشه انتظار سورپرایز رو داشته باشین . به طورایی هم دیگه این تقسیم شدن لایسنس لیگ ها و تیم ها مشخص شده . یعنی لایسنس ها پخش شدنشون بین این دو بازی مشخص شده که به چه چیزایی مربوط میشه . مابقی داستان در طول هر نسخه شیطنت بازی هر دو کمپانی هستش .

موضوع اصلی اینه EA سه لیگ اصلی و وحشتناک مهم رو به صورت انحصاری داره . استادیوم هاشون رو ساخته به طور کامل و شعار تماشاگرا ( یک سری تیم ها ) و اسکوربورد و جو لیگ هاشون رو هم بهشون پرداخته .

حالا این وسط کونامی اومد یووه رو گرفت و شیطنتی کرد ولی واقعا ضربه شدید به آی پی فیفا نمیزنه این طور کارا به صورت کلی.

اگه EA جایی بخواد به کونامی ضربه شدیدی بزنه منطقه آمریکای جنوبی و شمالی و اون ورا هستش و میتونه برای کونامی دردسر های زیادی رو ایجاد کنه . ولی همون طور که گفتم لایسنس گرفتن اون منطقه هم داستان خودش رو داره که تو تاپیک PES یه توضیحاتی دادم .

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا چی بگم مصطفی جان . الان هر چی بیام بگم و بعدش درست از آب در نیاد داستان میشه . کلا از طرف EA همیشه انتظار سورپرایز رو داشته باشین . به طورایی هم دیگه این تقسیم شدن لایسنس لیگ ها و تیم ها مشخص شده . یعنی لایسنس ها پخش شدنشون بین این دو بازی مشخص شده که به چه چیزایی مربوط میشه . مابقی داستان در طول هر نسخه شیطنت بازی هر دو کمپانی هستش .

موضوع اصلی اینه EA سه لیگ اصلی و وحشتناک مهم رو به صورت انحصاری داره . استادیوم هاشون رو ساخته به طور کامل و شعار تماشاگرا ( یک سری تیم ها ) و اسکوربورد و جو لیگ هاشون رو هم بهشون پرداخته .

حالا این وسط کونامی اومد یووه رو گرفت و شیطنتی کرد ولی واقعا ضر به شدید به آی پی فیفا نمیزنه این طور کارا به صورت کلی.

اگه EA جایی بخواد به کونامی ضربه شددی بزنه منطقه آمریکای جنوبی و شمالی و اون ورا هستش و میتونه برای کونامی دردسر های زیادی رو ایجااد کنه . ولی همون طور که گفتم لایسنس گرفتن اون منطقه هم داستان خودش رو داره که تو تاپیک PES یه توضیحاتی دادم .
EA فقط براش مهم بود توی التیمیت بازیکنان یوه حضور داشته باشن و کمیستری شون بهم نریزه اون زمانی هم که از مچش درامد اینو گفت سریع، اون مطلب رو هم خوندم توی اون تاپیک امریکای جنوبی بدرد التیمیت به اون صورت نمیخوره فکر نکنم ea براش مهم باشه، ea دیگه کل تفکراتش التیمیت و معتاد کردن بیشتر گیمرها به التیمیت هست

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
EA فقط براش مهم بود توی التیمیت بازیکنان یوه حضور داشته باشن و کمیستری شون بهم نریزه اون زمانی هم که از مچش درامد اینو گفت سریع، اون مطلب رو هم خوندم توی اون تاپیک امریکای جنوبی بدرد التیمیت به اون صورت نمیخوره فکر نکنم ea براش مهم باشه، ea دیگه کل تفکراتش التیمیت و معتاد کردن بیشتر گیمرها به التیمیت هست
بازار منطقه آمریکا به خصوص کشور های فوتبال دوستی مثل آرژانتین و برزیل و خیلی از کشور های همسایه و دور و بریشون میتونه برای EA درامد بسیار بالایی رو به همراه داشته باشه . همون طور که دیدی امسال رفتن لیبر تادورس رو جوازش روگرفتن ( مشخصه برنامه هایی دارن ... )

یک سری تیم ها هم که در PES پارتنر بودن در فیفا کیت هاشون برگشتن ( به خاطر گرفتن جام لیبرتادورس ) ولی همون توضیحی که در تاپیک PES دادم به خاطر این که باید برن با بازیکن ها نفر به نفر قرار داد ببندن مشکل ایجاد کرده برای فیفا و شما بری الان تو جام لیبر تادورس فیفا بازی کنی بسیار از تیم هایی که لباس و نامشون واقعی هستش ولی بازیکن هاشون نام های فیک دارن و به همین سو نمیتونن تو بخش التیمیت فیفا هم ازشون استفاده کنن .

ایران رو نگاه نکن شما . تو کشور های برزیل و اون ورا به شدت لیگ برزیل و آرژانتین مهم هستش . حتی اروپایی ها هم به اون لیگ ها نسبت به ما آسیایی ها بیشتر اهمیت میدن . من فکر میکنم EA تو سال های پیش رو کونامی رو به شدت اذیت کنه سر اون منطقه ها .

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612

Gameplay
Graphics and Visuals
  • Deferred Lighting and Rendering – a new lighting system creates more detail in every part of the stadium
  • Re-imagined player bodies – next-gen technology takes players to a whole new level of realism
Player Animations
  • Enhanced animation technology – new animations create ultra-responsive and realistic player movement
  • Off-ball humanisation – from adjusting shin pads to screaming for passes, feel all the emotion of football at the highest level
Next Level Atmospheres
  • Gameday immersion – contextual player, bench, and fan reactions let you feel the explosive passion of a last-minute winner
منبع

من کاملا درک میکنم که نمایش عجیب غریبی ندیدیم اما از لحاظ تغییر و لذت بیشتر مطمئن باشین این اتفاق توی نسخه نسل بعدی میوفته یه مشکل بزرگی که با فیفا دارم اینه که حرکات بازیکنان بهم پیوسته نیست و انگار داره این حرکات احمقانه یه جوری مصنوعی بهم وصل میشه که توی توضیحات بالا از حرکت بسیار بسیار واقعی بازیکنا صحبت کرده... وقتی از بهبود نور پردازی صحبت می کنن نورپردازی یکی از مهم ترین فاکتور های واقعی بنظر رسیدن یک بازیه پس حتما کیفیت بصری بهبود پیدا میکنه و این ویژگی های بالا به نظر من واقعا جذابه!

کافیه ویدئو های جدید Madden NFL رو در توئیتر ببینید که چقدر جالب و پر جزئیات هستند با دیدن این مباحث من کاملا امیدوارم حسی که فیفا 14 درون من ایجاد کرد رو دوباره لمس کنم با فیفا 21 ...
فیفا 14 اون نرمی و اون انتقال نسل رو نه با گرافیک خیلی بیشتر بلکه با جزئیات بیشتر به ما منتقل کرد (گرافیکشم بیشتر بود ولی اون حس بازی واقعا متفاوت بود از همون لحظه اول حسش می کردی این یه چیز جدیده) و مورد دیگه اینه که تغییر خاصی توی گیم پلی هم نیاز نیست الان در سطح خوبی قرار داره و تنها فوتبالیه که اتفاقات در لحظه میوفته درست مثل حس حالی که فقط قسمت آنلاین بتلفیلد رخ میده در لحظه بودن.
تنها نیازه که انیمیشن های روان با تعداد زیاد و طبیعی در کنار گرافیک و فضا سازی واقعی تر به بازی عمق بدند تا در کنار بهبود کیفیت صدا و قابلیت های هپتیک فیدبک کاملا فوتبال دوستان رو راضی کنه
از این مدل حرف ها همون اوایل زیاد زده میشه . شما برو اوایل تایپک فیفا 20 رو نگاه کن. یادمه در مورد فیفا 20 می گفتن فلان پلیر معروف که سر فیفا 19 با ea در افتاده خیلی انتقاد کرده و ..... رفته فیفا 20 بازی کرده خیلی خوشش اومده و .... من ویدئو هایی که دیده بودم تو همون تایپک گفتم دفاعش یه جوریه (خنگ به نظر میرسن) به من خرده گرفتن مگه میشه با دیدن ویدئو گیم پلی چیزی فهمید ، بعدش متوجه شدیم که دفاع کردن کلا دستی شده و سر ما که دیلی و .... داریم چه بلایی که با فیفا 20 نیومد . منی که فیفا 19 رو تا اخرین ویکند بازی کردم ( حتی کوین نداشتم فیتنس بخرم) امسال خرداد با 3 4 میلیون کوین همه رو فروختم و گذاشتم کنار از بس چرت بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

Gameplay
Graphics and Visuals
Player Animations
Next Level Atmospheres
منبع

یه سری از این ویژگی ها مال بازی FIFA هستش و یه سری هم مال بازی Madden NFL .

من به همین خاطر تو بخشی که ترجمه کردم و مطمئن بودم و مربوط به فیفا بود رو ترجمه کردم .

ترجمه بخش انیمیشن ها رو نذاشتم به خاطر این که مثل این که انیمیشن های بازی تو بازی Madden NFL میخواد تغییراتی بکنه .

بازی Madden NFL نسبت به بازی FIFA در طول سال تغییرات و پیشرفت های بیشتری میکنه به نسبت و اگه شما بازیش کرده باشی معمولا پیشرفت ها از نسخه به نسخه دیگش واقعا بهتر هستش و در صورتی که رقیبی هم نداره و کل لایسنس این لیگ به صورت کاملا انحصاری در اختیار فیفا هستش و هیچ کمپانی دیگه ای نمیتونه بازی فوتبال آمریکایی بسازه .

بعد ما یه واژه هایی مثل بهبود یا پیشرفت چشمگیر و یا واژه ای به نام بازسازی مجدد داریم . اینا خیلی با هم فرق دارن . الان ما طرفدار های بازی های ورزشی واقعا بعد از یه نسل در جا زدن این بازی های فوتبالی منتظر چی هستیم ؟!

بهبود ؟ پیشرفت های چشمگیر ؟ و یا بازسازی مجدد در بسیاری از بخش ها ؟ ( یکم بریم به سبک های دیگه نیم نگاهی بندازیم . تمامی سبک های دیگه واقعا پیشرفت های بزرگی کردن در صنعت گیم به جز این بازی های فوتبالی !!! سبک بازی های ریسنیگ رو شما برید نگاهی بندازین . به شدت پیشرفت کردن در نسل هشتم ... )

الان فیفا تو بخش موتور فیزیک و انیمیشن ها و فیزیک توپ و مدلینگ بازیکن ها و تفاوت دویدن بازیکن ها نسبت به همدیگه و به صورت کلی گیم پلی بازی نیاز به یه بازسازی اساسی داره . ایده های جدید باید اضافه بشن تو این بازی های فوتبالی . تا کی باید منتظر شوت ارور و پاس ارور و این اخبار ها باشیم؟ هر سال این سازنده ها سر این داستان های پیش و پا افتاده همه ما رو دارن گیر میارن و سرمون رو گرم میکنن . با هر آپدیتی هم هی میان دست کاری میکنن و گند میزنن به کل گیم پلی بازی !!!

کنسول های نسل نهمی هم دیدین که چه هیولایی هستن . الان این دو کمپانی EA و کونامی بلایی به سر ما آوردن که انتظاراتمون رو به شدت آوردن پایین !! کار به این جا رسیده .

حالا این نسخه فیفا 2021 میگیم باشه هنوز نسخه نسل بعدی تمام و کمال نیست . ببینیم اینا سر فیفا 22 چه بامبولی میخوان در بیارن

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازار منطقه آمریکا به خصوص کشور های فوتبال دوستی مثل آرژانتین و برزیل و خیلی از کشور های همسایه و دور و بریشون میتونه برای EA درامد بسیار بالایی رو به همراه داشته باشه . همون طور که دیدی امسال رفتن لیبر تادورس رو جوازش روگرفتن ( مشخصه برنامه هایی دارن ... )

یک سری تیم ها هم که در PES پارتنر بودن در فیفا کیت هاشون برگشتن ( به خاطر گرفتن جام لیبرتادورس ) ولی همون توضیحی که در تاپیک PES دادم به خاطر این که باید برن با بازیکن ها نفر به نفر قرار داد ببندن مشکل ایجاد کرده برای فیفا و شما بری الان تو جام لیبر تادورس فیفا بازی کنی بسیار از تیم هایی که لباس و نامشون واقعی هستش ولی بازیکن هاشون نام های فیک دارن و به همین سو نمیتونن تو بخش التیمیت فیفا هم ازشون استفاده کنن .

ایران رو نگاه نکن شما . تو کشور های برزیل و اون ورا به شدت لیگ برزیل و آرژانتین مهم هستش . حتی اروپایی ها هم به اون لیگ ها نسبت به ما آسیایی ها بیشتر اهمیت میدن . من فکر میکنم EA تو سال های پیش رو کونامی رو به شدت اذیت کنه سر اون منطقه ها .
این لیگهای آرژانتین و برزیل برای پرو های التیمیت و کسانی ویکند لیگ میزنن کاربردی نداره چون از نظر stats به سه لیگ معتبر و آیکون ها نمیرسن، حالا شاید خارج التیمیت یه مدی براشون بذارن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این لیگهای آرژانتین و برزیل برای پرو های التیمیت و کسانی ویکند لیگ میزنن کاربردی نداره چون از نظر stats به سه لیگ معتبر و آیکون ها نمیرسن، حالا شاید خارج التیمیت یه مدی براشون بذارن
اضافه کردن این لیگها بهانه ی خوبی برای ea بود تا توهمه پک ها هیچی نذاره جز این کارت های مشکی مسخره . حتی پکای رنج بالا هم باز میکردی به جای واک اوت و بردان یه ریت 75 از این مدل میذاشتن ، میشد جایزه سه روز عذاب کشیدن تو ویکند :-&
پیش خودشون نمی دونم چی فکر می کنن . احتمالا با دیدن این کارت ها باید ذوق مرگ میشدیم :-w

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یه سری از این ویژگی ها مال بازی FIFA هستش و یه سری هم مال بازی Madden NFL .

من به همین خاطر تو بخشی که ترجمه کردم و مطمئن بودم و مربوط به فیفا بود رو ترجمه کردم .

ترجمه بخش انیمیشن ها رو نذاشتم به خاطر این که مثل این که انیمیشن های بازی تو بازی Madden NFL میخواد تغییراتی بکنه .

در منبعی که گذاشتم و منابع دیگه که در سطح اینترنت هستش این ویژگی ها برای فیفا تایید شده بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
علی حیدری اروند 2520 ما مقایسه تنوع مدلینگ اندام بازیکنان و تنوع مدلینگ استایل حرکات بازیکنان در FIFA 20 و PES 2020 رو گذاشته و شما میتونین به این ویژگی ها نگاهی بندازین . دقیقا نقاطی که سری فیفا توش ضعف اساسی داره و هدف ساختن این ویدئو این بوده سازندگان فیفا و انجمن های فیفا این چیزا رو ببینن شاید بازنگری در طراحی این بخش ها داشته باشن . دقیقا بخش هایی که PES از فیفا جلو تر هستش .

کیفیت انیمیشن ها هم همون چیزایی که در فیفا طراحی شده اصلا خوب نیست و قشنگ میتونین مشاهده کنین . امیدوارم نسل نهم بازی تو این بخش یه بازنگری اساسی روش انجام بشه . به همین خاطر هستش دوستان دارن هی میگن بازی نسبت به سال قبل بازم همونه . یه بخشیش همین چیزاست . بازی از نمای گیم پلی که دارین بازی میکنین بازیکن ها استایل دویدنشون و مدلینگ بدنیشون خیلی فرق زیادی نمیکنه . ویدئو رو خوب نگاه کنید نکات بسیار جالبی داره .

سازندگان فیفا به جای شعار دادن ( مثل همون شعار های مزخرفی که سازندگان PES تو خیلی از چیزای تبلیغاتی خودشون میدن ) میتونن برن به همین موارد رسیدگی کنن . ما تو تاپیک PES هم از مشکلات این بازی تو این هفته ای اخیر گفتیم و ویدئو ها و ... گذاشتیم و خودتون دیدین . این چیزا هم که میذاریم نمیخوایم بگیم ببینید چقدر PES خفنه و فیفا داغونه و فلان و بیسار . اینا رو میذاریم و پخش میکنیم تو یوتیوب و توییتر و انجمن ها که دست به دست بشه و شاید سازندگان فیفا ببینن ( که میبینن ) و شاید فرجی بشه و یه سالی بهش رسیدگی کامل کنن . پس این فن بازی بی مورد رو بذارین کنار و جبهه نگیرید . تو همون تاپیک PES برید صفحات مختلف رو ببینید کلی از بخش هایی که بازی مشکل داشته ما ویدئو گذاشتیم و دربارش صحبت کردیم .

Capture56151.PNG

لینک ویدئوی که علی حیدری در کانال خودش گذاشته و دوست دارید و طرفدار فیفا هستین میتونین این ویدئو ها رو شیر کنید تا بقیه ببینن . از بازی انتقادم میکنین اینم یه فیدبک برای شما دوست داران فوتبال و فیفا .

FIFA 20 vs PES 20 ... player body modeling and movement animation variety comparison

View attachment FIFA 20 vs PES 20 ... player body modeling and movement animation variety (comparison)_2.mp4

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
گیم پلی فیفا نیاز به تغییر نداره؟؟؟واقعا جدی میگین یا شوخی میکنین؟؟؟
اتفاقا بخشی که بیشترین نیاز به تغییر رو داره همین گیم پلی داغون بازیه. فیفا باید گیم پلیش رو بکوبه و از نو بسازه. بخش دفاع که نیاز به بازسازی مجدد داره و کاملا داغونه. چیزی که این وسط خیلی عجیبه اینه که فیفا انگار به طور عمد تمام نقاط قوت خودش رو دونه دونه حذف کرد. مثلا یکیش پیرهن کشیدن بود. تا قبل فیفا ۱۷ وقتی پشت بازیکن بودی و مثلا طرف داشت میدوئید روی مربع رو میگرفتی و اگه بازیکنت STRENGTH بالایی داشت، توپ رو از حریف میگرفتی. نکته مثبت بزرگی که بعدها به طور کل حذف شد. نکته ایی که باعث میشد مدافعان کندی مثل خاوی مارتینز یا پیکه فوق العاده کارامد باشن. حالا الان چی؟ اصن فرقی نمیکنه دفاعت فن دایک باشه یا قنبر قلی. طرف با یه بازیکن سرعتی خیلی راحت از بغلش میگ میگ وار رد میشه. نکته دیگه بحث بازی فیزیکی و قدرتی بود که به بهترین شکل تو فیفا شبیه سازی شده بود. مثلا یه دوستی تو psn داشتم که تو فیفا ۱۲ بین ده نفر اول لیدربورد بود. این اقا فقط بارسا بر میداشت و همیشه منو میبرد. ولی وقتی من چلسی میشدم ازم میباخت. یه دفاع فشرده میچیدم و با بازیکنای قدرتی مثل دروگبا و تری جلوش رو میگرفتم. ولی الان چی؟ اصن شاهد چیزی به اسم بازی قدرتی و فیزیکی هستیم؟ یا همش شده میگ میگ و بازی سرعتی. پشت به دروازه با یه بازیکن ریز، سریع یه دور میزنن و زاویه بسته زارت گل. نکته دیگه که نیاز به بازسازی داره بخش ضربات سر هست. یادمه تو فیفا ۱۴ تو انلاین فقط بایرن برمیداشتم (کلا عاشق بازی هوایی هستم) و با مانزوکیچ دهن همه رو سرویس میکردم. ولی الان چی؟ اصن بازیکنای فیزیکی و قد بلند جایی تو فیفا دارن یا همش شده میگ میگ؟؟؟ بخش دیگه که باید بازسازی بشه بخش افتضاح ضربات شروع مجدد هست. کرنر که افتضاح به تمام معنا هست. همه یا زمینی میزنن و یا میکشن تیر یک و گل!!! ضربات ایستگاهی که اوج حماقت سازندگانه.فقط باید مارک کنی سه کنج دروازه، شوت رو چهار واحد پر کنی و گل!!! بخش انیمیشن ها که دیگه فاجعه به تمام معناس و باید کلا پاک بشه و از اول ساخته بشه.
بخوام بنویسم بازم کلی ایراد و اشکال هست. ولی با گوشی سختمه تایپ کنم. به طور کلی من فکر میکنم سازندگان فیفا از عمد بازی رو میگ میگ وار کردن و نکات مثبت فوق الذکر، مثل بازی فیزیکی و یا دفاع کردن رو حذف کردن تا قشر بیشتری بتونن FUT بازی کنن. یعنی بازی رو از شبیه ساز و چیزی که در فیفا ۱۲ شاهد بودیم بردن به سمت نوب پسند. و فقط بخاطر بخش FUT و جذب پلیر بیشتر. و شاهد این امر نحوه جدید دفاع کردن و ضربات ایستگاهی و میگ میگ هست. به شخصه هم هیچ امیدی به نسخه ۲۱ و نسل بعد ندارم. فیفا فقط شده FUT. مگه بیکارن وقتی سالی یه میلیارد از این بخش در میارن، به بخشهای دیگه برسن و برن سمت شبیه ساز؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گیم پلی فیفا نیاز به تغییر نداره؟؟؟واقعا جدی میگین یا شوخی میکنین؟؟؟
اتفاقا بخشی که بیشترین نیاز به تغییر رو داره همین گیم پلی داغون بازیه. فیفا باید گیم پلیش رو بکوبه و از نو بسازه. بخش دفاع که نیاز به بازسازی مجدد داره و کاملا داغونه. چیزی که این وسط خیلی عجیبه اینه که فیفا انگار به طور عمد تمام نقاط قوت خودش رو دونه دونه حذف کرد. مثلا یکیش پیرهن کشیدن بود. تا قبل فیفا ۱۷ وقتی پشت بازیکن بودی و مثلا طرف داشت میدوئید روی مربع رو میگرفتی و اگه بازیکنت STRENGTH بالایی داشت، توپ رو از حریف میگرفتی. نکته مثبت بزرگی که بعدها به طور کل حذف شد. نکته ایی که باعث میشد مدافعان کندی مثل خاوی مارتینز یا پیکه فوق العاده کارامد باشن. حالا الان چی؟ اصن فرقی نمیکنه دفاعت فن دایک باشه یا قنبر قلی. طرف با یه بازیکن سرعتی خیلی راحت از بغلش میگ میگ وار رد میشه. نکته دیگه بحث بازی فیزیکی و قدرتی بود که به بهترین شکل تو فیفا شبیه سازی شده بود. مثلا یه دوستی تو psn داشتم که تو فیفا ۱۲ بین ده نفر اول لیدربورد بود. این اقا فقط بارسا بر میداشت و همیشه منو میبرد. ولی وقتی من چلسی میشدم ازم میباخت. یه دفاع فشرده میچیدم و با بازیکنای قدرتی مثل دروگبا و تری جلوش رو میگرفتم. ولی الان چی؟ اصن شاهد چیزی به اسم بازی قدرتی و فیزیکی هستیم؟ یا همش شده میگ میگ و بازی سرعتی. پشت به دروازه با یه بازیکن ریز، سریع یه دور میزنن و زاویه بسته زارت گل. نکته دیگه که نیاز به بازسازی داره بخش ضربات سر هست. یادمه تو فیفا ۱۴ تو انلاین فقط بایرن برمیداشتم (کلا عاشق بازی هوایی هستم) و با مانزوکیچ دهن همه رو سرویس میکردم. ولی الان چی؟ اصن بازیکنای فیزیکی و قد بلند جایی تو فیفا دارن یا همش شده میگ میگ؟؟؟ بخش دیگه که باید بازسازی بشه بخش افتضاح ضربات شروع مجدد هست. کرنر که افتضاح به تمام معنا هست. همه یا زمینی میزنن و یا میکشن تیر یک و گل!!! ضربات ایستگاهی که اوج حماقت سازندگانه.فقط باید مارک کنی سه کنج دروازه، شوت رو چهار واحد پر کنی و گل!!! بخش انیمیشن ها که دیگه فاجعه به تمام معناس و باید کلا پاک بشه و از اول ساخته بشه.
بخوام بنویسم بازم کلی ایراد و اشکال هست. ولی با گوشی سختمه تایپ کنم. به طور کلی من فکر میکنم سازندگان فیفا از عمد بازی رو میگ میگ وار کردن و نکات مثبت فوق الذکر، مثل بازی فیزیکی و یا دفاع کردن رو حذف کردن تا قشر بیشتری بتونن FUT بازی کنن. یعنی بازی رو از شبیه ساز و چیزی که در فیفا ۱۲ شاهد بودیم بردن به سمت نوب پسند. و فقط بخاطر بخش FUT و جذب پلیر بیشتر. و شاهد این امر نحوه جدید دفاع کردن و ضربات ایستگاهی و میگ میگ هست. به شخصه هم هیچ امیدی به نسخه ۲۱ و نسل بعد ندارم. فیفا فقط شده FUT. مگه بیکارن وقتی سالی یه میلیارد از این بخش در میارن، به بخشهای دیگه برسن و برن سمت شبیه ساز؟؟؟
بیشتر حرفات درسته ولی حتما میدونی هر چندتا فیفا یکیش بسمت میگ میگ میره تا بازی رو از تکراری دربیاره این شماره هم سرعت محور هست ولی شماره بعد احتمالا بالانس باشه با دفاع قدرتی و کند بشه دفاع کرد، مشکلت اینه کل فیفای نسل رو فیفا 20 میدونی در صورتی که اینجوری نیست توی 19 که با دفاع قدرتی کند میشد دفاع کرد، همینجور هدزنها هم باگ بودن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

اسم لیبرتادورس رو اوردی یاد کارت های لجنش افتادم که گند زده بود تو پک ها:D
بلفرض ریرمگاپک رو باز میکردی و مثلا یهویی زارت صفحه مشکی و یه بازیکن بلفرض ریت 70 لیبر نشون میدادو ماهم سر فوحشو میکشیدیم به ea ، بعد که کل پک رو نشون میداد یهو میدیدی یه ریت ۸۸ مثلا تو پک بوده ولی اول این اشغالو نشون میداد و اون حال و لذت واک اوت زدنو ازمون میگرفت:|

ویرایش:
الان دیدم دقیقا یکی دیگه از بچه ها به همین موضوع اشاره کرده!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ویژگی صدای Atmospheric Audio در FIFA 21 که قدمی نو به طراحی و توسعه صدا در این سری به وجود میاره و عمق صدا و حواشی و جزئیات صدا رو به صورت خیره کننده ای به مرحله جدیدی سوق میده . این نوع صدا گذاری فعلا از لیگ برتر انگلستان شروع شده و مراحل ضبط صدا هم داره انجام میشه .

View attachment The PL is proud to partner with @EASPORTSFIFA to bring Atmospheric Audio from FIFA 21 to .mp4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ویژگی صدای Atmospheric Audio در FIFA 21 که قدمی نو به طراحی و توسعه صدا در این سری به وجود میاره و عمق صدا و حواشی و جزئیات صدا رو به صورت خیره کننده ای به مرحله جدیدی سوق میده . این نوع صدا گذاری فعلا از لیگ برتر انگلستان شروع شده و مراحل ضبط صدا هم داره انجام میشه .

View attachment 151033
این قابلیت های جدید خوبه ولی ea توی این بخش‌ها قوی هست بنظرمن الویت باید نقاط ضعف باشه نه تقویت نقاط قوت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر