FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اینکه لذت برد بیاد زیر زبونت بیشتر وادارات میکنه ک برای بازی پول خرج کنی شده کسایی جلوم بازی کنن ک مهاجماشون آمار پوزیشنینگ ۷۰ داشتن ولی جوری تو فضا های خالی فرار میکنن ک انگار لواندوفسکیو گذاشتن اونجا :/
در مورد هندیکپ ... یعنی میگید وجود نداره ؟ :)) نمیدونم یادتون میاد یا نه ولی تو فیفا ۸ بود فک کنم کنار نتیجه بازی ها نوار هندیکپ وجود داشت :)) دیگه از این تابلوتر میخواید ؟؟؟!!
من زیاد اهل فوتبال نیستم این هم اولین نسخه فیفا هست که خریدم( که اونم یکی از دلایلش تخفیف خیلی خوبی بود که تو کریسمس خورده بود کلا ۲۴ دلار شد:D) قبل از این هم فقط PES اون هم به صورت تفننی با دوستان بازی میکردم برای همین اصلا نمی‌تونم وجود هندیکپ رو تایید یا رد کنم اما اگه واقعا وجود داشته باشه خیلی حرکت مسخره ای هست و اصلا واسم توجیه پذیر نیست چون هم به بازیکن ضعیف صدمه میزنه(جلوگیری از تلاش برای بهتر شدن) و هم به بازیکن قوی(باخت در عین بهتر بودن )
به شخصه دوست دارم با تکیه بر توانایی های خودم برنده بشم تا اینکه یه مکانیزم مسخره به کمکم بیاد

• Like
Reactions: R3ZN0V

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
images
images
images

اون تصویر اولیو نمیدونم ولی دوم و سوم اون نقطه هارو میگم

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ببعد از چندین ماه کلنجار رفتن با این بازی به این نتیجه رسیدم که نه...نمیشه...چیزی به اسم دفاع تو این بازی نیست...خیلی خواستم خودم رو قانع کنم که این هم قلقی داره و باید باپشتکار بهش برسم!
به کلی زدن دفاع کردن رو منهدم کردن رفتن...این بازی درحالحاظر به درد یه سری بچه میخوره که به به و چه چه کنن که چه گلی زدن و چندتا گل زدن..
شوت ها بدون جای گیری و دقت از هرچا لانچ میشن مثل موشک میشینن تو دروازه
شوتی هم که تو دروازه باشه و قرار باشه طرف ببره(همون جریان هندی کپ) حتی تو دستایش هم باشه به یه واکنش الکی بازم گل میشه که دو تا شاخ خوشگل میاره رو سرت که این بیرانوند هست یا نویر/دخیا
سانتر های بی هدف که کات های وهشنتاکی میگیرن که بشینه رو سر بازیکن و بکنه تو گل...همه هم از دم سر زن هستن فرقی نمیکنه زالاتان راموس یا کسی که اصلا سر نزده تو زندگی فوتبالیش...حتی با سر هم نرسن به توپ با یه حرکت اکروباتی چیزی به توپ میرسونن خودشون رو (کسی مثل بوستکتس برگردون میزنه تور و توپ و دروازه بان یکی میشن!!!!!به چشمم دیدم!!!)..خلاصه چشمات رو ببند دایره روپر کن !!!
انقدر گل دیدیم تو این بازی که دیگه از فوتبال هم زده شدم...حتی مسابقات حساس رو که پخش زنده هم هست نگاه نمیکنم دیگه...
خدا نکنه پاس فرار رو روش کسی زیاد مانور بده...طرف یا یه مهجام در مقابل 4 تا دیفندر تک به تک میشه مثل هلووووووووووووووووووو صحنه اهسته رو که نگاه میکنی میبینیراحت داره میچره بین مدافع ها و کسی هم اصلا از حضورش خبری نداره مثل این میمونه یه کارت invisibility گرفته !مدافع ها هم که انگار لنگر کشتی بهشون وصل هست اول استخارهمیکنن بعد اگه حالش رو داشتن میرن دنبال بازیکن ها!
R1 میگیری برای دفاع کردن بازیکن سرشو میزندازه مثل مرغای مریض میاد از جلوی اتکر رد میشه میره...توپ از جلوی پا/زیر پا* مدافعا رد میشه ولی زحمت گرفتن توپ رو به خودشون نمیدن..هرگاری کنی بازیکنی رو ترک کنی تو دفاع نمیشه اخر رد میشه..
سرتوپ میزنی مدافع میره تو باقالیا!برگشتیم به دوران پلی استیشن یک و دو! کن یو بلیو ایت؟!!!به یا سرتوپ ساده پشم/ای مدافع میریزه بدون این که کاری بکنی!!
بجث برد و باخت نیست من تو بردهامم حالم دیگه از این فیفا بهم میخوره ...
حرف اخر اینکه کسی که دنبال یه بازی سیمیلیشن هست اصلا سمت این بازی نره..دنبال یه بازی فان هستی از انمیشن فوتبالیست ها و فوتبال شاولینگ خوشت میاد بسمالله این فیفا چیزی هست که دنبالشی گود لاک اوری بادی!

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
ببعد از چندین ماه کلنجار رفتن با این بازی به این نتیجه رسیدم که نه...نمیشه...چیزی به اسم دفاع تو این بازی نیست...خیلی خواستم خودم رو قانع کنم که این هم قلقی داره و باید باپشتکار بهش برسم!
به کلی زدن دفاع کردن رو منهدم کردن رفتن...این بازی درحالحاظر به درد یه سری بچه میخوره که به به و چه چه کنن که چه گلی زدن و چندتا گل زدن..
شوت ها بدون جای گیری و دقت از هرچا لانچ میشن مثل موشک میشینن تو دروازه
شوتی هم که تو دروازه باشه و قرار باشه طرف ببره(همون جریان هندی کپ) حتی تو دستایش هم باشه به یه واکنش الکی بازم گل میشه که دو تا شاخ خوشگل میاره رو سرت که این بیرانوند هست یا نویر/دخیا
سانتر های بی هدف که کات های وهشنتاکی میگیرن که بشینه رو سر بازیکن و بکنه تو گل...همه هم از دم سر زن هستن فرقی نمیکنه زالاتان راموس یا کسی که اصلا سر نزده تو زندگی فوتبالیش...حتی با سر هم نرسن به توپ با یه حرکت اکروباتی چیزی به توپ میرسونن خودشون رو (کسی مثل بوستکتس برگردون میزنه تور و توپ و دروازه بان یکی میشن!!!!!به چشمم دیدم!!!)..خلاصه چشمات رو ببند دایره روپر کن !!!
انقدر گل دیدیم تو این بازی که دیگه از فوتبال هم زده شدم...حتی مسابقات حساس رو که پخش زنده هم هست نگاه نمیکنم دیگه...
خدا نکنه پاس فرار رو روش کسی زیاد مانور بده...طرف یا یه مهجام در مقابل 4 تا دیفندر تک به تک میشه مثل هلووووووووووووووووووو صحنه اهسته رو که نگاه میکنی میبینیراحت داره میچره بین مدافع ها و کسی هم اصلا از حضورش خبری نداره مثل این میمونه یه کارت invisibility گرفته !مدافع ها هم که انگار لنگر کشتی بهشون وصل هست اول استخارهمیکنن بعد اگه حالش رو داشتن میرن دنبال بازیکن ها!
R1 میگیری برای دفاع کردن بازیکن سرشو میزندازه مثل مرغای مریض میاد از جلوی اتکر رد میشه میره...توپ از جلوی پا/زیر پا* مدافعا رد میشه ولی زحمت گرفتن توپ رو به خودشون نمیدن..هرگاری کنی بازیکنی رو ترک کنی تو دفاع نمیشه اخر رد میشه..
سرتوپ میزنی مدافع میره تو باقالیا!برگشتیم به دوران پلی استیشن یک و دو! کن یو بلیو ایت؟!!!به یا سرتوپ ساده پشم/ای مدافع میریزه بدون این که کاری بکنی!!
بجث برد و باخت نیست من تو بردهامم حالم دیگه از این فیفا بهم میخوره ...
حرف اخر اینکه کسی که دنبال یه بازی سیمیلیشن هست اصلا سمت این بازی نره..دنبال یه بازی فان هستی از انمیشن فوتبالیست ها و فوتبال شاولینگ خوشت میاد بسمالله این فیفا چیزی هست که دنبالشی گود لاک اوری بادی!
دوست عزیزپس چرامال مااینجوری نیست.حتما اپدیتهاروانجام ندادی.دروازه بان وهوش مصنوعی عالیه.هندیکاپ هم اگه باشه توپیس هم هست.بازی بی نقص نیست ولی حتمااپدیتوانجام بده یه یکماه بازی کنی دست میاد.تازه قرارنیست توپ دوباربه دیرک بخوره بشه هندیکاپ که.

• Like
Reactions: HoSIs and ehsas1

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
با بچه صحبت نميكني عزيزم كه ميگي اپديت كن
كسي كه حرفه اي بازي ميكنه متوجه خست من چي ميگم...ربطي هم به ديرك نداره مستر
ما پرچممون رو يه سال تمام تو دويژن يك زده بوديم كنده هم نميشد...الان با يه بچه هم ميشه بازي كرد و ترس از باخت داشت
شما هم حال كن با اين بازي
من و امثالهم هم مشكل ذهني و ايكيو داريم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
دوستان یه سوال
نقل و انتقالات فیفا 18 با اپدیت معمولی خود بازی انجام میشه یا داخل خود بازی جایی برای بروزرسانی داره؟
نسخه ps4

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ما پرچممون رو يه سال تمام تو دويژن يك زده بوديم كنده هم نميشد...الان با يه بچه هم ميشه بازي كرد و ترس از باخت داشت
بازی یک اشغال به تمام معناست .مخصوصا تو التیمیت

• Like
Reactions: asmail and R3ZN0V

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان یه سوال
نقل و انتقالات فیفا 18 با اپدیت معمولی خود بازی انجام میشه یا داخل خود بازی جایی برای بروزرسانی داره؟
نسخه ps4
سلام
داخل خود بازی میری تو قسمت ادیت تیم بعدش دانلود آپدیت رو میزنی...
اکثر نقل و انتقالات تا این لحظه هم با آخرین آپدیت انجام شده...
مثلاً آخریش کوتینیو بود...
بقیه هم به مرور با آپدیت های هفتگی بعدی به بازی اضافه میشه...
موفق باشی

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوست عزیزپس چرامال مااینجوری نیست.حتما اپدیتهاروانجام ندادی.دروازه بان وهوش مصنوعی عالیه.هندیکاپ هم اگه باشه توپیس هم هست.بازی بی نقص نیست ولی حتمااپدیتوانجام بده یه یکماه بازی کنی دست میاد.تازه قرارنیست توپ دوباربه دیرک بخوره بشه هندیکاپ که.
“اگه هندیکپ هست تو پیس هم هست” ؟؟؟؟؟!!!!
این یکی از بدترین جمله هایی بود که تو کل دوران زندگیم از دفاع یک فیفا فن از فیفا شنیدم !!!!
اصلا قصد بی احترامی و اینا ندارم چاکر شما هم هستم ولی این حرف مثل این میمونه که من تو مدرسه نمره 15 گرفتم از ریاضی بعد بیام بگم خب حسن هم 15 گرفته پس من اوکیم ، دیگه درس بیشتر از این نخونم نمرم خوبه...!
چرا متوجه نمیشید که بحث فیفا و پیس نیست...بابا بشا/شین به مقایسه ی این دو تا...کسی که میاد اینجا نظر میده ینی فیفارو دوست داشته و خریده و بازی کرده که اومده مشکلاتشو میگه...
اونایی که میگن بازی خوبه و ما این مشکلاتو نداریم قطعا WL یک دست هم بازی نکردن...واقعا اگر بازی کنید متوجه میشید که چقدر حرفای دوستمون asmail درسته...ینی دقیقا اینا اتفاقاتیه که تو بازی میافته...اصلا مهم نیست که WF یه بازیکن 2ئه ، مهم اینه که خدای فیفا خواسته که با همون پای غیر تخصصی از 40 متری بذاره تو گل شما...من یه صحنه هایی میبینم تو بازی که اصلا باورم نمیشه...ینی اصن نمیفهمم...مگه میشه کات بک بندازی برا لواندوفسکی و لوا با شوت 88 توی شیش قدم شوت بزنه بعد توپ بخوره به دفاع مقابلش تغییر مسیر بده گوشه دروازه و گلر بپره بگیره ؟!!!!!!
بابا بخدا واکاشیزوماشم هر چی از تو شیش قدم میزدن میخورد اذیت نمیکرد...
بعد تو همون بازی هافبک حریف از 30 متری پاس اشتباه میده سمت گلر من که نویر باشه و نویر میپره هوا بجا اینکه توپو جمع کنه و توپ قل میخوره میره تو گل...بعد حریف با این وضعیت میاد سلبریشن ماتوییدی هم میزنه :|
(خیلی زحمت کشیدی برا اون گلِ حروم ، خوش حالی هم میکنی !)
آقا برید FUT Channel بازی های همینایی که هر هفته top 100 میشنو ببینید فقط...کسی فوتبال بازی نمیکنه دیگه...ینی دو تا مهاجم سرعتی همه انداختن جلو نصف تیمم لجند...فقط یک و دو میکنن میدوئن...دفاع هم حتی نمیکنن...ینی فقط گل میزنن به هم...بازی هاشون زیر 10-12 تا گل نداره...پس اصن با فوتبال رو ب رو نیستیم و قطعا این بازیکنارو به هر کی بدن باهاش حداقل الیت یک میشه...این از این...
در کل بازی سر تا سر مشکله...ینی هیچ حساب کتابی نداره...من نمیدونم باید بازیکنمو با یار حریف ببرم یا نبرم...!
نبرم که پاس میده راحت یکی دیگه گل میزنه...ببرمم با همون بازیکن شوت میکنه توپ از توی بازیکن من به هر نحوی رد میشه یا میره تو گل مستقیم یا ریباندشو میکنه تو گل...یه دست میبینی حریفت نمیتونه تکون بخوره هر چی میاد میگیری ازش اما از من به شما نصیحت که اگه سه چهار بار توپ حریفو ازش گرفتی و توپشو زدی باز دوباره یه جوری افتاد جلوی خودش دسته رو بذارید زمین مثل بچه آدم گلتونو بخورید :)
موفق باشید

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
بازی پرفکت نیست ولی اینجوریم که یه سری ایراد میگیرن نیست دیگه
اگه این ایرادا برای شما هست برای حریفم هست پس بازم اونی که بازیش بهتره میبره.
من خودم ویکند لیگ فقط بازی میکنم و هروقت باختم از بهتر بودن حریف باختم. حتی شده طرف نصف تیمش ایکنه ولی بازی بلد نیست و با اختلاف باخته خلاصه اینکه بازیت خوب باشه میبری ایراد الکی هم نگیرین

• Like
Reactions: ehsas1

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اگه این ایرادا برای شما هست برای حریفم هست پس بازم اونی که بازیش بهتره میبره.
من خودم ویکند لیگ فقط بازی میکنم و هروقت باختم از بهتر بودن حریف باختم. حتی شده طرف نصف تیمش ایکنه ولی بازی بلد نیست و با اختلاف باخته خلاصه اینکه بازیت خوب باشه میبری ایراد الکی هم نگیرین
مطمئن شدم یا بازی نکردی ویکند یا خودتو زدی به اون راه.
وضعیت ویکند اینقدر داغونه که دیگه پرو ها هم دارن میذارنش کنار و متاسفانه یه نفر هم از ea پیدا نمیشه بپرسه چه مشکلی دارید و رسیدگی کنه.

• Like
Reactions: HoSIs

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
مطمئن شدم یا بازی نکردی ویکند یا خودتو زدی به اون راه.
وضعیت ویکند اینقدر داغونه که دیگه پرو ها هم دارن میذارنش کنار و متاسفانه یه نفر هم از ea پیدا نمیشه بپرسه چه مشکلی دارید و رسیدگی کنه.

شما مطمئن باش واسه خودت. دلیلی نمیبینم بخوام الکی از بازی طرفداری کنم همونطور که گفتم بازی عالی نیست ولی تا حالا نشده وقتی از حریف بهتر بودم ببازم. تجربه خودمو گفتم

• Like
Reactions: Siamak61 and ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
منم فیفا 17 نزدیک 3-4 ماه تمام دویژن 1 آلتیمیت بودم این بازی بین دیو 5 تا 2 آسانسور میشم :))

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
شما مطمئن باش واسه خودت. دلیلی نمیبینم بخوام الکی از بازی طرفداری کنم همونطور که گفتم بازی عالی نیست ولی تا حالا نشده وقتی از حریف بهتر بودم ببازم. تجربه خودمو گفتم
ما بحث از سيميليشن ميكنيم شما ميگي بي نقص نيست...چي بي نقص برادر من!؟!؟تو هر بازي ٨ تا ١٣ نا گل ردو بدل ميشه...فستيوال گل هست...كار به جايي رسيده براي يه بازي كم گل ...پارك د باس هم جواب نميده نحايتا جفت حريف سنگين بازي كنن تو بازي ٦-٧ تا گل داره تك و توك هم نتيجه هاي كم تر ديده ميشه ٩٠٪ فستيوال گل هست
بحث ما مثل اسن هست كه ما رفتين گرن توريسمو/فوورزا خريدىيم بشينيم رو اصول بازي كنيم ولي بازي رو ميخري ميبيني با يه نيد فور اسپيد طرفي!!! حالا ما هي بگيم نه اين به پير به پيغمبر اينجوري نبايد فرمون بگيره بده شما بگيد نه خيلي هم قشنگه ...ديدي سر پيچ چه لايي كشيدم ؟! به به و چه چه...
اركيد اركيد اركيد متاسفانه پول همه كار ميكنه ...
بله بايد هم مشكلي نداشته باشن ويه سري ها با بازي مگه نيد فور اسپيد مشكلي داره؟!
خديرا. براي عوض كردن موهاب سرش بايد تويت بزنه كه دوستال هست ارايشگر ديوسمو عوض كردم يك رب تايم بزاريد موهاي من بد بخت رو اوكي كنيد...بعد اينا هر روز رو اين كارت رو اون التيمت مانور ميدن..تمام تبليغات و وقتشون رو گذاشتن براي چاپيدن پول يه سري بچه تو بخش التيميت...
يوتيوبر هاي عزيز رو هم مامور كردن براي صابون ول دادن و جو دادن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر